Outdoor 2012 by MetalManiac (trostruko veselje)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
GOM-ovi su u 25 litrenim kantama, računaj da svakom dajem po 3 litre vode.

ove koje su u zemlji će danas dobiti 5-8 litara svaka, ako mi se bude dalo nositi više vode dobit će i više...

jes beštijo, to sam i ja sam uvidio ali prekasno. mislio sam da će kombinacija šumske zemlje i riječnog mulja biti dobra ali nakon prve kiše nabilo se i sada je tvrdo kao beton i naravno da biljke onda teško rastu (zna se, kakav korijen takva i biljka)...

ja ću biti zadovoljan kako god bude a za drugu godinu je u planu oko 500 litara kvalitetne zemlje i... (neću vam previše govoriti, neka bude iznenađenje)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Kante od ''jupola'' su od 15-20 litara....tako da mislim da ni tvoje nisu 25.Govorim to iz razloga jer sam i sam u svome dnevniku naveo sličnu litražu,pa kasnije skontao da su manje,No to je nebitno,stvarno :)
Bitno im je da imaju redovno zalijevanje na ovim vrućim danima.Biljkama ove veličine je sasvim dovoljno 3-4 litre vode jednom tjedno,pod uvjetom da nisi puno rupa izbušio na dnu kante...kao ja.To je bila greška.
Treba samo par rupa,a na dno ili hidroton kuglice ili hidrogel i ide to bez problema:)
Jedino ako se posadi neka indica,pa kad pređe metar i pol,e onda nemoš' vode nanesti:icon_lol:
Inače,ove male su prave slatkice:thumb:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
news just in...

satori konačno procvjetao...



kao što sam se i pribojavao, najveći satori je muško. (malo je manji od mene, znači skoro 190 cm)




vjerojatno će i ovaj najmanji biti muško ali ne bunim se, 4 od 6 komada su cure i biti će sigurno nešto od njih...



jedina sreća u tome što je najveći muško je da će sljedeće generacije imati dobroga tatu...

nesretni skunk#11...



i na kraju GOM-ovi. jedva čekam da budu gotovi, predobro mirišu... sigurno se pitate zašto su tako mali a bilo je sunca i u dobroj su zemlji... stvar je u tome što sam sjeme dobio od prijatelja, on je kupio od GHS feminizirani GOM i ispala mu jedna muška od svih biljaka i on je naravno oprašio jednu žensku (ali najslabiju, bilo mu žao one velike) i očito je stvar genetike da oni ne rastu nikako, biti će možda 10 grama na svakom.

i glavni vrh

 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
sve to super izgleda. imam primjedbu u vezi odrzavanja cistoce.ak ne radi prirode onda radi prikrivanja sajta.vjerujem da ti je sve potrbno u vezi grova ali previse razbacano.
--prirodu nismo nasljedili od nasih prijedaka, samo smo je posudili od nasih potomaka.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ne kontam sta je sa tim skunkom #11, mozda je vise "kreiran" za indoor? trebao si uzeti klasicnog #1 ili superskunk-a pa da vidis, al eto iskustvo za naredni put :)
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Jbg za Satori, ali ubiti ja bi bil sretan da imam muskog satorija, daj reci jel mislis mozda oprasit satori zenski neki s njime, ili samo cuvas pelud za neke daljnje ekspirimente? Kaj se tice gomova, pa kaj onda sasvim su oke, i ja sam imal muskog goma prosle god al nije nis prepametno ispalo od toga na kraju, al nek kolko je gom dobra sorta ubiti, uzivat ces i sa 10 g po biljci ak bude :) sretno do kraja
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
GOM je danas ubran zbog neumornih gusjenica koje su baš žestoko navalile a i počela se plijesan hvatati zbog njih... slikati ću kad se biljke osuše, sada nisam imao vremena...

nakon mjesec dana pušenja Think Different-a mogu konačno napisati neki smisleni zaključak...

trava je vrlo dobra, male količine nabijaju energijom i pozitivom, tjera na smijeh zbog svake sitnice. kod većih količina nestaje svaki trag koncentracije, teško je obavljati bilo kakve zahtjevne radnje (a pogotovo motati) i onda je vrijeme za kauč, laganu muziku i prežderavanje...

jedna od loših strana je što se brzo povećava tolerancija, nakon tjedan dana pušenja valja napraviti barem tjedan dana pauze jer inače počinju prolaziti sve veće količine a to nije baš isplativo...

svi prijatelji koji su probali razvalili su se od 2-3 dima, oni iskusniji od malo više, dobio sam samo pozitivne kritike što se tiče rada ali je bilo zamjerki na okus (a to i sam znam da ne valja zbog water curinga). sve u svemu jako sam zadovoljan iako je količina bila relativno mala (jako mala u odnosu na potencijal same biljke)...

budite mi dobro do smoke reporta za Greenomatic...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
evo nato, za tebe sutra ili prekosutra update...

kiša je prestala, počelo je sunce, satori veselo cvjeta već 2 tjedna, čak je i mali skunkić izbacio neke cvjetove, možda dobijem za jednu dobru pljugu pa mi neće biti žao para...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
evo update nakon još jedne obilne kiše...

(slobodno zumirajte sve da bolje doživite ono što je na slikama, slike su u velikoj rezoluciji)

najveći satori tj. najviše razgranati se nagnuo od kiše i od jakog vjetra...



zato sam ga malo podupro rašljama i sada stoji skoro kao novi...



ova ima najgušće cvjetove, razmaknuti su po 3 cm i do kraja cvjetanja će se sve pretvoriti u dva ogromna vrha veličine sklopljenog kišobrana... :D



slična ali malo manja, sa rjeđim cvjetovima...



najmanji satori:



bijeda od skunka, bit će možda za jednu dobru pljugu na cijeloj biljci...



i na kraju jedan cvjetak za naturu koja vjerno prati dnevnik!



(inače vrh one biljke sa najgušćim cvjetovima)


biljke cvjetaju 15-17 dana ali kao što vidite listovi su im već posuti kristalima a dobivaju i fini miris, iako još ne mogu ustvrditi na šta mirišu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
hvala za cvetak, znas kako bi mi stajao u kosi, hehe
nego super vam ide, kisa vam nije nista nastetila, samo jos izvucite sto vise lumena od sunca do kraja, srecnoooo!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
evo jedan mini update (prazne mi baterije na digitalcu pa sam samo 3 uspješno okinuo)

na slici je najgušći satori, u samo 4 dana vidljiva je razlika koliko se udebljao...



a ovo je onaj razgranati sa 3 glavna vrha iz ptičje perspektive:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
evo danas malo opširniji update, ovaj puta sa punim baterijama... :)

krenimo od najmanje, Skunk #11



možda bude za 2 dobre pljuge na njemu... :D

satori:





na ovu sam najponosniji:





cvjetaju 4 tjedna, računam još najmanje do kraja 10. mjeseca, ako bude išlo onda i do polovice 11. da bude punih 10 tjedana cvjetanja...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname