One Plant Show - Mazar Extra u epizodi: SCROG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Bit će ti veselo,do kad si planirao vegu?!
Nadam se što duže :D
Samo naprijed :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Pošto ću raditi topping i Lst, planiram da je ostavim u vege sve dok je fino ne raširim po obodu posude čiji je prečnik 57cm. Na toj površini ću se potruditi da je održim što niže, a zatim "režiju" prepustiti stretch-anju gde ostaje nekih 40-ak cm slobodnog prostora za magiju.
Ali da sačekamo da dođemo dotle u zdravlju. :):razvaljen::
 
13.09.2015
87
155
33
Tu negdi između
Uvijek sam se pitao koliko je potrebna kolicina zemlje u indoor-u da bi od biljke izvukao pun potencijal.Neki tvrde da ne vise od 15 l,a vec sa druge strane stoji misljenje sto vise zemlje veci korijen,veca i potentnija biljka.Medutim koliko onda gnojiva treba..Sta mislis Barba?:)O litrazi...

Sto vece posude to veci korijen...
Sto veci korijen,to veca biljka...

Ipak velicina same posude nije toliko ni bitna,iako sto veca to bolje.
Najbitnije je da se korijem ravnomjerno siri u zemlji po posudi,kada u pocetku biljku zalijevamo najbolje ju je zalijevati skroz okolo nje da ona odmah automatski svoje korijeme krece siriti po posudi...Potrebno je dobiti amo to nazvati rotirajuci korijen,tako biljka i dalje nastavlja razvijati svoj korijen po posudi iako je vecina posude vec ispunjena...


Sto se zalijevanja tice ja za svoje biljke trenutno koristim shemu 1.dan-VODA 2.dan-GNOJIVO 3.dan-NISTA

I pokazuju se velike promjene bar sto se mene tice,nasuprot onoga da biljku zalijemo sa 3,4l pa ostavimo da se osusi...

Sry na spamu,sritno kapetane :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Moraće to da bude neki brutal lst jer visina boxa nije sjajna...ali dovoljno je to prostora jedino ako joj potcenim stretch pa me zezne...
Jadan ti kad ce trebat flush radit
Ma ne radim flush nikada...osim kad moram i kad mi je dosadno.
Videću kako će ovo ispasti...ima tu mnooogo duvanja do kraja! :D:razvaljen::
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Nek je sa srećom i pazi da te nenepadne usred cvijetanja! Bit će materijala da ova zima ne bude dosadna!:razvaljen:::popcorn:::razvaljen:::watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa