Orange Bud fem & 4X400W MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
crunkisi je napisao(la):
Imas u Greenhouse seeds novu vrstu (zaboravih ime ali ako te zanima naci cu) koja bude gotova za 5 i pol tjedana... najbrza sorta na svijetu, mozda je to za tebe :)
mene zanima ako mozes to da nadjes pa da mi posaljes na pm ili ovde,hvala unapred...

not smoke jel su ti ovi klonovi sto imas,glavni vrhovi koje si odsekao kad si topirao ili se ja tripujem(jer mi jako mali izgledaju...)???rep +,odlicne biljoze:spliff::notnice::notnice:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
@howhighserbia zemljak to su ti vrhovi od topinga nisu bas onako kako sam hteo kasno su se zakorenili fakticki cvetanje je pocelo ,a oni su bili presadeni 2 dana pre i onda dok nekrenu u novoj zemlji.al ok bice i od nji nesto

inace i oni su tek u 4 nedelja cvata.u proslom growu je isto tako bilo odfikario vrhove i mnogo su se ranije zakorenili i bili klonovi ogromni.

:bananica:dada:sun2:


jedva sam je nasao kao da je proizvodnja u stecaju al dobili su sinoc namirio sam ih odma

inace raste livada zestoko!!!!

pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: howhighserbia

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
pa kaze 5 nedelja flowera 31 dan napreduju jos su sve pistile bele orange ne dobija svoju formu ne razlikuju se verovatno ce za 2 nedelje da crveni!!!!




ove prve 2 slike su LSD
sdc13570copy.jpg


sdc13572copy.jpg


sdc13581copy.jpg
sdc13586copy.jpg


sdc13590copy.jpg




 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva and Z&N

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
@blade nema toliko nemogu rashladiti ima 3x400 i jedna 250w mozda moze bolje ja neznam,sve sam i im dao videcu do kraja, mozda sam za.ebo gnoivo sto nisam plantelu uzeo odma al dobili su je.

@oprah necu ih skinuti jis 30 dana minimun idemo do kraja!!!!!!
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
mozda za sledeci grow da kupis malo bolje gnojivo,imas 100 puta boljih od te plantele,jeste da je skuplje ali kad imas toliko biljaka isplati se malo i u to uloziti,ako se ikako moze...to bi im jako prijalo.googlaj malo hessi ili adwanced nutriens.moja procena da bi za sve sto ti treba cena bila oko 50e,i ja bih plus kroz ceo grow dodavao Slavol(kazu svi da je dobar,cena 1L 400din).Nemoj pogresno da me razumes meni se i sad ovo tvoje jako svidja i zato rep+:respect:

jbg nije se ohladilo od proslog rep+,ali pamtim ja :dada
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Not smoke- ma znaš ti momak ne sumnja se u to ni najmanje i da nebi krivo mislio i ovo je više nego dobro :thumb:

Howhighserbia- cudno mi da hessi i "dobra" gnjojiva koristiš u istoj recenici :b_cowboy:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Blade bez argumenata kenjas po hesiju? Ili imas neke argumente? Netko ce procitati sto si ti napisao i uzeti za istinu jer si prijatelj foruma, ne svidja mi se to...
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ma sve ja to znam heisi sam koristio prvi put i kupio sam sve komplet u becu i tnt,rot i blom i super vit i bilo je 50e al posle cujem da nema neki efekat sto je tako skupo niti ce vise roditi niti kvalitetnije.

a to da je taj heisi kvalitet,verovatno jeste cena radi svoje.ko zna ako popizd.. mozda i uzmem to opet videcu!!!!

@blade nisam krivo shvatio znam da moze i bolje dobro si rekao ko ga je.. neide na takmicenje fora je sto malo ima od koga nauciti sve teme skoro pomoc,pomagajte,problem ovaj,problem onaj
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
@blade nisam krivo shvatio znam da moze i bolje dobro si rekao ko ga je.. neide na takmicenje fora je sto malo ima od koga nauciti sve teme skoro pomoc,pomagajte,problem ovaj,problem onaj
da ima toga poprilicno...svaki novi grow je bolji od prethodnog..bar meni je tako bilo što se outdoora tice...od katastrofa velikih razmjera..lol...pa do predivnih uspijeha..samo naprijed momcino

Oprah uopce ne kenjam šalim se ...ohladi
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
Howhighserbia- cudno mi da hessi i "dobra" gnjojiva koristiš u istoj recenici :b_cowboy:[/QUOTE] Sigurno hessi nije najbolje resenje ali siguran sam da je bolje od plantele,meni se u outdoru dobro pokazao u kombinaciji sa slavolom,pa sam ga zato preporucio...i jedino je od tih zvucnih imena gnojiva a da se kod nas mogu nabaviti,nedavno u svajcarskoj kad sam usao u growshop ima bar 100-150 vrsta pa ti biraj do sutra ako hoces i jos po povoljnim cenama nego kod nas...
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
neznam davno sam koristio heisi i to po tablici strogo svako zalivanje.tad nisam ni znao sta je to samo kao tele po tablici. prvo rot u vege pa onda blom i fosfor valjda se tako i koristi on je blag ili...ima pametnije koriscenje ko ga je koristio redovno da mi nabaci inf.....!!!!!

i zanima me pokusao bi automatike da peglam u outdoru,ako ga kloniram dali je klon isto automatik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!predpostavljam da jeste e sad.........................?????????????
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
naravno da je klona auto, ajd ako uspes prikazi to, jos nisam video da je neko klonirao autose
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Ma nemože to tak, klon nasljedi starost majke i istovremeno procvjetaju, dobit ćeš pol g na klonu...
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
maverick je napisao(la):
Ma nemože to tak, klon nasljedi starost majke i istovremeno procvjetaju, dobit ćeš pol g na klonu...

ima tu lolike sto kazes al probacu svakako,ako pocnu cvetati klonovi unistavam ih odama u outdoru mi netrebaju vise biljcice ispod 120cm minimum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
sad sam bio u boxu i gledam ih i dobro kaze blade, moze to i bolje,nesto su mi tanki cvetovi il se tripujem.sta je tajna da onako nateknu imam vati ko blata u cemu je kljuc,genetika mislim da nije.

ili male tajne velikih majstora.neznam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

al saznacu,neodustajem dok nedobijem vrh kao saka i veci u indoru.

stalno gledam onaj dnevnik od Mr GreenSkina LSD 600w ono je LUDILO totalno,ako popizd.. stavicu 3kw ispod jedne biljke samo da dobijem takve topove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Tocno imaš wati ko ghovana a cvijetovi mršavi na to sam i apelirao...genetika nije u pitanju....pretpstavljam da lampe nisu predaleko od biljaka,tako da po mom sudu ostaje gnjojivo.....mislim da je sve ostalo odlicno odrađeno...eto krivi izbor gnjojiva u kljucnim trenucima za biljku,po meni i topovi se ne debljaju...ko i sve drugo na ovom planetu ako se hrani loše....zakržlja

A da se nadovežem na Hessi.....ja osobno ga nikad više necu kupit...da ne razbijesnim neke clanove necu dalje što se tog gnjojiva tice....jer nepisano pravilo ovdje je ako se ne slažeš s vecinom obije ti se o glavu to...a ja nit se želim kaćit s nekim nit se želim pravdat za bilo šta
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Upravo sto kaze Blejd, djurbrivo, Plantela nije napravljena bas za nasu stvar postoje takva djubriva,
kad vec rokas struju a i ostalo daj jos neki dinar za djubrivo a jos jedan razlog zasto su tanki cvetovi zato sto ti prerano skines,
cekas bas kolko pise na specifikacijama, ostavi ih 2-3 nedelje duze, prati trihome, znas da se u tom zadnjem periodu najvise debljaju...
Blejd a sto se tice Hesija mozes da napises ako hoces argumente vs Hesija, to su tvoja iskustva i ako su losa
mozes da ih branis, nema sta ko da te napada jednostavno to je tvoje iskustvo, naravno ako ti to hoces...
poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.