Outdoor 2012 by MetalManiac (trostruko veselje)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ima jako puno dnevnika uzgoja ili mi se čini, tvoj sam tek na četvrtoj stranici našao, ne mogu ih sve pratiti, ali tvoj dnevnik mi je domaći uradak:thumb:
E sad da se vratim na svoj dnevnik, citiram te :“ to imaš izvantjelesna iskustva, halucinacije... e to bi volio probat! :D
Pratim te, želim ti svu sreću u uzgoju i želim ti da napraviš ulje i probaš:dada
i da obavezno uz smoke report bude i liz report:vb_wave:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
hvala mazar!

ulje mi je jedan od ciljeva ove godine, barem 50-100 grama satorija da pretočim u ulje, da budu bar 3-4 šprice...

ako to uspije, onda naravno očekujte sve reportove.

nego, kad smo već kod ulja, jel može etilni alkohol od 96% umjesto izopropilnog i koja je razlika?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Dobit ćeš dosta od 10 satorija, ne štedi si na materijalu za ulje, računaj cca 1 g ulja na 10 g djike, od satorija će ti stvarno biti ludilo, radio sam s njim, ali on nije za zdravstvene probleme (barem ne moje), više je za relaksaciju, ko stvoren je za tebe:dada
Ne razumijem se previše u alkohol (tu i tamo popijem čašu crnog vina), ali Etilni alkohol 96% denaturirani - Ethanol, pa ti vidi. Moraš ga dobro ispariti i mislim da ne moraš dodavati kapljice vode, jer onaj 4% je voda.
A imaš ovako nešto Izopropilni alkohol 98% 1L,
Ne znam da li već imaš etilnog alkohola, ali ako ti je puno novaca za isopropilni, kupi svaki mjesec litru, pa ćeš skupiti do berbe

Hey MM evo provjerio sam ti, pouzdano znam osobu koja koristi etanol 96% pri izradi ulja, good to go:vb_wave:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
hvala na informaciji!
litra etilnog u ljekarni košta možda 30 kn a izopropilni sigurno 2x više...

kažeš, radio si ulje od satorija? kakvo je? je li imalo slično onome kad se zapali ili?

edit:

računaj da mi je jedan satori propao, vjerojatno će još jedan jer se nije razvio (nakon 3 tjedna još ima samo one male listiće), znači to je 8 komada, od toga vjerojatno 50% ženske osim ako mi se posreći pa bude više. znači, to su 4 komada, a pošto nema baš sunca u izobilju, ne očekujem više od 150g po biljci osim ako ovo drveće uvene nekim čudom (a ne želim koristiti teške otrove u blizini biljaka)

svakako ću oprašiti satori, da dobijem barem 50 sjemenki za dalje, oprašiti ću i skunk sa satorijem da vidim što će to ispasti.

na putu je još i 5 komada Jet 47 regular, njega ću isto oprašiti da imam sjeme za naprijed a sa njime ću oprašiti i Think Different...

sljedeće godine namjeravam napraviti SOG vani sa automaticima, znači na prostor od 2x2m ću posaditi oko 40-50 Auto Jet 47 i Jet X Think different, a na ostatak vrta opet satori i satori x skunk, možda ubodem i KC Brasil, čini se kao zanimljiv strain.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
MM pravi si oprašivač:dada:bananabang:
Drukčiji je osjećaj kad pušiš i kad konzumiraš ulje, makar se i ulje razlikuje, recimo mješavina ww i criticala ne ubija glavobolju, kao što to čini Pineapple ili LSD, Satori je isto ubije, ali...
Već sam pisao o Satoriju, nije za moju bolest, umoran ko pas, a mozak ne mogu ugasiti, unazadilo je moje opće stanje, ali to je zbog MSa. Onaj koji ne boluje, a voli, uživat će...
150 g po biljci, znači od jedne biljke bi mogao imati cca 15 mL ulja.:vb_wave:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
E pa sad mora da su već porasle.
Ovo toplo vrijeme sa puno sunca zadnjih dana čuda radi biljkama,hehe...Kakvo li kod tebe stanje:)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
uskoro će foto update, čim uhvatim malo vremena...


edit:

stiglo sa Aliena Auto Jet 47 i KC Brasil, najvjerojatnije će ići kroz 2 tjedna u zemlju...

sve je regular sjeme, igrat ću se oprašivanja na veliko...
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
sretno metalmaniac,
mandala je jedna vrlo kavalitetna i jeftina banka zato moraju biti dobre
imat ces ti tu dosta materijala
sretno
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
koje sam ja usrane sreće, ova godina je baš izuzetno loša za outdoor...

u početku mi je isklijalo 10/10 satorija, 2/3 skunka i sva 3 automatika.

sada imam 6 satorija, 1 skunk i sve automatike a ostalo je propalo zbog usrane kiše...

otkako su isklijale, samo je 1 tjedan bio sunčan, sve ostalo vrijeme je oblačno i pada kiša (evo je i sad pada mamicu joj...) tako da su biljke blago rečeno zakržljale, tj. u mjesec dana najveća je dostigla nekih 25-30 cm i 4 internode što je ne loše nego očajno...

od silne kiše ne mogu ih ni poslikati da stavim slike (a i sram me je kazati tu bijedu).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nema zasto da te bude sram, nisi ti sjebao niti mozes kontrolisati vreme, jbg. steta, al' nije sve propalo, idemo dalje, cekamo sunce
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
metalmaniac je napisao(la):
koje sam ja usrane sreće, ova godina je baš izuzetno loša za outdoor...

u početku mi je isklijalo 10/10 satorija, 2/3 skunka i sva 3 automatika.

sada imam 6 satorija, 1 skunk i sve automatike a ostalo je propalo zbog usrane kiše...
Nemoj da očajavaš,moglo je da bude i gore.Ima vremena popraviće se one http://www.kurir-info.rs/ocekuju-nas-visoke-temperature-i-velike-suse-clanak-239396
Meni je od snega(14. i 17. 5 meseca) propalo 10 Critial Kush-a,a novu turu od 5 LIberty Haza i 5 Critical Kusha najverovatnije zaplenili na carini. Eeeeeeeeeeeee to ti je maler!
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
I meni je propalo 16 gerila ratnika/ratnica zbog usranog vremena, nista... cekat cemo nedamo se :)))


Ali meni ne pada na pamet kupovno sjeme saditi vani po ovom vremenu i ne u gerili, to je za moj ukus ipak samo za po doma i dvoriscu... :)
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Nista ne brini, doci ce sunca, mojih 4 je hladnoca udesila, al nadam se da ce se vratit,
a i stagniraju zbog ove kise vec sigurno 2 tjedna slabo rastu, tj skoro uopce ne.

Bit ce sunca, nada umire posljednja.
 

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
kako vam bre to propada :S
ja sam moje posadio 27 marta nocne temperature su se od tad spustale i do -1 -2
i ostales su citave izgubio sam 1,2 i to cak mislim da nije vreme krivo nego moja krivica .......
ali sve ostale su ok ?
steta za brendirano seme kkoje ste kupili
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ruku na srce, moje gerile nisu bile bajno posadene, nabrzaka sam to radio ali temperture oko ZG su bile katastrofa plus puno oblacnih dana.
Stvar je u tome sto su temperature bile od 5 pa do 35 stupnjeva u razmaku od 24h, plus puno oblaka jao nema sunca.

Tamo di sam ja sadio, korov je prerasao biljke, ipak su to domaci stanovnici a ovi novi, nisu se snasli.


Nadam se samo da ce lijepo vrijeme potrajati do kraja 9. mj, planiram jos puno outdoorova i gerila.



Nego, da ne idem off jel te mogu pitati zasto forsiras kupovno sjeme za out? To je jako riskantno ovaj mjesec zbog vremena. Mislim, volio bih i ja ali da platim 50 eura nesto i da mi ode u vjetar e bogami nece ici
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
zato jer nemam uvjete za indoor a želim znati što pušim, sve sam biljke izabravo upravo zbog njihovog rada, ne samo zato da pušim nešto. s obzirom na količinu koju mogu na kraju dobiti za mene je to isplativi rizik...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
i to ste dočekali, photo update.

ajde da podijelim svoju tugu sa ostatkom foruma!

Think Different:







Satori:











Skunk #11 (koji se jako loše drži, uništila ga kiša):



još mi fali slika jednog satorija, ne znam gdje je, ionako se nema što za vidjeti...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Zahebo si u samom startu,što nisi kvalitetnu zemlju stavio unutra nego si nakopao zemlje,loše ilovaće koja u mokrom ne propušta ni vodu a kamoli kisik,inaće skunk #1 je jako zahvalna sorta koja netreba ništa osim ćiste vode malo gnjojiva i kvalitete zemlje i raste ka blesava,u mom potpisu ti je skunk#1 outdoor od lani da nemisliš da ti prićam gluposti...ali kvalitetna zemlja je kljuć svakog uspiješnog grovwa