400w hps, domace sjeme - prvi grow u medicinske svrhe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2009
57
86
18
Konacno opet malo vremena da vam se javim...
Prije tjedan dana sam reznuo biljoze. Nisam imao vise strpljenja, a i temperatura mi je radila probleme...
Znam da nisu biljoze jos bile za berbu al probat cemo kad se osusi malo pa vam javim kakav je rad.

neke sam otrimo a neke ne jer ce tako sve to skupa ici u ulje
evo i slikica
DSC_0533.JPG DSC_0534.JPG DSC_0535.JPG
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Imao sam sative tog tipa i isto mi se desilo par puta da sam morao skinuti ranije i ispalo je da sam gadno zgriješio, nisu imale nikakav rad. To ti ameri zovu stunt weed jer nema dijelovanje a jedino što je miris i izgled po travi. Nadam se da griješim i da će tvoja imati neki rad. Obavezno javi kad probaš, baš me zanima ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Aragorn_Strider
10.04.2009
57
86
18
jucer isprobano :)

Odma da kazem da nije stunt weed ;)

Nije jos dokraja suha pa sam jedan hedic posusio u pecnici. Sjeli frend i ja pa napravimo probu...
Konzumiram vutru vrlo rijetko pa neznam bas ni kako bi to sve skupa opisao.
Dim nije bio previse jak, dalo se lijepo vuc(nisam pusac) al se osjetilo blago peckanje... Miris je nekako slab, a okus nekako cudan. Nije mi pasalo, kao da je nesto zagorilo mi je ostalo po ustima.... Sjeli nakon toga i za minutu dvije pocinje cudan osjecaj u glavi. Nesto sve usporeno. Noge pocinju trzati same od sebe i nemogu ih kontrolorati. Nije proslo 5 min i obojica pucamo od smijeha. Frendu je kakpke na ocima spustilo(neznam kako je opce ista vidio, a cijelo vrijeme je pricao da je magla :) ) i razvuklo mu smjesak od uha do uha. Tako je valjda bilo i samnom. Jedan sat smo sjedili i vise smo se smijali nego pricali, a slabo smo se i razumjeli(dosta nerazgovjetno je pricao)... Onda je on otisao i ostao sam sam... Sad tek pocinje kaos u glavi. Nalazim se u sobi 4x4 a osjecaj je kao da sam u nogometnoj dvorani. Jako puno mjesta oko mene. Skacem u zrak ko idiot, istezem ruke, pricam sam sa sobom i onda od jednom dodje volja za necim slatkim. Pojedem jedan paket napolitanki i sve bombone koje sam imao po zdjelicama i cijelo vrijeme sam aktivan. Proslo je oko dva sata od kad sam popusio pljugu i odlucio da idem spavat.. U krevetu sam jos radio pokrete sa rukama i nogama koje nisam mogao kontrolirati. I danas se probudio prilicno odmoran i nekako ispunjen srecom. Stvarno mi je trebalo nesto takvo nakon svega ovoga skupa.

Ako se mene pita rad je odlican, al okus i miris su ocajni. Dat cu frendovima koji konzumiraju to cesce da daju ocjenu :)

Eto konacno i ovaj dnevnik moze medju zavrsene i jos jednom hvala svima skupa na pomoci i na podrsci.
Stvarno ste super i nebih uspio bez ovog foruma.
I vrlo vjerojatno ce uslijediti jos koji grow ali sa brendiranim sjemenom. ;)

LP!
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
dobar smoke report ;) ma nakon 110 dana cvjetanje nemoze ne valjati, zapala te neka teska sativcuga.. meni 10 puta bolja od indice ali treba imati strpljenja za njih jer dugo cvjetaju :) bas mi drago sto si konacno zavrsio s growom i sto si zadovoljan. sto se tice ulja mozda da sacekas te brendirane pa da s njima napravis, ako radis nekom protiv bolova ili za laksi san i nece mu bas pomoci ulje od ove vrste. cestitke jos jednom, poz