1st time growing (Williams wonder, Blueberry, Orange bud) 400W Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.01.2014
24
156
0
kazem vam da sam u 24 sata vidio ogromno zadovoljstvo curki, nakon samo jednog zaljevanja. a dozu povecavam dok god vidim da im pase. nznm bas da su ovi plantelu predvidali za nas :) ipak je to za balkonsko bilje. isprobavam pa sta bude.
 
28.01.2014
24
156
0
pozdrav ekipa, da se javim malo. ugl imao sam problem sa mobitelom pa nisam nikakve slike stavljao. imam sada par novih ali je kvaliteta banana jer je mob na popravku a ovaj koji sada imam, ima jako losu kameru. Sto se tice curka, meni se cini da to sve ide kako treba. malo je bilo tih problema, al otkad sam ph izregulirao na 6.8 fino se pune iz dana u dan. Sa willyem sam odusevljen, najkompaktniji je od sve 4. dok orange ima najbrutalniji miris . BB sam mislio da ce biti ljubicaste boje, jer sam nedavno pusio nekakav BB i imao je ljubicastoga po sebiii, valjda ima razlicitih. ali i ovaj ima odlican fruti miris.
sve curke dobivaju duplu dozu crvene plantele. pregledavao sam ih malo sa mikroskopom i ima milkya vec. cak sam i jednu finu granu oranga otrgnuo dok sam pokusavao spustit ju malo jer je bila pre blizu lampi. sta cu, stavio je susit :D . pa da malo smek probam. ;)))
evo par slikica. do iduceg puta, pozzzzz

45. DAN 12/12
39. DAN cvjeta

willy



orange bud



BB



c99tedOG



Sve skupa

 
28.01.2014
24
156
0
evo mene malooo. malo sam bio u odsutan zadnjih 2 tjedna pa nisam cesto bio u obilasku. curke su jos malo spremne :D imam nekih problmcica ali posto su se pojavili sada pred kraj. ne dira me previse. prvi je taj da je orange bud poceo bacat bananice i skroz su mi listovi ljubicasti. posto sjeme i je bilo od hermija ocekivao sam da bi i ovo mogao biti isto tako. dalje, listovi od BB-a i willya su zuti i suhi vecinu sam ih nakon slikanja posisao i odstranio. sada nisam siguran dal je to nedostatak necega ili mozda preblizu lampi(sto bih iskljucio jer su cijeli grow bili na istoj udaljenosti). moguce da sam pregnojio a s drug strane c99 malo ima zuckaste listove i to je sve. posto je orange poceo s bananama. na willyu sam vidio smedje trih u tragovima. pa sam odlucio da cim jos jedna pokaze smedje(sto racunam da ce skoro), krenem sa flushom. svaka ce dobiti po 30 litara vode. dok se to posusi cca 10ak dana.nakon toga 2 dana mraka i pod noz. do tada evo malo mojih jesenskih slikica. pozdrav ekipa.

60 dan 12/12

willy


c99 x tedog


orange B


blueB


sve skupa



jos jednom isprike radi kvalitete, mob je jos na popravku. valjda ce do trimanja biti gotov :p
 
28.01.2014
24
156
0
pozdrav ljudi, evo mene nakon dosta vremena da zavrsim ovo. sve je 25.5. privedeno kraju stavljeno na susenje. prije par dana prebacio u staklenke. ja sam na kraju zadovoljan skroz. orange bud je jedini razocarao al ne zalim se. klonovi su se pokazali bolji od sjemena. vise hedova i veca gramaza. okusi i mirisi su cudo. willy najbolji za dnenvnu sprehu, ob i bb isto tako. a c99 x ted og. to je nesto strasno. prefin okus ananasa ili tako necega. kompaktan pun dlacica i najbolje je rodio, a koristim ga jedino prije nego sto legnem u krevet jer je stvarno prejak.

C99x ted og


Willy


orange bud


BB


sljedece na popisu je jack herrer. al kada za to dode vrijeme. sada uzivam u svom blagu. ekipa do iduceg pisanja, pozz.


THE END