Orange bud, Blueberry, Mazar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
prosla zima duznost zove :D treba urediti svoj vrt...
planovi za ovaj outdoor:
-Advanced LST ( mislim dobit totalno grmovit oblik i velike biljke)
-supercrop
-bio pesticidi po potrebi
-gnojivo plantella,stajnjak

zemlja na situ je nejbolja zemlja sto sam ikad vidio,nije hodanu po njoj,nista sadeno,vec oko 10 godina,tamo bas niko nist nikad... odmah sam se odlucio za taj site,sunca ima dovoljno,nedostupno je skroz znaci tu sam siguran..jedino muci me sad sto je blesava Hrvatska policija ( sigurnost i povjerenje) moš` mislit kupila helic.. sad nista neznam o tome... mozda vi znate? jedino se vidi iz zraka jer sam odstranjal grane i svasta... sto vi mislite,moze li se pasti u hrv preko zraka?

sjeme:
BLUEBERRY : -mostly indica (80%)
-THC 19%

ORANGE BUD: -indica/sativa
-THC 16%

MAZAR: -mostly indica
-THC 19%

i 4 domacice (jer domacice uvjek dobro dođu) :)

evo to je izbor sjemenki.
peace :leafblunt:
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Sretan grow.

Ako ćeš sve radit po PSu nema šanse da te naši panduri iz zraka uhvate, mislim da su veće šanse
da te grom udari nego da iz neba skoči drot na tebe :)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Sretno.Pripayz se ti pandura,idu oni i sa helicima i korsite IC.Imaju i dzipove za pretrage pogotovo ako si blizu neke rijeke.Isto tako oni letaci,padobranci ili paraglaideri mogu letat uokolo i vidit site,nemora znacit da ce prijavit ali mogu te pokrast.Pazi i na lovce i sumare.Svakako oprezan moras bit al nemoj paranoizirat kao ja :rofl:
 

Gagiba

Aktivan Član
Ma opušteno, nema te šanse da ti pronađu par biljaka iz helikoptera sve i da ih traže!! Pre će uočiti onaj malezijski avion nego što će ti otkriti sajt!! :D

U 99% (da ne kažem 100%) sajtovi bivaju provaljeni tako što onaj ko posadi biljke ispriča svima redom šta radi. Samo pametno, jezik za zube i ne sekiraj se...biljoze su ti dobre, samo što kaže Opa pripazi se tih domaja, šteta bi bilo da upropastiš hibride!
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Naravno da ti mogu provaliti sajt - sa helikopterom il bez njega - ako ti je takva karma :)

Al o tome je bespredmetno raspravljati, kao što je netko iznad napisao - ne razmišljaj o tome, samo pozitivno naprijed!


btw, negdje sam vidjela/čula/čitala da je netko u outdooru na svaku biljku tu i tamo zakačio plastični cvijet (crveni, žuti, bijeli,...) kako bi iz zraka ili daljine izgledalo kao neka bezopasna rascjetala biljka ili grm ili slično. Imaš takvog plastičnog cvijeća kod Kineza ili raznim shopping centrima, pa odrežeš plast.stabljiku i nečim pričvrstiš cvjetiće na pokoji fan list.

Ne znam, možda je ideja bezveze, a možda te tako nešto i spasi u određenom kriznom trenutku!?


Bilo kako bilo, sretno i pametno...
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
hvala na misljenjima.. sad ste mi razbili brigu a i ja sam razmisljao kad su vec bile na otoku pa nista onda taj site nece ni bog provalit...
nego vutroljupci danas slucajno udem u razgovor sa jednom starijom zenom za bio gnojiva .. mislim mozda to odavno znate ili tako nesto da ne ispadnem glup al ono nisam mogao vjerovat... rekla je da joj se nekakve biljke pocele susit sta ja znam grm neki...i kaze ona da nikako nije mogla spasiti.. i da je nasjeckala koru banane na sitno,, i to stavila na zemlju i tako zaljevala ... kaze da je to stavila nakon 2 tjedna... i kad mi je pokazala tocno se vidi razlika... na pocetku stabljike ono neke sitne grane i tako,a kad poslije polovice grane duplo deblje nove rastu ono duplo brze za 2 tjednrezultat dobar.. pa si ja razmisljam ak tako utjece kora banane na drvenasti grm,kako bi onda na nama drago drvce... u svakom slucaju kora od banane za mjesanje sa zemljom... :banana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
ovako ljudi pogrijesio sam malo sa zemljom nisam pogledao u "dubinu" . na oko 20 cm je pjesak oko 70 %.. veoma je rahla , al mi nekako djeluje da je to previse pjeska, sta vi mislite?? a s obzirom na situaciju necu moc donjet kupljenu zemlju pa cu jednostavno probat nac najbolju u sumi... sto crnija tim bolja...