Osoba koja konzumira vutru i da nemoze da ve nadje nacicete vi njega

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.06.2014
40
35
0
53
tako se to meni desilo ali odavno,nesto sam hteo da vidim o Grasu i naisaosam na ovaj Forum... tako da ovo otvoreno vam kazem biosam zeljan ovu temu nisam mogo da negem ovo ali vutra.com pronasla mene... :respect: www.vutra.org
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kapela
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sve šta u životu dođe, tako i ode...prije ili kasnije ali ode... kako si došao na forum po sljedu događaja lako moguće da sa njega i odeš :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

rastanaut

Aktivan Član
31.05.2014
165
203
43
Covjek je nesto napisao, izgleda i znaci to sto znaci.. Meni ne izgleda kao hejt, nemoj da ste hejteri :)
 

Gagiba

Aktivan Član
Bratunga je sa juga pa treba malo više čitati između redova ne bi li se otkrio smisao!

A i veruje u koencidencije pa pokušava to da podeli sa nama. Možda malo nejasno ali ipak dovoljno razumljivo... ;)

Sve u svemu tema se svodi na davnašnju izreku: Svi putevi vode u Rim! Tako i svi koji pobodu semenku viška pre ili kasnije završe na Vutra forumu...
E sad kad bih imao tehničkih mogućnosti pustio bih muzičku podlogu sa temom iz Zone sumraka (tini-nini...tini-nini...)i dodao bih: Ili Vutra forum završi u njegovoj sobi... :ludaci_lol: :signs040:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Mir ljudi! Sad mi krivo što sam išta pisao... nemam ništa protiv lika, ali da nam zadaje nepotrebnog posla stoji. Moj post je bio upućen njemu, a kriterije ne prilagođavam nikome, odnosno za sve su isti. Dva put sam ga već opomenuo, a on ili se pravi da ne razumije zašto, ili zaista ne razumije. U svakom slućaju, neznanje nije opravdanje. Ako netko ne razumije što piše u pravilniku, tada ga nije u stanju niti poštovati. Pa dok ne sakupi stotku, bit će tu među nama, jbga...
 
28.05.2014
42
78
18
Razumemo mi da je on sa juga i verovatno to nikome ne smeta,ali ne razumemo sta pise. Ima takvih likova svuda po internetu,mrzi ih da sastave recenicu kako treba.
Ja sam skapirao kako je on trazio nesto o wannabe reperu Grasu i tada pronasao vutra.org,zatim je shvatio da ne moras da pronadjes ovaj sajt,vec sajt pronadje tebe. "Bio je zeljan" - imao je veliku zelju za necim,temu je otvorio jer nije mogao da nadje slicnu na forumu. Zatim nam je poslao www.vutra.org da i mi pogledamo taj sajt jer ga mi ne posecujemo inace. :D
HVALA TI PUNOI,OVAJ DA,PUNO TI HVALA,TRAZIO SAM SAJT ALI GUGL NEN MOZES TDA GA NADJE!!!!!! :))))))))))))))
 

rastanaut

Aktivan Član
31.05.2014
165
203
43
Neko je nekad rekao da "vazda treba pisati razumno" i to stoji, pravilnik je takodje tu da se postuje... ali nekad se stvari otmu kontroli jer su ljudi ovde uglavnom high, postovanje prema ljudima sa medicinskim problemima :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ma ovo je zakon,hahahahahahahahahahahahaha

evo ja kao prijatelj ovoga foruma dodjeljujem ti titulu 'najbržeg otvarača novih tema' :D
ma ti si car kapela,hahahahahaah
svaka čast :thumb: ,pa teme su ti sve interesantnije
ova zadnja je evo otvorila i jednu raspravicu,hahahahahahahah

:spliff:
nakon 3,4 -te otvorene teme :D osjetio sam blago živciranje,ma rek'o čekaj makedonac,kud' si navro ,hahahahaahhaahhahaahahah
međutim ovo mi se počima dopadati :D

dobro došao na forum vutra.org
 
06.06.2014
40
35
0
53
ovo je mali nesporazum, procitaosam dole na forumu kako ste nas pronasli, ali nisam mislio nista lose,a krivo mi je sto jasam hteo odgovoriti na tu temu,ali izadje odma post na sajtu na nove teme pa izlazi da hocu biti centar paznje to nije tacno, ako sam netko uvredio ili povredio imate moje izvinjenje,jasam pozitivac i nista nisam lose mislio hteosam odgovoriti temu "kako ste nas pronasle" i je izaslo do nesporazum... Steta sto nema chat na forumu,onda bi bilo mnogo lepse da izrazim moju pozitivnu energiju i upoznanstva. P.S kapela

Lukashenko je napisao(la):
Kako te skola nije pronasla :signs040:
Dao bi ti mnogo lep odgovor "zasto me skola nije pronasla" ali zadrzacuse moje kulture kako sto sam bio do sada...... nisam dosao na forumu da skupljam bodove..... P.S kapela
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kapela
28.05.2014
42
78
18
Hahahah kakav lik,nemam nista ni protiv koga ali me zanima samo zasto sam sebi stavljas "lajkove" na komentare i zasto stalno pises P.S Kapela?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ajahuska

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
rastanaut je napisao(la):
... ali nekad se stvari otmu kontroli jer su ljudi ovde uglavnom high...
Opet te moram citirati :) nadam se da ovaj put nećeš izmjeniti kompletan post, pa da ispadne da sam i ja high i stvari se otimaju kontroli :nana:
Posvjedočio sam mnogo puta kako se stvari otmu kontroli kad su judi pijani, ali ne i kad su napušeni ;)

@kapela
Evo, isprike s moje strane. Nadam se da ćeš uskoro naučiti kako odgovoriti na temu, umjesto da otvoriš novu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rastanaut
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.