Outdoor 2012 by MetalManiac (trostruko veselje)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
sad dolazi najbolji dio... samo čekaj i uživaj...
aj i drago mi je da te opet vidim u akciji!"
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
hvala na lajkovima i lijepim željama i svemu skupa ali ovdje ću reći amen... vrijeme je da se nađe novi sajt, da se odselim nekamo ili već nešto treće. vjerujem da slutite da su problemi u pitanju a i u pravu ste...

jučer sam zatekao prazan sajt, biljke posječene cijele, propao mi cjelogodišnji trud i neće biti zimnice ove godine...

mislim da me sada neće biti neko vrijeme na forumu jer mi treba da se dobijem od šoka i tuge...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
prvo sto cu reci je da saosecam sa tobom, ne mogu ni zamisliti kako ti je,
jbg brt baci se na neki indoor da skrenes misli i nesto tako...
a tom sto je sacekao da to sazri i odsece bi noge i ruke polomio,
da ga nadjem na sajtu i sav neciji trud uzme tek tako...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
išao sam sad po danu vidjeti i našao sam biljke bačene pokraj sajta, nije ih nitko ukrao nego samo uništio...

što mislite, jel ima šanse da biljke od 1.2 metra stavim u vodu kao klonove i da ih tako održim na životu još nekoliko tjedana? (improvizirani hydroponic)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
nevjerovatno kakvih ljudi sve ima...glavno da mak raste posvuda
pa u kakvom su stanju...jesu iscupane ili polomljene?
 
15.06.2012
42
15
8
33
Moje licno misljenje i iskustvo sa biljkama u opste ne vezano konkretno za canabis kaze da ces je zasigurno povratiti i obdrzati neko wreme ,koliko to sumnjam da noze neko da ti kaze ali vema su male sanse da pusti koren ...podesi PH i probaj u koliko je ostalo nesto zilica vece su sanse da upali .pozZ i srecno
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
odsječene su, ne iščupane ni otkinute...

razmišljao sam da ih stavim u kante s vodom, dodam unutra H2O2 i Sensi bloom koji sam podešava pH pa da vidim šta će bit...
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
metalmaniac je napisao(la):
išao sam sad po danu vidjeti i našao sam biljke bačene pokraj sajta, nije ih nitko ukrao nego samo uništio...

što mislite, jel ima šanse da biljke od 1.2 metra stavim u vodu kao klonove i da ih tako održim na životu još nekoliko tjedana? (improvizirani hydroponic)

Tu nema spasa za takvo nešto više, tako da se nemoj ni trudit..

Žao mi je što se tako nešto dogodi nakon mjeseci truda i znojenja i straha i svega. Jedino ti preostaje da ih staviš sušit, jer će one još živjeti par dana makar su odsjećene ( ne pitaj kako, kemija biljki, da ne ulazimo u detalje ) samo ih nemoj trimmat i manicurat dok se ne osuše... Vidjet ćeš i sam ustvari