Outdoor grow by Escobar 2014!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Javljam se nakon dugo vremena. Od svega su mi ostale 3 velike ženke. Jednu ženku sam upravo skinuo, drugu ću za 10 dana a treću za 20 dana. Ostalo mi je samo da još osušim. I jel mi može neko iz ovih slika reći koliko će ovdje otprilike biti grama? Želio bih se svima zahvaliti na pomaganju. Ovo mi je prvi put pa nije sve bilo kako treba, sljedeće godine će biti ludilo :)

33wxehk.jpg


anmusi.jpg


28v7x8x.jpg


24e1jfc.jpg


117gtvt.jpg


34oq4xx.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
a sta da ti kazem, ne vagam ni svoju a ne da ti preko fotke kazem za tvoju :) kad osusis baci na kantar pa vidi, onda javi ako si raspolozen pa ubuduce imas izkustvo vise za procenu, to nije moj fah. samo ti to lepo zduvaj, koliko god da ima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pablo Escobaar

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Naravno. A iskreno mišljenje, jesam li solidno dobio iz jedne biljke(na oko) i je li dobro otrimana? :D
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Gledajuci druge dnevnike ni ti ni ja nemamo solidno sa jedne biljke.... A sto se ovog drugog tice,da imam prodavnicu vutre,ti bi mi bio zaduzen i za trimanje i za aranziranje iste. Otvori cvecaru :D
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Ma ovo je trebalo puno više sa jedne biljke, ali ne mozemo se porediti sa ovima sto rokaju i pola kile sa jedne :D Dosta je za prvi put, imam jos dvije, meni je super..bit ce mi super zimu citavu :D A za trimanje hvala :D
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Evo načina na koji ću ih sušiti. Tavan, vruće je, ne mogu pokisnuti..u paket ima rupe za vazduh i eto ga. Da li da ih prekrijem ovom kabanicom ili da ih ostavim otkrivene? :)

ohpeu0.jpg
2vblrib.jpg


wusepk.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
a okaci ih na rastegnut kanap, sta si se stis'o (sem ako se jos neko penje gore narednih desetak dana). te rupe su 0 bodova, sad jos samo pokri pa broj koliko treba da krene plesan, bolje full cirkulacija vazduha ako moze
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Ne penje gore, ali prolazi ispod. Eto paket ću sa strana da sasječem što više mogu i otkrit ću ih..
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Evo ukljucio sam u akciju i stipaljke, ali marihuana mi se prevrce na prema gore, hoce li to sta nastetit? I mozda ima malo smedjeg na hedovima, to nisam primjetio kad sam ih istrimao, najvjerovatnije je budj. Zna li neko nacin kako da se borim protiv toga? :)

67pkeq.jpg
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Smoke report

Loše, jako loše jbg. 15 grama sa jedne biljoze. miriše na kamilicu, znači nije ona prava trava od dilera. Ispušiš 1gr, malo te udari i ništa poslije. Ne znam šta je uzrok tome. Rano branje, loše sušenje, loša zemlja, manjak sunca, stvarno ne znam...Rekoše mi da je prskam coca-colom ili sprite-om, ali ne znam baš...bit će bolje jbg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Rano branje najčešće uzrok, pogotovo kod sativa. Ja sam zato i prešao na indike jer 80% sativa faktički ni nemožeš privesti kraju na našem podneblju, pogotovo one koje idu krajem desetog što je faktički polovica jedanaestog mjeseca ak hoćeš da bude dobro, a to je nemoguće jer prvi mraz "preparira" biljku, izgleda zdravo ali ne razvija se više cvijet pa ni samim time THC.
Druga razlog je vjerovatno random sjeme, ma iz koliko god dobre vutre ga izvadio nemora uopće značiti da ćeš dobiti istu stvar. Meni se događalo da posadim
sjembu iz paketa odlične vulje, dobijem curku, privedem kraju sa ogromnim urodom i nakon sve muke, truda i kjuranja dobijem odlične hedove, predivnog izgleda sa ama
baš nikakvim radom, znači "stunt weed".
Tako da za ubuduće samo brendirano i po mogućnosti indike ili neku fast flowering sativu koja se bere krajem devetog mjeseca.
Po meni velika prednost kod indika je što su ranije gotove, a ako je skineš tjedan, dva ili tri ranije opet će da udara, dok je kod sativa to malo drugačija priča.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja sam svaki četvrti dan na sajtu sa škaricam i pincetom u slučaju plijesni da je kirurški odstranim. Ovo vrijeme je sad idealno za plijesni, ljudi misle sunce 7-8 dana
idealno za bilje, al nitko negleda kako su vlažna i maglovita jutra u unutrašnjosti i u kombinaciji sa ovim suncem i temperaturama kao danas od 24 idealno za razvoj plijesni.
Ja zato i navijam za zahlađenje, samo nek nejde živa preko 18 i neće ni plijesan imati dovoljno topline za razvoj. Neka bude sunce, ali nek je zubato.
I obrati pažnju na žute listove, jedan list koji raste iz heda ako počne žutiti odmah ga čupaj, jer u većini slučajeva takav list satrune i plijesan od trulog lista zahvati hed i onda počinju problemi.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Odlicno si mu objasnio gde se pokrene pljesan, da nadopunim i kod odumrlih zenskih bananica pocne, nastaje pljesan. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.