Outdoor Durban Poison :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2015
103
188
43
44
hvala :D evo za par dana slikice
a što se tiče gnjojenja...evo sad sam pri kraju sa tnt complexom i root complexom...(korišteno sa super vitom)pretpostavljam da su do sada napravili sasvim solidan posao dapače odličan... imam za još dva puta pognojit s time pa me zanima kako dalje(super vit kroz cijeli period do cvijeta?) imam litru hesi bloom complexa i litru hesi fosfora. Pa me zanima dal bi bilo okej koristiti plantellu list i slavol još nekih mjesec-dva pa kada počne cvijetanje počnem da hesi bloom complexom za fazu cvijetanja i hesi fosfor???
 
Poslednja izmena od urednika:

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Nastavice sa rastom,to sto je dostigla zrelost (polnu) znaci samo da je postala sposobna da cveta i pokaze pol (preflower).
Mozes Hesijem ali je to po meni bacanje para jer to u out-u ide na litre...ja sam vec potrosio preko 1.5l plantele.
 
21.04.2015
103
188
43
44
ali hesi bloom complex i fosfor su za cvijetanje ali još nije počelo cvijetat pa pitam dal mogu sa plantellom i slavolom dok ne počne pravo cvijetanje?
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Mnogi su upozorili mnoge, pa ne bi bilo fer da se i tebi ne skrene pažnja....

IZ PRAVILNIKA

Nemojte pisati u množini i spominjati druge (frend i ja,prijatelj, kolega, ortak... mi,nama, naše... ), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe. Ne prikazujte na forumu fotke tuđih biljaka već samo svojih.


Nemoj da objavljuješ fotke gdje ima još čeljadi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
ja mislim da ti biljke boluju od neceg...daj slikaj lepse te sto zute da ih vidimo kako treba...