Outdoor 2012 by MetalManiac (trostruko veselje)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
eto mali update (bez slika zasada), biljke fino napreduju, neke satorije sam topirao i stavio sam na klijanje 5 komada Auto Jet 47 kao potporu za think different.

vjerojatno (sigurno) ću TD oprašiti sa Jet-om pošto je Jet regularno sjeme...

edit:

nemate pojma kako think different dobro miriši iako cvjeta tek tjedan dana, osjetim je na 5 metara od sajta...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
hej sharp, hvala na brizi, nisam se ulijenio... :D

problem je što nemam vremena za slikanje. (sad će slike kroz pola sata, otkazan mi je neki posao pa je sad dobra prilika za slikanje)

sad je krenulo lijepo vrijeme i bit će kroz cijeli 6. i 7. mjesec.

biljke redovito gnojim koprivom (folijarno) i ponekad ih zalijem sa malo hidrogena.

Think Different je čudo, nikada još nisam vidio biljku koja tako divlje raste, svakog dana po par cm i nova internoda...

Satori kaska pomalo a skunk još uvijek ne mrda, razmišljam da ga odsiječem cijelog kao za kloniranje pa da mu naraste novi korjen i onda da ga prebacim u novu zemlju, možda onda bude nešto od njega...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
evo photo update, kao što je i obećano...

naslov: Što je danas lijep i sunčan dan!

počnimo s Think Different, pošto će one prve pod nož, računam negdje krajem 7. mjeseca...



najveća je velika 85 cm, srednja oko 60-65 a najmanja jedva 40, nešto se kilavi...

mirišu jako dobro, ne mogu još razaznati na što mirišu ali znam da će biti predobrog mirisa i okusa kad odstoji u teglama.

na slikama se ne vidi ali već se počinju formirati mali budovi, kroz 2 tjedna će to već odlično izgledati (pogotovo uz ovakvu prognozu)

Satori



najveći ima oko 60 cm, najmanji ima samo 8 i ne želi se maknuti s mjesta... ostali imaju između 25 i 40 cm...

pred nekoliko dana sam topirao 2, danas još 2 tako da uskoro očekujem nove dvostruke vrhove...

Skunk

http://imageshack.us/photo/my-images/864/p6180105.jpg/ moram link jer neće thumb...

izgleda kao sirotinja, ne želi rasti iako je presađen tako da ću ga vjerojatno odrezati skroz nisko i staviti u vodu s hormonom za kloniranje tako da mu naraste novi korijen i onda ide opet u novu zemlju, možda onda bude nešto od njega...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Jbg, da bar nisi eksperimentisao sa tim mixom zemlje, nego k'o prošle godine, prekopao i posuo pepelom, bilo bi sigurno bolje.
Sretno.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma nije toliko zemlja kriva koliko je krivo loše vrijeme... u prošlih 2 mjeseca bilo je možda 10 sunčanih dana kada nije padala kiša...

edit:

odoh ih ja sada zaliti sa malo hidrogena i folijarno pognojiti koprivom...
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Metal maniac nemoj rezati i dodavati hormone,mislim da je kasno za to i nebi postigao to što želiš,isprobao sam tu tehniku i očigledno pali samo na klonovima,ajd ju zagnoji samo s pola doze za list i gledaj promjene,možda je samo stvar u manjku hrane zbog loše zemlje,ja se kladim da je u tom poanta!
Pozdrav i zgodne su ti biljkice
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma gnojim je sa koprivom redovito, dodajem joj i peroksida ali ništa ne reagira, jedva se pomiče...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
konačno je sunčano, vani temperature do 35 stupnjeva...

jučer sam uzeo dugu iglu debelu 3 mm i napravio sam puno rupa u zemlji oko biljaka tako da prorahlim zemlju i da bolje uđe voda i hidrogen do korijena... sve sam ih zalio sa hidrogenom, automatike sam zalio i gnojivom. (satorije gnojim samo folijarno da ih ne spalim jer su dosta osjetljivi na to i ne treba im puno)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
zdravo svima, opet update...

biljke napreduju vrlo dobro do odlično (kako koje) iako su vani paklene vrućine (po 37 stupnjeva)...

Think Different cvjeta punom parom i masti se opasno, zalijevam ga svakih 4-5 dana punom dozom Plantelle Cvet (sljedeći tjedan kad potrošim plantelu krećem sa Advanced Nutrients).

Satori i dalje dobiva samo koprivu i hidrogen ali i on će uskoro dobiti blagu dozu AN gnojiva za vegetaciju...

kao što svi znamo, dnevnik bez slika je kao pica bez....


...sira :dada pa zato krenimo sa slikama!

Think Different, cvjetaju 28 dana:







Skunk #11

otkako sam ga presadio, isprao mu svu zemlju iz korijena i stavio ga u bolju zemlju malo je napredovao ali i dalje ide jako sporo, mislim da ga muče temperature jer je tako mali...



2 nova člana, Auto Jet 47 (od 5 komada nažalost proklijala su samo 2), stari su desetak dana...



Satori:

ovaj prvi limač nikako da krene, pomiče se milimetar po milimetar...

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ovaj Think Different je baš neki divlji strain kako sam i očekivao da će bit... Prejako....

Razmišljam o uzimanju istog.

Navijam za Satori da što bolje naraste, a ovaj Skeni, ne znam, vuče se pre sporo...Ako imaš uvjete, baci ga pod lampe, ako ne, ostavi di je pa što bude....

:clap:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Metal ja znam da ti to znas al zao mi ovih jetova, jos su mali a vec se pate, vidi sta su zuti. Daj se malo trgni pa ispod njih naturaj neko granje, lisce bilo sto da vlaga sporije isparava iz zemlje, bas mi je zao kad ih vidim jadne male. :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma imaju oni vlage stalno, nije to problem, stvar je u temperaturi zraka koja se penje do 37 stupnjeva u hladu a zamisli kako je tek njima tako blizu zemlje, prže se na 40+

uskoro idu u kante sa novom zemljom i onda ću prekriti zemlju piljevinom ili nečim takvim da zadržava vlagu...



think different je čudo, svakih 4-5 dana ih zalijevam punom dozom plantelle cvet i samo traže još i još a cvjetovi se očigledno debljaju...

sutra ću napraviti close-up cvjetova na TD pa da vidiš kako već fino i slasno izgledaju, puni su i tvrdi i mirišu intenzivno...

dvije mirišu baš jako slatko (prva i treća na slikama), a druga ima slatkast miris ali se osjeti neka teška nota, neki zemljasti miris (očito je drugi fenotip što se vidi i po listovima)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Maniac ti definitivno najbolje na forumu znas opisati biljku..pjesnicki ,mislim na aromu ,miris i te stvari.Ucit cu od tebe kako se pise smokereport.Pozdrav i sretno sa curama
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
opa cupa je napisao(la):
Maniac ti definitivno najbolje na forumu znas opisati biljku..pjesnicki ,mislim na aromu ,miris i te stvari.Ucit cu od tebe kako se pise smokereport.Pozdrav i sretno sa curama

Bozga je car na području smoke reportova, on ih je zbilja pjesnički pisao...

@Boz
ako čitaš, nadam se da ćeš uskoro i ti opet pokrenuti neki grow i da će biti smoke report o nekoj egzotičnoj sativi...

EDIT:

evo obećanih close-up slika vrhova...







od najmanje biljke sam nažalost ulovio samo 1 dobru fotku vrha...

a evo i 7 Green-o-Matic beba, stare su tek 1 dan, još čekam 3 komada da proklijaju

 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
hvala mile, i ja se nadam tome!

inače, to su automatici i zato već sad cvjetaju (već su trebali biti i gotovi ali im je kišovito vrijeme s jako malo sunca produžilo vegetaciju za mjesec dana)...