ona ne da

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Šalu na stranu....moramo biti svjesni da se bavimo 'sportom' za koji se dobija robija.Zadnja 4 mjeseca na svojoj koži osjetim koliko je sistem brutalan i nema razumijevanja.Što se mene tiče podnosim to jako dobro,za sada.Ali supruga pati više od mene i to jako puno više.
Sam sam si kriv za neke stvari i sreća je u tome svemu pa sam sam.Šta bi bilo da sam još nekoga uvukao u to?
Zato mazare,nemoj da ti bude krivo što nema kolega oko tebe...vjeruj mi,bolje je.
Vjeruj mi i da ti kojim slučajem(ned'o bog) pokuca murija na vrata....vrlo brzo bi dobio nadimak vezan za to ulje a nikako razumijevanje,pomoć ili bar iskrenu drugarsku riječ utjehe.
Možda je i tim ženama to na pameti.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
VenloNL je napisao(la):
Šalu na stranu....moramo biti svjesni da se bavimo 'sportom' za koji se dobija robija.Zadnja 4 mjeseca na svojoj koži osjetim koliko je sistem brutalan i nema razumijevanja.Što se mene tiče podnosim to jako dobro,za sada.Ali supruga pati više od mene i to jako puno više.
Sam sam si kriv za neke stvari i sreća je u tome svemu pa sam sam.Šta bi bilo da sam još nekoga uvukao u to?
Zato mazare,nemoj da ti bude krivo što nema kolega oko tebe...vjeruj mi,bolje je.
Vjeruj mi i da ti kojim slučajem(ned'o bog) pokuca murija na vrata....vrlo brzo bi dobio nadimak vezan za to ulje a nikako razumijevanje,pomoć ili bar iskrenu drugarsku riječ utjehe.
Možda je i tim ženama to na pameti.
nekako sumnjam da se boji murije, ne znam da li je stvar u kontroli ili odmjeravanju snaga, ali volio bih, zapravo ne bi volio ući u taj mozak, ali dobro, baš ću frenda probati namamiti uskoro. Da vidim, možda je i u njemu borba:ridinghorse:
 
14.12.2011
11
4
3
34
Mr GreenSkin je napisao(la):
Uznemirujuca je bila poruka od jednog novoregistriranog člana,koji se sinoc registriro i bez ijednog posta mi odmah sendo frend request...i kad sam mu pogledo njegove recent activitys vidio sam da je gledo moj profil...da se nije štrumf namjerio na mene hahah ? Ovim putem mu govorim da nema šanse,ne volim kobase !!!

A brate mili, nemogu vjerovat da sam sad ovo pročitao. Pretpostavljam da se na mene referiraš. Sad tek kužim kako je to izgledalo.
Čitao sam dugo forum da se informiram o uzgoju. Otvorio par dnevnika, naišao na tvoj, odmah me se dojmio i htio sam ti poslat poruku da te pitam nešto o uzgoju, a nisam znao da moram imat dva posta za poruku. Plain and simple. Nema govora o pederluku. Dobro, da podijeliš pola onog growa samnom, čak bih i razmislio. Inače, mogao si me i pitat "koji mi k**** šalješ friend request?", pa bih ti objasnio. Al dobro, bar si diskretan, nisi spomenuo moje ime. Inače, čestitam na growu, nisam neki profesionalac, ali izgledaju mi zdrave i lijepe.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
ChubraLibre je napisao(la):
A brate mili, nemogu vjerovat da sam sad ovo pročitao. Pretpostavljam da se na mene referiraš. Sad tek kužim kako je to izgledalo.
Čitao sam dugo forum da se informiram o uzgoju. Otvorio par dnevnika, naišao na tvoj, odmah me se dojmio i htio sam ti poslat poruku da te pitam nešto o uzgoju, a nisam znao da moram imat dva posta za poruku. Plain and simple. Nema govora o pederluku. Dobro, da podijeliš pola onog growa samnom, čak bih i razmislio. Inače, mogao si me i pitat "koji mi k**** šalješ friend request?", pa bih ti objasnio. Al dobro, bar si diskretan, nisi spomenuo moje ime. Inače, čestitam na growu, nisam neki profesionalac, ali izgledaju mi zdrave i lijepe.

dečki, mir, ili ćemo morati krknuti liz mira:violent018:
Ionako nije tema, al ne mogu prijatelja još izvući vanka, ali razbit ću ja već njega, dobit će on liz mira:dog_walk2:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Neka se ljutiti na nove članove, jer ne razumiju svi u prvi mah kakvim se mi to hobijem bavimo i kakve sve paranoje mogu puknit čovjeka. Imao sam slićnu situaciju. Samo je bila jedna izjava potrebna da se uspaničarim i pomislim na sjeću biljaka u ormaru, a na kraju ispao nesporazum. Zamislite da sam ih posjekao...
Pazite što, kome i na koji način govorite, a za ova prijateljstva se ne sekirajte :) barem je zahtjeve lako selektirati i odbiti sumnjive. One jako sumnjive prijavite moderatorima i oni će provjeriti o kome se radi (naglasak na moderatore-grow support ne može puno toga vidjeti što mod. može ...ili Admin, još bolje...)
Pozz & peace ;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Samo da javim, izgubio sam ga...
Nije lizao, a ni ne čujemo se više, a bili smo bliski...
***** ga...

Ali ajmo na vedrije teme, izgubio sam jednog, a dobio ih puno više:notnice:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ne znam meni cura rekla da bolje dođem napljugan ko krava,cak mi kaze da joj dajem nevjerojatne komplimente,i da je mazim i takve stvari..
A kad dodem pijan,to mi je rekla da to ne moze.. Nisam dobar s alkoholom,agresivnost i sranje..
pa smo pristali na kompromis,pusi al ne piji,ili ti piji al ne dolazi meni :D hahahaha
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nisam ja je napisao(la):
Ne znam meni cura rekla da bolje dođem napljugan ko krava,cak mi kaze da joj dajem nevjerojatne komplimente,i da je mazim i takve stvari..
A kad dodem pijan,to mi je rekla da to ne moze.. Nisam dobar s alkoholom,agresivnost i sranje..
pa smo pristali na kompromis,pusi al ne piji,ili ti piji al ne dolazi meni :D hahahaha
Imaš dobru curu, zadrži je, kupi neko cvijeće, iznenadi ju malo:thumb:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Thx mazar :) A ne znam,ubiti to je ono sto mogu najmanje ucinit za nju :)
Mislim da joj je takvog iznenadenja dosta,cvijece i to,a i voli cvijece puna joj soba mog cvijeća :D
Ugl,treba sjest i popricat,i dogovorit se sta moze i sta ne,to je citava stvar.. Ako moze moze,ako ne,ubiti nema ne :) hahha
Al dogovor je glavna stvar,sa svime se da dogovorit bar mislim :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nisam ja je napisao(la):
Thx mazar :) A ne znam,ubiti to je ono sto mogu najmanje ucinit za nju :)
Mislim da joj je takvog iznenadenja dosta,cvijece i to,a i voli cvijece puna joj soba mog cvijeća :D
Ugl,treba sjest i popricat,i dogovorit se sta moze i sta ne,to je citava stvar.. Ako moze moze,ako ne,ubiti nema ne :) hahha
Al dogovor je glavna stvar,sa svime se da dogovorit bar mislim :)

Otkad sam se oženio nije mi palo na pamet doći doma napljugan ko krava. Ona ne voli travu, ali dao bih život za nju. Stvarno se puno odrekla kod moje terapije, vječno sam joj zahvalan. Nismo ni razgovorom riješili stvari, tek kad sam posjeo roditelje zajedno s njom za stol i objasnio im sve i kad me nakon toga svega stari pitao gdje ćemo to saditi, pala joj je ladica na stol. Ostalo je legenda...
Nije ni ona liznula...
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Jbg ljudi život je prekratak, a da ne odradite barem jedan grow ;)...Iskoristite svoju moć uvjeravanja i natjerajte svoje bliske ljude da promijene način razmišljanja, ali nemojte u takve stvari nepotrebno uvlačiti ljude samo da bi im se pohvalili i rekli kakvo bilje imate jer se oni isto tako mogu pohvaliti frendovima kakvog lika znaju s biljem....u ovom hobiju si se skoro uvijek sam sjebo... pamet u glavu :D
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Nietzche je napisao(la):
A brate mili, nemogu vjerovat da sam sad ovo pročitao. Pretpostavljam da se na mene referiraš. Sad tek kužim kako je to izgledalo.
Čitao sam dugo forum da se informiram o uzgoju. Otvorio par dnevnika, naišao na tvoj, odmah me se dojmio i htio sam ti poslat poruku da te pitam nešto o uzgoju, a nisam znao da moram imat dva posta za poruku. Plain and simple. Nema govora o pederluku. Dobro, da podijeliš pola onog growa samnom, čak bih i razmislio. Inače, mogao si me i pitat "koji mi k**** šalješ friend request?", pa bih ti objasnio. Al dobro, bar si diskretan, nisi spomenuo moje ime. Inače, čestitam na growu, nisam neki profesionalac, ali izgledaju mi zdrave i lijepe.


jao jao,paranoja me ulovila brate bez ljutnje ako si to bio ti:D hvala na pohvali u vezi growa,evo berba je u srijedu :)))
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mazar je napisao(la):
Ne da mi se otvarati nova tema, ali alergičan sam na djevojke i žene od svojih frendova, sad su im počele braniti da se sa mnom viđaju i da ližu. Jesam li ja lud? Umišljeni bolesnik koji s uljem skuplja ljude oko sebe. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA bijesan sam. Daj me malo oraspoložite:banana:

Hebeš takve žene! hebež žene koje ne daju momcima ili muževima da growaju! Hebeš žene koje same ne growaju! U Potpisu mi sve lipo piše :p