Outdoor 2012 by MetalManiac (trostruko veselje)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
evo jedan mali update pun smole i dobrog mirisa...

slike su ogromne pa slobodno zumirajte i uživajte! :D



stavio bi ja više slika ali me digitalac iznevjerio, prazne mi baterije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Fino izgleda. Ono sto bi ti ja preporucio sto se tice tog Thinka. Sljedece zaljevanje ga flushaj sa 25 litara vode, odnosno sa kolicinom vode kolika ti je tegla u kojoj je. Nakon toga ga pusti 3 ili 4 dana bez icega. Odnosno pusti nakon flusha da se zemlja osusi. I onda nakon toga mu rokni full dozu nutrientsa koje si spomenio da ces poceti koristiti. Naime, u tom flushu ces dati GRO kisika korjenu i pumpnit ce ti ga jos jace. Koliko imaju uopce do kraja po tvojoj procjeni?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
planiram ih skinuti za točno 3 tjedna...

2 Jet 47 koje imam su ispali mudonje, spremiti ću pelud za koji ću već naći neku primjenu...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
opet moram 2 posta za redom.

uglavnom, imam novosti. od danas automatici dobivaju novo gnojivo, navodno jedno od najboljih a na meni je da to i potvrdim...

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ne bih o tome gdje sam kupio (može na PM) ali koštalo me 14 eura (18 sa dostavom, a kod nas dođe 150 kn).

tamo gdje sam to kupio su sva gnojiva 20-40% jeftinija nego u npr. Snail shopu kod nas! (neke su stvari čak i duplo jeftinije)
o tome koliko je dobro i koliko vrijedi bit će kroz nekih 2-3 tjedna kad bude prvi harvest...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
update, ovaj put bez slika (biti će i toga uskoro)

2 od 3 Think Different su jučer skinuta zbog iznenadnih kiša i pojave plijesni tj. truleži. biljke sam otrimao i stavio ih na water curing u 15 litara vode i u to sam dodao 100 ml hidrogena da ubije gljivice i spriječi širenje plijesni... pošto je sve rađeno noću i u najvećoj žurbi slika nema ali će biti nakon sušenja... (očekujem nekih 50 g suhoga).

treći TD čeka berbu i biti će još nekih 2 tjedna da se malo popuni, do tad ga pumpam punim dozama Sensi Bloom-a svakih 4 dana.

4 od 6 satorija su pokazali spol i sve su cure, jedna još ništa ne pokazuje a na zadnjoj se još ne može razabrati točno (bit će kroz tjedan dana) ali mislim da će biti muška (i ko za k**** to je ona najveća).

skunk se lagano pokrenuo i pomalo raste ali još nema naznaka preflowera niti bilo čega sličnoga.

od 7 greenomatica ostalo je 5 komada (2 je uništila suša) i oni su sada stari oko 20 dana, rastu dosta dobro, očekujem da će procvjetati za tjedan dana...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
prvo jedan :cvetak za naturu!



najbolje da počnem sa novim stvarima, 5 greenomatica.



stari su oko 28 dana i zasad su samo 2 procvjetala, normalno jajani su...

skunk #11 koji mi zadaje mnoge muke i glavobolje...



malo se pokrenuo ali mu se nešto gužva lišće, nemam pojma šta mu je sad došlo...

zadnji Think Different koji još uvijek raste i poživjet će još nekih 10 dana...



i na kraju satori, od 6 komada 4 su pokazala spol i sve su cure, ostale čekam i nadam se barem jednoj muškoj da bude sjemenja za sljedeću sezonu...

 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ovaj think je izgleda bas neka perverzija. Imam trileme :)
U svakom slucaju guraj dok ide, jest da zna biti tlaka ali eto. Drzim fige u svakom slucaju!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma TD je čudo, raste na živom kamenu... sve razmišljam da ga sljedeće sezone opet uzmem i stavim 3 komada u Composanu pa da vidim te "ekstremne" prinose koje DP garantira. (jest da je Seymour iz Autoflowering foruma dobio 365 g iz jedne biljke ali on nije normalan grower pa se to ne računa...)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nije on nista posebno. Ima full set i matematiku ispred sebe. Iskustvo je samo dodatna stavka ali vjerujem mi ova biljka je cista matematika ako imas sve informacije o njoj. Pratis matematiku i u 9 od 10 slucajeva je to to. Necemo o tome nije ni bitno, bitno je da jos uvijek nemam pojma sta cu. Dali slovenci imaju TD?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pusti ti matematiku, ako je on u istoj zemlji narasao 3x bolje od svih ostalih biljaka onda tu nešto ima...

inače, treći TD je stavljen u mrak na 2 dana i ide pod nož jer se počela širiti plijesan pa da ne izgubim sve...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
evo nakon 2 tjedna konačno update... jedva sam uhvatio vremena pa eto...

Think Different (2 od 3 biljke) je pred 10 dana skinut i stavljen na WC, sušio se tjedan dana i sada je na curanju (i pušenju:dada)

treća biljka se još suši i ići će na curing (ne WC). da ne duljim, idem dalje sa reportom (na kraju ću smoke report)...
od 2 biljke dobio sam nekih 40 grama, za treću još neznam, kad se cura morat ću je još malo otrimati ali mislim da neće biti više od 15 grama.
uglavnom dobio sam nekih 50-55 grama vrhunske trave koja će mi trajati do berbe satorija bez problema (a uletjeti će i greenomatic u međuvremenu). da je zemlja bila kvalitetna (ne tvrda kao beton) i da je 5. mjesec bio sunčan ove bi količine bile 3-4 puta veće ali šta je tu je, odnos uloženo/dobiveno je jako dobar...

satori raste dosta dobro (neke bolje, neke se vuku) i ima ih svakakvih. nisu još počeli cvjetati ali trebali bi svakog časa.



inače, velike (zasad 4 cure, možda i pet od šest) su od 40-150 cm...

skunk #11 koji nikako ne želi rasti...



i 3 greenomatica, veliki su po 40 cm i cvjetaju tjedan dana, još ih gnojim za vege minimalno 2 tjedna a onda sensi bloom u punim dozama...




e sad, da se posvetim smoke reportu o Think Different.

skinuta je pred 20 dana i bila je na WC tjedan dana i na sušenju isto toliko i stoji u tegli 6 dana. zbog WC-a nema nikakav okus ni miris a još je i malo oštra zbog kratkog curanja u tegli.

kako god loš bio okus toliko je dobar rad... zbilja je jaka i imam osjećaj da je većina trichoma smeđa jer je cvjetala 9 tjedana (a za toliko je trebala cijela biti gotova).

kad sam zapalio prvu pljugu stavio sam skroz malo, možda 0.3 grama i smotao u jednu rizla+ king size slim.

počeo sam pušiti i nakon 10 dimova meni ništa. ja gledam šta je sada, prošlo 5 minuta meni i dalje ništa... povučem ja još par dimova kad ono bum, samo me preplavilo (prvo je udarilo u noge i krenulo prema gore...), jedva sam stajao a meni gori još malo manje od pola pljuge. povukao sam još dva-tri dima i ugasio, nisam mogao do kraja...

bio je snažni couchlock ali uz toliko jaki mentalni high. nisam se mogao maknuti a u glavi bujica misli, sve neke lude ideje i filmovi (skoro kao tripovi).

skupio sam snage i otišao po kekse i mlijeko. okusi su bili savršenstvo, ležao sam na fotelji i smijao se sam sebi. muzika je toliko dobra da sam se ježio (jimi hendrix).
osjećao sam dosta intenzivni i ugodni body buzz koji jednostavno obožavam... uz to hendrixove solaže zvuče tako dobro da bi mogao svršiti na njih...:banana_rasta:

ovo isto pišem pod utjecajem i počinjem shvaćati koliko će ovo dobro ljeto biti (a i zima kad stigne satori)...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sta reci osim uzivaj. Steta za vrijeme i pripremu zemlje ali znas kako kazu ponavljanje je majka znanja :) Tako i ti sljedece godine znas sta i kako :) U svakom slucaju TD me vuce sve vise i vise iako ne volim da me skuca :/ :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
stvar je što sam ja ostavio TD da cvjeta puno duže nego šta bi trebalo, inače cvjeta po 50-55 dana a ja ih držao preko 60, treću čak 70 tako da bi pod mikroskopom sigurno bilo 70-80% smeđih kristala...

za drugu godinu pripremam oko 500 litara zemlje i bit će malo bolji outdoor, ne ovako traljavo kao ove godine.

zapravo sam sam kriv, mislio sam da će riječni mulj biti dobar ali zapravo se sve nabilo i tvrdo je kao beton, mogao bi tenk proći a da se ništa ne vidi na zemlji i onda nije čudo što biljke slabo rastu...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
evo jedan update iznenada...

3 Green-o-Matic cure, cvjetaju 10 dana i još ih gnojim za vegetaciju, za tjedan dana počinjem sa full dozama sensi blooma...





ostatak ekipe:

fali im puno vode i danas će pasti jedno pošteno zalijevanje i doza gnojiva za cvjetanje da ih malo potakne da procvjetaju...