Outdoor Durban Poison :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2015
103
188
43
44
Poslednja izmena od urednika:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Za outdor ti je sasvim dovoljna Plantela čiji litar staje oko 3 eura ;) Ovo što predlaže kolega je malo skupa egzibicija za out, a tako tvrde najiskusnije forumske glave. Preporučujem ti koktel od recimo 30ml Plantele List+20 ml Slavola, a sve razmućeno u 5L vode.... ovo im daješ jednom sedmično !!! Biljka ti je i sada solidno velika, što znači da je postepeno povećanje ovih doza, uz njen daljni napredak logičan slijed okolnosti ;) Prati biljku i njene reakcije, baš kao što je ovo žućenje listova reakcija na nedostatak NPK sadrzaja.... To znači da će reagovati i ako pretjeraš, a to ne smiješ dozvoliti ! Samo lagano... radi postupno i neće biti brige ! Računaj da ćeš krajem jula moći da joj daješ recimo, 50 ml Plantele L+50 ml Slavola, razmućeno u 10 Litara vode ;) Preporučujem ti da čitaš završene vanjske dnevnike, tamo ćeš svašta naučiti ! Srećno u daljem radu :sun2::sun2::sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
21.04.2015
103
188
43
44
hvala ti na odgovoru...a dal je potreban slavol? imam tnt complex pa dal bi išao sa plantellom list?
 
Poslednja izmena od urednika:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ne onda, ne treba ti Plantela List, ali ti je ovo više za indor, u outu je Plantela Bog !!! Slavol nabavi ako možeš... ne treba ti citat kada se pitanje odnosi na predhodni post.... dovoljno ti je da me dozoveš ovako @TATRA ... i tu sam :) Naravno za mene staviš Dzparanoja, ne tatra :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
dzubak druze, lepo s tvoje strane al nemoj da se trudis, ne mozes slavol slati preko granice redovnom postom. eventualno busom il privatno neko da odnese, provereno
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Cepaj samo Plantelu, zašto bi ga miješao sa TNTem, moje mislenije ;).... pitaj nekog pametnijeg za to već, možda naleti @Stipe pa šta ti on kaže radi... jer bih i ja radio tako kako on kaže :) Imaš od Cvetala proizvod koji po svojstvima i efektima sliči Slavolu, pa vidi po rafovima poljo-šopova ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.813
2.698
Weed California USA
Nema pre velikog smisla TNT u outdooru jer je pre skup. Ako imas viska novaca, teraj ti sa hesijem kolko oces, ali i plantella kolko god je jeftina bude skupa kad vidis kolko je trosis u outdooru. Ako bas imas tnt koji zelis potrosit, onda ga koristi, a poslje mozes nastavit sa plantellom. Plantella ce odradit sav posao sama. Ako nemas slavola pogledaj ovu temu i vidi sto se nudi kao zamjena, iako nije neophodno.
https://www.vutra.org/threads/zamjena-za-slavol.13785/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443