OutDoor GrOw 2010 :)))))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
brijem da ti to nije genetika nego si to s necim spalio.

ostale izgledaju ok, al malo su malo za mjesec i pola rasta.
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
IZBIRSAN mi je post od neki dan u kojem sam objasnio situaciju sa tom biljkom....biljka je nađena u sumi kako raste...i ja sam je presadio....ove ostale su moje......sporo rastu zato sto je prva 3 tjedna bila samo kisa padala i nije bilo sunca...A MOZDA DA POGLEDAS TU BILJKU sto pise genetika ....to je ona mini biljka....pogledaj video...negovorim za onu sa zutim liscem.,....i da...to lisce sam ocviko....Neznam zasto mi je post od prije izbrisan ali OK :eek:hno:...imo sam srece da nađem biljku u sred sume kad sam iso sa frendom zapalit pljugu:sun2:....TO JE TA SA ZUTIM LISCEM.....I DA oporavlja se prekrasno...kad sam je naso bila je sva zgorena...nije mi prvi put da uzgajam pa valjda i znam nesto.....Hvala na ljepim Komentarima
 

desperados

Aktivan Član
03.06.2010
50
10
0
43
Zasto ti je izbrisan post?!He,he mozda je ta biljka vlasnistvo nekoga s foruma,pa ti izbrisao post,he,he.Salim se.
A za biljoze misljenja sam kao i bjelac,biljke su ti ipak trebale biti bar nesto vece,imaju li zadovoljavajuce uvjete za rast?jel ti sajt dovoljno osuncan,kakva je zemlja u koju si sadio?
Rep+ za trud
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Hehe...hvala DESP....biljke imaju oko mjesec i par dana....a sto se tice outdoor sajta....da...ja sam poprilicno zadovoljan....mjerio sam koliko na dan dobiaju sunca...i prilicno

sam zadovoljan....sunce pocne przit u 9 i sve do nekih 6 popodne...jebi ga...treba vise...ali sam se namucio jako sa sajtom..jer je bilo sve zaraslo...srusio sam drva i drva da

dođem do dragocjenog sunca.....Koristio sam kupovnu zemlju....mjesao sam je sa malo stiropora....nekih 20-80% stiropor-zemlja....biljke redovito svaki tjedan dobivaju

dozu plantella.....i opet cu naglasit....Prva tri tjedna vrijeme je bilo KATASTROFALNO......koristit neki otrov protiv buba...koji sam jako skupo platio...i cini se da koristi..heh...znam da su dosta male za to razdoblje ali jbga...ove godine nis od indoora....tako da sam morao ic out....situacija... :)..

Slobodno Komentirajte....Peace
 

desperados

Aktivan Član
03.06.2010
50
10
0
43
Da,vrijeme je zaista bilo lose,nisam ni ja bas previse zadovoljan sa vremenom.Nadam se da ce bar ljeto biti kako treba,da izguramo kako treba,pa da imamo sta ubrati na jesen.zelim ti uspjesan grow
 
27.06.2010
6
0
0
37
Da , da, To vrijeme nas je svih poje*alo
A sto se ti ce uzgoja , Biljke izgledaju jako zdrav i zeleno, Vidim da se trudis

Pratim Denvnik I nadam se da ce bit masti,hahaha

Rep +
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
WeedING

Hvala prijatelju....a i ja se nadam da ce nesto bit...prosle godine sam imao indoor 10 biljki i samo 4 su prezivile....bile su preko noci u šupi i bube ih sjebale...ali je bilo ljepih 200+ grama od ovih sto su prezivile.....a eto ove sam posadijo samo da bude nesto za ovu zimu za pusit...a poslje cemno se snalazit kako god mognemo... :)
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
E evo ljudi...reko da se javim....Danas sam ih obisao....to jest pred pol sata...kupio sam novo tekuce gnojivo...planetella se potrosila....sad sam uzeo neko Floral NPK-7-3-5....nije ono sto sam trazio ali ce posluzit jer nije bilo drugih.. :sun2::sun2:

Pa napravio sam koju fotku....evo:

dscf0839z.jpg
http://img541.imageshack.us/i/dscf0839z.jpg/

Mini vrt :bis:
http://img718.imageshack.us/i/dscf0840.jpg/

http://img12.imageshack.us/i/dscf0837um.jpg/

http://img12.imageshack.us/i/dscf0837um.jpg/

http://img682.imageshack.us/i/dscf0835t.jpg/

http://img692.imageshack.us/i/dscf0836n.jpg/

Eto.,..nadam se da vam se sviđaju....Komentirajte "Pljuvajte ako vam se nesviđaju" :vomitwar:

Hvala sto ste odvojili 5 minuta da pogledate....:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:PEACE
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
stvarno lijepo izgledaju,
malo su se rastegnule u zrak, no to nema sad veze nikakve...

sve štima, lijepe su i zdrave, samo jedino što bih ti rekao je to da si ih možda preblizu posadio jednu drugoj!
No nećemo se sad zamarati s tim...

sretno, super zgledaju!
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
XxFiAdRoxX je napisao(la):
E evo ljudi...reko da se javim....Danas sam ih obisao....to jest pred pol sata...kupio sam novo tekuce gnojivo...planetella se potrosila....sad sam uzeo neko Floral NPK-7-3-5....nije ono sto sam trazio ali ce posluzit jer nije bilo drugih.. :sun2::sun2:

Ne znam što si kupio to gnojivo, to je gonivo za vegetaciju, odnosno tj. pogotovo na početku tek.... to gnojivo nikako neće ti valjati za outdoor biljke.... mislim sad u ovom periodu.... biljke cvjetaju sad, dosta ih je već izbacilo male hediće... sad "N" (dušik) ti ne treba koliko ti treba P (fosfor) i K (kalij)... za razvoj korjena i cvjetova!!!... Najbolje bi bilo kad bi našao samo P i K gnojivo, ali u svakom slučaju nećeš pogriješiti ako uzmeš i ona gnojiva za cvjetanje. Gdje je N manji u % u odnosu na P i K... (kontaš???) npr: 6-8-8 (to ja koristim, od Plantelle)...čudi me da ovo nisi skonto....
To gnojivo ukratko neće valjati biljkama !!!
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
SiD je napisao(la):
stvarno lijepo izgledaju,


sve štima, lijepe su i zdrave, samo jedino što bih ti rekao je to da si ih možda preblizu posadio jednu drugoj!
No nećemo se sad zamarati s tim...

sretno, super zgledaju!

Prvo Hvala na komentaru.....i da...jbga nisam bio u visku sa prostorom....tako da sam morao ovako....jbga....TNX jos jednom
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
ZmijugaLoma je napisao(la):
Ne znam što si kupio to gnojivo, to je gonivo za vegetaciju, odnosno tj. pogotovo na početku tek.... to gnojivo nikako neće ti valjati za outdoor biljke.... mislim sad u ovom periodu.... biljke cvjetaju sad, dosta ih je već izbacilo male hediće... sad "N" (dušik) ti ne treba koliko ti treba P (fosfor) i K (kalij)... za razvoj korjena i cvjetova!!!... Najbolje bi bilo kad bi našao samo P i K gnojivo, ali u svakom slučaju nećeš pogriješiti ako uzmeš i ona gnojiva za cvjetanje. Gdje je N manji u % u odnosu na P i K... (kontaš???) npr: 6-8-8 (to ja koristim, od Plantelle)...čudi me da ovo nisi skonto....
To gnojivo ukratko neće valjati biljkama !!!

Znam sve to stari......NPK promjera 2-1-1 u vege fazi......U fazi cvjetanja Treba izbacit dusik omjer NPK -0-2-2.....ali moje jos rastu....jos nisu pustile listove na rubu ovnih prvih listove...to jest nisu se pocele sirit.....a to znaci da imaju jos dobre 2-3 sedmice da rastu....dok nekrene cvjetanje.....tako ocu da ih izduzim sto vise....a nije mi bed dat jos 30 kuna za gnojivo i da krenu cvjetat za 2 dana..hehe.....Onda trazim NPK(DUSIK-FOSFOR-KALIJ)-0-2-2 PROMJERA.....nemoj mislit da neznam..hehe....TNX NA POMOCI I NA SAVJETIMA :)
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
XxFiAdRoxX je napisao(la):
....ali moje jos rastu....jos nisu pustile listove na rubu ovnih prvih listove...to jest nisu se pocele sirit.....a to znaci da imaju jos dobre 2-3 sedmice da rastu....dok nekrene cvjetanje.....tako ocu da ih izduzim sto vise....a nije mi bed dat jos 30 kuna za gnojivo i da krenu cvjetat za 2 dana..hehe.....

Vidim da znaš što se tiče gnojiva - šta joj kad treba, ali tvoje su vani... ne određuješ im ti kad će početi cvjetati (vani)... Sorry ako sam pogrešno shvatio, ali
ovaj dio što si napisao, jel to misliš da TI njima određuješ sa gnojivom kada će početi cvjetati???... aaa prilikom cvjetanja, biljke su vani, i još će rasti i razvijati se u cvjetanju, zar je toliko loša zemlja gdje si je posadio? jer nemaš potrebe gnojiti previše (sad opet zavisi kakva ti je zemlja... to skroz druga tema) ali neće one rasti dokle ti hoćeš, pa kad ti odgovara, kupiti novo gnojivo (za cvjetanje) i da počnu cvjetati....


P.S. opet se izvinjavam ako sam pogrešno te shvatio, ili si se "nadimio" dok si tipkao :)
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
haha....ma zemlja je kupovna...i naravno da nisam reko DA im ja određujem..ali znam po rastu otprilike koliko im treba....jer zadnje dvije ture sam tako radio...i sve je bilo super...tako da se nadam da necu imat problema,...a sve u svemu to su jebene biljke ko i svake druge biljke...samo sa dragocijenim thc-om....tako da nedajem joj nesto pevise zanimanja...obiđem ih jednom u 4 dana.....necu da se jebajem previse oko njih....kako priroda kaze tako ce i da bude....ja sam samo da tu pomazem ako zapne.,...a znam stari dosta o uzgoju biljkica pa mi netrebaju neki previse strucni savjeti....ali vidim da ti ides u sitnice...ali ok......ae peace.... :)
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Hehehhe vidi se da imaš iskustva nisam to mislio, jer ne znam da bi neko tako mislio da on određuje po gnojivu... zato sam i rekao da se izvinjavam ako sam pogrešno shvatio (jer to mi je ne pojmljivo) .. :) ok možeš ti još nastaviti tako .... i dobro bi bilo da napraviš pauzu između vege gnojiva i flow. gnojiva (makar 7 dana) tj. čistom vodom zaljevati (kao što kažeš to će priroda odraditi ... ti si tu ako zapne..) ali ako si ih vani stavio kasno ili ovo vrijeme (na početku - sad je mnooogo bolje :) hehhehe) pa nije rasla, toooo ne možeš baš ubrzati gnojenjem, ipak one su vani, zemlja što reče ti da je kupovna, ali korjen je otišao još dublje... tako da nemaš baš neke potrebe gnojiti ih kad su vani... aa imaj isto u vidu da će narasti one i razviti se u toku pre-floweringa, tj. pre-cvjetanje, kad samo na glanoj stabljici izbaci ili jaje, ili dlačice.... nigdje drugo se ne vidi spol,
Zavisi od vrste, neke čak znaju "prevariti" na prvi pogled, jer izbace iz malog kao jajeta dlačica... i kontaš mudonja i skineš je, a ono ženka... zato ne treba (pa ni iskusniji vala....) čaprkati i skidati dok baš ne pokaže fino uočljiv spol... jer svakako neće ništa nauditi (polen mislim...) ostalim biljkama jer nije "zrelo" još....
Oooodo ja opet u OT, pa povlačim ručnu i toliko od mene :) :icon_lol:
:icon_cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XxFiAdRoxX

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
ma nisam ni ja bas iskusan ko ti...ali eto znam osnove....PUNO HVALA NA savjetima....pa eto reko da se danas javim posto sam bio ujutro da zalijem biljke.....i sve su konacno pokazale sopol....jako sam zadovoljan.,..od 6 biljkica 2 su mudonje i 4 cure.......stvarno mi je drago.......nisam budala ponio mob a ni aparat da uslikam....al ide photo update za koji dan 100%......i uzimam tvoj savjet zmija...i necu ih ovaj tjedan snicim gnojit....i poslje prelazim na gnoj 2-7-7.....hvala na pomoci jos jednom....

rep + za tebe zmija