Orange Bud fem & 4X400W MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
i nisam zadovoljan po tom pitanju,vec sam naveo na dosta mesta da je gnoivo zasra.. sve,e sad sto kaze sulundar dali su ove lampe za grovanje ili ne to neznam staklo jeste to kaljeno al je staklo normalno providno i radi posao klasicno koliko vidim

drugi grow vec pegla iste metode samo cu ici sa heisijem i da napomenem potrosnja struje u cvetanju sa tom snagom je bila 25e komplet sve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
not smoke je napisao(la):
... dali su ove lampe za grovanje ili ne to neznam staklo jeste to kaljeno al je staklo normalno providno i radi posao ...

kako mislis da li je ili nije mh ili hps za growanje, u cemu je problem pa da nisu za grow
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
to su obicne sijalice,lampionska reasveta,mozda cak nisu ni philipsove,i mozda su vec dugo u radu. Svakako da i to ima uticaja. Mozda ne preterano,ali malo tu ,malo tamo..nakupi se.

not smoke je napisao(la):
potrosnja struje u cvetanju sa tom snagom je bila 25e komplet sve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ovo mi se svidja :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Sulundar je napisao(la):
to su obicne sijalice,lampionska reasveta ...

nista ne razumem, da li je u pitanju to sto pise u naslovi mh/hps ili nije... sta znaci obiicne sijalice, sta je lampionska rasveta... moze li autor da objasni ali jasno koje su lampe bile u pitanju da se po tom pitanju ne pravi zbrka, hvala
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
lampe su bile mh i hps peoizvodac tungsram tj.jeneralelektric

neznam zasto sulundar navodi da nisu za grow i po cemu je philips bolji od tungsrama ni ja ne kontam i mislis da bi bilo bolje sa philipsom neverujem!!!!!!!!!!!!!

rade evo 3 grow ja ih kupio nove ,da bar svi imaju ovakvu rasvetu za grow.oet ponavljam gnoivo,gnoivo,gnoivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eto i powera si zbunio totalno.hehehehehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@power brate objasni mu da imam extra lampe jos je i kupio reflektor od mene.

@sulundar videces sledeci grow kad roknem heisi sa ovom rasvetom bice big bang ko bombona.

jel ima neko neki predlog kako da radim sledeci grow da bude bolji mislim na treninge nesto novo posto sam mislio klasika LST , i toping!!!
 

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
not smoke je napisao(la):
jel ima neko neki predlog kako da radim sledeci grow da bude bolji mislim na treninge nesto novo posto sam mislio klasika LST , i toping!!!

[video=youtube;QLkwhX96ADw]https://www.youtube.com/watch?v=QLkwhX96ADw[/video]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: not smoke

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ok, znaci sve je ok sa lampama i ne vidim sta je problem ako je tungsram, ne znam sta je onda suk pobrkao, al zbunio me jeste sa dva posta u ovoj temi, ne moz biti obicne sijalice il lampionska rasveta ako su mh i hps tungsram lampe u pitanju, svasta :) Tungsram
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Ja bi s toliko svjetla probao scrog uz lagani lst.... mislim da bi tako najbolje iskoristio cijeli prostor.

Jedva cekam novu turu, vjerujem da s Hesiom mora odlicno biti
 
05.03.2012
19
12
0
32
Odlican je grow! Nema razloga da se bunis :D
Preporuka za sledeci: LST! moze i topping malo..(samo glavni vrh,da prebaci rast na grancice..i dobices mnogo vrhova..doduse zavisi koliko pustat glavne vrhove da izrastu)

Svaka cast za grow! Zelim ti puno srece u sledecem!
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Smoke super je ovo,ja bi se jedino na tvom mestu odlucio ili majka odvojeno pa desetak klonova u velike posude ili 10 fem i u najvece posude sto mogu stati a to vreme koje gubis na kloniranje u sred growa iskoristi za malo bolji trening bar 5 biljki ako ne mozes stici sve,mislim da ovako sebi samo tovaris na vrat gomilu posla ali i ovako je super super super i ako te ne mrzi ovde ili u mom dnevniku malo da se pozabavis OB-om,jesi gledao trihome 57 dana je ekstra brzo mogao bih duzu vege onda,miris si spomenuo da ubija pa to malo da opises,kako se ponasa na blizinu lampe jesi li eksperimentisao.........da ne davim...sve me interesuje...posebno smoke raport
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
nemogu nemam 2 boxa,a ovi vrhovi sto uradim toping to kloniram da nebacim samo zbog toga.nema tu gomile poslova udem u isti box i sve resim,a klonovi koji uspe,uspe koji ne cao.

nisam experimentisao sa lampama nizak mi je box.sve klasica oko 40cm od vrhova.

neznam ja to da opisujem rad i to mene to soli zestoko pogotovo orange stvarno je perverzija nisam gledao trihome jbg.

novi grow je u funkciji al cu ono pri kraju promocija, sve je isto bice 10 bb fem i jos 4 za poseci klonove za outdor 2 orange 1 skunk#1 i 1 LSD.

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.