Orange Bud fem & 4X400W MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
Smoke primetio sam da ti je bas veliki razmak izmedju internoda, ne znam dal je do svetla
HPS u vege fazi ili do sorte al to svakako smanjuje velicinu heda koje ti prizeljkujes..
Topiranje se radi tako sto onaj zadnji vrh iseces a on je i previse mali da bi se mogo klonirati,
kontam kad iseces tako malo da se hormoni ne gube mnogo al ako isece 10 santina tad da.
Sto se tice skidanja grancica i listova ja sam vs toga mada i ja radim al svakako da stres ne prija,
i ne brini imaces ti hedine samo pusti 2-3 nedleje duze od specifikacija :D
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
sta reci osim-

svaka cast! kada vidim tu sumu tvoju.....bale mi same krenu...,)

rep+ cuvam za kraj
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
@weedic to su klonovi izduzeni nizi su dole ,a ovo neke su pocele da se izduzuju u prvoj i drugoj nedelji cvata kao blesave nisu bile takve.i ti mali vrhici kad se zakorene i kasnije njihov cvet otkida kao majka i nije taj vrhic tako mali,ne secem ga bas dok je tako mali.

@loop e veruj mi da sam sve vise uzjeban nije to sto sam hteo,i onako sam hteo da odradim ovo u fulu i da odustanem od indora.muka mi je od vestackih uslova jest da je hdovina masnija ,al priroda je zakon!!!!!!!!

kad kur.. nije to to lepo je to sve da neko ovo ima plakao bi od srece al meni neznaci to sto ce one roditi, koliko moj uspeh u tome tako da sam resio da opalim jos jedan indor posle imam 15 big bang fem uzeo za rezervu nek se nade i evo ko da su znale.

tacno mi dode da posecem ovo sve u kur.. i idem ispocetka sa sve hejsijem itd.ponavljam nije to sto sam hteo i onako imam skankica jos od ranije dovoljno.

i ako izgura ovo 65 dana plafon i cao samo zbog orange i nace bi letelo sve momentalno.ozbiljan sam skroz.lud sam ja kad zacrtam nesto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozz
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
HPS svetlo vise izduzuje kao i 2700 spektar kod CFL, moguce da je do toga nego
zasto bi skidao 65 dana, kontam da imas sta da pusis, odradi kako treba prati trihome,
i imaj na umu sto rekose iskusnijji da su zimi manji ali masniji hedovi...
Sto se tice BB ja bi to sadio samo da bi uvece mogo da zapalim topa i legnem ko co'ek :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma bit ce hedova covjece ne sekiraj se :)
uvijek bude :) mozda one krecu zadnja 2 tjedna pumpati ko lude, nikad neznas... ako dodje 65 dana.. vidi kako sta, trebat ce najvj jos malo pustit... orange bud je kvalitetna vu, mozda im je nesto prifalilo pa se oduzi tjedan-dva ali to nije razlog da sijeces sada sve nakon toliko ulozenog truda :) imas sve pod kontrolom, samo polako !
keep us updated !

peace out !
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
41 dan flowera pocinje 7 nedelja valjda ce izgurati do kraja,a i ja sa njima!!!!!!!!!!!!!!!!




sdc13654copy.jpg


sdc13657copy.jpg


sdc13658copy.jpg





sdc13664copy.jpg
[
sdc13665copy.jpg


sdc13666copy.jpg

sdc13667copy.jpg


sdc13670copy.jpg





sdc13673copy.jpg
[
sdc13674copy.jpg


 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
nema se tu šta komentirat,osim jel ona kamerica za timelap grow...jer to bi bilo predobro....inače :respect:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
M a n d o r je napisao(la):
nema se tu šta komentirat,osim jel ona kamerica za timelap grow...jer to bi bilo predobro....inače :respect:

sta je timelap grow!!!!

druze kamerica sluzi ja to pratim iz kuce sa tv-a,posto je bow pod zemljom da ne ulazim stalno i gledam temp i vlagu malo mi zahebano ulaziti tako da kamerom vidim merac i sve kako se njisu od venta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
[video=youtube_share;dsQiBjwbXxk]http://youtu.be/dsQiBjwbXxk[/video]

ovo da uradiš bilo bi fantazija.....imaš sve uvjete,samo dobar dvd recorder ili na komp.....


p.s. oprosti ako prljam dnevnik,maknut ću samo reci...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pogledaj brate ovo!

1641.jpg


S obzirom na velicinu tvog boksa i kolicinu svjetla koju imas uvjeren sam da bi najbolje rezultate imao ovom metodom...Razmak izmedju svjetla i biljke bi ti bio konstanta i svasta jos nesto sto te muci trenutno. Btw sve je to do jaja kod tebe ako mene pitas, pitanje je jedino kako i da li mjenjati ista :) Pratim te i vjeruj mi da cu se naljutiti ako opet skines prije reda!!
 

admiral

Aktivan Član
31.03.2012
83
13
8
41
ma dnevik je u fullu ;) u sledecem ce biti bolje

nego mi se nesvidja sto on pod 4x400 w izvlaci jedno desetak grama po biljci ( Tako bar izgleda ) dok sam ja sa 110w hps izvuko od jedne biljke 55 g
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
@oprah to je perverzija al za outdor nemohu ja to izvesti nuje toliki prostor i mene kara visina imam je 1.6m,necu skinuti ranije al necu ni cekati mnogo ionako mi se nesvida grow 65 dana max posto ionako planiram jos jedan sa heisijem,e taj ce ici totala

@admiral nije bas 10g pogledaj malo bolje kolike su to biljke negledaj te male klonove to je tu cisto za ukras,bice tu 20,30 g,ma kontam gnoivo je sjeba.. stvar da sam furnuo od starta heisi ili neko bolje gnoivo bilo bi tu hedovine do jaja,al neka nije to kraj

sledeci ce biti vrh.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Smoke tvoje su kave su dasu,trud i gušt lako pobjedi količinu...:thumb:

a i sative su to....
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
admiral je napisao(la):
probaj da priblizis svetlo u sledecem ;)

ma koje priblizavanje na 15,20cm su treba jos da udaljim al nemogu. gore vrhovi od toplote, to su par biljona sto su pobegle sa rastom, sledeci put idu pod vaser vagom nema bezanije.

definitivno je gnoivo ovde usralo stvar.spremam se da narucim heisi blom,fosfor i tnt super vit imam i furam!!!!!!!!!!!

@mandor ok kazes jebe. kolicinu ni netreba mi samo hocu da uspem, a to su hedovi ko saka,valjda cu uspeti vec sam stavio na klijanje seme za sledeci big bang fem,bolje nemam za sad i 2 orange,2 skunk#1 i 1 LSD to cu ocerupati za klonove za outdor!!!!!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Hesi mama...start paket i vozi,kontrola ph obavezno jer je kasnije puno lakse dati dijagnozu ako se pojavi problem i lakse se lijeci.pozz i rep+zasluzeno
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
svaka cast baki:popworm:mozda u tom sledecem growu da iskombinujes neku žicu time bi resio problem visine i svi vrhovi bi bili u ravni,razmisli malo o tome,inace super ti to radis sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.