400w hps, domace sjeme - prvi grow u medicinske svrhe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
53. DAN

Box se popunio, djevojke su se kolko tolko oporavile. Svaki drugi dan piju 1l vode, jedno zalijevanje je cista voda a jedno full doza plantelle cvet. Reflektor sam uspio sloziti i puno je bolje sad nego je prije bilo, HPS je na 20cm od bilja a temp ide max do 29c.

U boxu stvari napreduju ali izgleda da gubimo bitku :(. Doktor je rekao da je majka trenutno u terminalnoj fazi maligne bolesti tako da gubim volju polako sa svime time.

U medjuvremenu sam nabavio jos 50g vutre da napravim ulje, nisam ga jos skuhao ali sam probao robu. Bilo je jako puno sjemena unutra tako da vjerojatno nije bas neka kvaliteta ali ja rijetko konzumiram pa me je svejedno pokosilo. Prvih pola sata od nas troje koji smo pusili niko nije zucnuo ni rijec. A sat-sat i pol se nisam mogao dici sa stolice, frendica koja nije pljugala je rekla da smo bili kao kipovi :) jedva da su se oci malo pomicale...

Evo par slikica iz boxa:





LP!
Drzite se,i ti i majka!
Odlucili ste se za ovo,nadaj te se...srecno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: new_user
10.04.2009
57
86
18
Hvala na podrsci.
A nadam se jos uvjek makar je iz dana u dan sve losije...

sta ti ima biti cudno sto nema o kanabisu u tablici kad je ilegalan za uzgoj.... lol
To sam satiricno napisao, zato je i smajlic pokraj ;)


Kolko bi otprilike mogao jos grow potrajati? Znam da je tesko na to pitanje odgovoriti ali jel moguce da ce zavrsiti kroz mjesec dana ili ce trebati duze?

LP!
 
10.04.2009
57
86
18
DAN 72.

U dilemi sam i pojma nema sto da napravim.
Prije par dana sam tek skuzio za lolipop, a sad neznam dal je meni prekasno za to?
Biljoze su pokazale prve pistile prije 44 dana.

Evo i par slikica:

Na jednoj sam vec uradio lolipop. Ona nekako najvise kasni s cvijetanjem i cvijetovi su najslabije razvijeni:
DSC_0375.JPG
DSC_0377.JPG

Eh sad neznam sta s ove dvije? dal da radim loli ili ne? Pomagajte pls..

Ova je slicna prvoj po razvoju cvjetova
DSC_0393.JPG DSC_0394.JPG

A ova ima dosta punije cvijetove(neznam kolko se primjeti tu na slikama ali uzivo je velika razlika)
DSC_0391.JPG
DSC_0392.JPG
cetvrtu nisam ni slikao. ona je jako slicna ovoj zadnjoj.

Malo sam se igrao mikroskopom koji je star jedno 15. godina. Igracka koju sam dobio kao klinac(ni sam neznam kako je to jos uvjek cijelo). Moram samo jos nekako fiksirati mob kad slikam jer mi ruka bas i nije najmirnija :)
pistila x100
DSC_0407.JPG
pistila x300
DSC_0395.JPG
vjerujem da ce posluziti kasnije


A i moji macori omastili brk :)
DSC_0385.JPG DSC_0389.JPG


Lijep pozdrav svima!
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Kao sto rece Power,sativa dominant je u pitanju,ne brini se oko nerazvijenosti cvetova,na kraju ce da bude vrh i debeljuca prava ali ces da se nacekas malo vise :)
A moze lolipop,sto da ne,nije kasno...ja bih odavde gde sam ti oznacio pa sve na dole odsekao samo stabljika da ostane.

2.JPG 1.JPG
 
10.04.2009
57
86
18
Hvala na odgovoru.
Onda cu danas napravit na jos jednoj loli pa cu imat dvije sa lolipopom i dvije bez pa da vidim razliku na kraju.

A nema sta, cekat cemo sad koliko ce jos trebati.

Buduci da je sativa dominant to bas i nije najbolji izbor za ulje?
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
vidin da vi ode pricate o nekom "lolipop" pa me zanima sta je to?
upisa san u trazilicu lolipop ali nije mi nista izbacilo osim dnevnika. jel mi moze neko proslijedit link o tome? fala
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Imas gore oznaceno na slici od chiliheada crvenom linijom..
Od te crvene linije pa na dolje skidas zakrzljale grane i listove,do kojih svijetlo ne dopire,nego ti uzalud troše hranu i energiju od biljke..skidanje se vrsi od pred kraj vegetacije pa do 2-3 tjedna cvijetanja..
Bolje je manje puta skinut po vise,nego stalno nesto cupkat..kad to odradis sva energija ti se usmjerava u glavne hedove...ukratko
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mikolo13 and Tarzan
10.04.2009
57
86
18
nakon malo dužeg izbivanja javljam vam da je nazalost bolest i ovaj put pobjedila. tjesim se jedino time da mi se majka nije predugo mucila i da nije imala bolove. sve zbog cega sam uopce krenuo sa uzgojem sad je nestalo... :(

DAN 90.
biljke jos uvjek rastu u vis. u boxu je totalni kaos, guzva. topirane biljoze su oko 90cm, a netopirane oko 110cm. muci me i temperatura, ako je lijepi i topao dan dok lampa radi podize se do 32c. trenutno na slikama imam samo topirane i sve zajedno u boxu.
DSC_0464.JPG DSC_0467.JPG DSC_0468.JPG
nisam stigao ni lisce zuto pocupati, jedva sam zaljevanje rjesavao ovih zadnjih tjedan dva. dal se moze procjeniti po ovim slikama koliko jos biljozama treba do kraja? dali bi bilo ista od vutre da ih sad porezem i osusim?

LP!