Osoba koja konzumira vutru i da nemoze da ve nadje nacicete vi njega

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gagiba

Aktivan Član
Šou s' bratkom!! :D

Ma kapela je pozitivac, nego malo ga j*be što ne provaljuje običajna pravila na Forumu. Dakle, svi se ovde trude da otvaraju što manje tema iz najjednostavnijeg mogućeg razloga: Što manje zagušiti forum!!!

Ali sve je to manje više poznato a na ovoj temi se lepo i nasmejasmo!! :thumb:


mlst

-Jedini grad na Nišavi od šest slova??

Nišbre!!! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mlst and kapela
06.06.2014
40
35
0
53
Tom Marli je napisao(la):
Hahahah kakav lik,nemam nista ni protiv koga ali me zanima samo zasto sam sebi stavljas "lajkove" na komentare i zasto stalno pises P.S Kapela?
P.S kapela to kod nas u MKD je nadamse da ces me razumjeti kako da ti kazem " ti posakovam golema pocit ili eden vid na postovanje od mene kon vas"ednostavno e kako da ti posakuvam sve najdobro " od srca pozitivni pozdrav"ili P.S = so pocit kon vama, takomu to doge nekako..... nadamse da si me razumeo ako negde sam napisao MKD rec nadamse da bi razumeo,ako nemozes razumjeti unapret izvinjenje...
 
06.06.2014
40
35
0
53
Gagiba je napisao(la):
Šou s' bratkom!! :D

Ma kapela je pozitivac, nego malo ga j*be što ne provaljuje običajna pravila na Forumu. Dakle, svi se ovde trude da otvaraju što manje tema iz najjednostavnijeg mogućeg razloga: Što manje zagušiti forum!!!

Ali sve je to manje više poznato a na ovoj temi se lepo i nasmejasmo!! :thumb:

mlst

-Jedini grad na Nišavi od šest slova??

Nišbre!!! ;)
Bracala do negde imas pravo, ali sve moze na lepsi i razumjevaci nacin da se resi to.... nejcu sada pricati ali neznam stosam toliko pogresio da mi ljudi salju privatne poruke i me provociraju na nacionalnoj osnovi "bazi", nikoga nima loso uradio da me zovu musliman, da sam bosanac da u mkd sve smo si**tare, i dasam ja sip*ar stvarno to nije fer i prelazi sve granice, ali ZASTO bar neka mi da razllog,a zelim verujte novih upoznanstva upoznati dobre ljude i druzitise...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
svako vrijeđanjene na nacionalnoj ili vjerskoj osnovi na ovom forumu ja zabranjeno i kažnjava se...ako ima tako nečega,obrati se moderatorima ili više

edit; ... i nemoj post za postom,hahahahahahahahahahahahahahah nego koristi opciju edit :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
06.06.2014
40
35
0
53
VenloNL je napisao(la):
svako vrijeđanjene na nacionalnoj ili vjerskoj osnovi na ovom forumu ja zabranjeno i kažnjava se...ako ima tako nečega,obrati se moderatorima ili više

edit; ... i nemoj post za postom,hahahahahahahahahahahahahahah nego koristi opciju edit :D
Sto si mi obrisao odgovor gde sam napisao kakve poruke mi stizu sve lose reci sto sam ih pisao sa ***** samo pocetno i krajno slovo je bilo, sto nisi ostavio da procitaju ostale, nisam napisao sa punim recima nego samo jedno slovo a ostalo je bilo ***** znaci nije bila pisana citljivo tu rec i mogosi da je ostavis da procitaju ostale....
 

Gagiba

Aktivan Član
Kapela

Ma opusti se bratunga...
Ignoriši te napaljene bezmozgaše koje za uspešnije vređanje na ličnom nivou pokreću pitanje veroispovesti ili nacionalne ili etničke pripadnosti...
Takvi ljudi (suštinski su to zapravo deca) ne zaslužuju nikakav drugačiji pristup sem ignorisanja! Pa jednog dana kad budu odrasli i sazreli videće besmislenost i uzaludnost takvih glupavih provokacija.

Osim toga možeš i adminima proslediti uznemirujuće mejlove pa oni nek odluče šta je raditi sa pošiljaocima istih.

I ne kucaj post za postom, neke od admina to naročito izbacuje iz ravnoteže!! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Lukashenko

Aktivan Član
24.12.2013
32
35
18
kapela je napisao(la):
ovo je mali nesporazum, procitaosam dole na forumu kako ste nas pronasli, ali nisam mislio nista lose,a krivo mi je sto jasam hteo odgovoriti na tu temu,ali izadje odma post na sajtu na nove teme pa izlazi da hocu biti centar paznje to nije tacno, ako sam netko uvredio ili povredio imate moje izvinjenje,jasam pozitivac i nista nisam lose mislio hteosam odgovoriti temu "kako ste nas pronasle" i je izaslo do nesporazum... Steta sto nema chat na forumu,onda bi bilo mnogo lepse da izrazim moju pozitivnu energiju i upoznanstva. P.S kapela


Dao bi ti mnogo lep odgovor "zasto me skola nije pronasla" ali zadrzacuse moje kulture kako sto sam bio do sada...... nisam dosao na forumu da skupljam bodove..... P.S kapela
Cisto sumnjam da bi ti meni dao lep odgovor,ali drago mi je sto si se zadrzao svoje kulture.Moja baba je zavrsila 4 razreda osnovne skole u nekoj vukohebini,pa zna kako se pise procitaosam,jasam,hteosam,ali ne zna komp da koristi.Danas je kanda sve naopako.Zadrzacuse i ja moje kulture.P.S Lukashenko

Tek sam sad video da si iz MKD,sad razumem ove greske.
 
28.05.2014
42
78
18
Ako stvarno imate 43 godine ja vam se izvinjavam,nisam video. Kao sto nisam video ni da ste iz Makedonije. Ako nista drugo,postovacu vas zato sto ste stariji. Pozdrav :) P.S Tom Marli
 
30.07.2014
0
0
0
Cao, ja sam se pre cetiri nedelje doselio u ********, i ovde neznam nikog :( a posto volim da zavarim po nekad meni je bas veliki problem naci :( pa sam sad poceo i preko neta da trazim :p ali je teze nego sto sam se nadao :( duvam vec 15 god i nikad nisam ovoliko bio bez, ali mi je glupo da startujem ljude na ulici, pa se nadam da cu ovde naci pomoci :p ako ima nekog, pomagajteeeeee :D hvala :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.