Outdoor Hybrid

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
presadi ti to sto pre u vecu posudu i odradi vege napolju, kad budes zadovoljan velicinom prebaci u bax i odma na 12/12... i kad presadis kreni sa treningom, da mozes da pratis visinu i izgled biljke pre prebacivanja na cvetanje, uskladi to sa velicinom boxa, moze to lepo da ispadne ako je box ok namincan, i naravno ako bude cura ;)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pa vec si odredio LST ili.

Sto je vrati u normalno stanje. Ako si jednom napravio onda ostavi tako a ne svaki dan nesto novo.
Nije joj potreban taj stres.

Sretno dalje.
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
MilangANJA. je napisao(la):
pa planiram da je drzim tako jos 2-3 dana onda da je presadim u vecu i ide u box. ali stoji na suncu na nekih 30-35 stepeni svaki dan ..

pozdrav MilangANJA. Jedan dobronamjeran prijedlog posto imas samo jednu biljcicu a nepoznatog spola i podrijetla ,moja preporuka ako si se vec odlucio na indoor da nabavis feminizirano sjeme ,a na ovoj da napravish experiment pokusaj je topirati ,vidjet ces kroz par dana jesi li napravio dobro ili nisi ,zatim to primjeni na feminiziranom sjemenu ,jer vrlo moguca vjeroajtnost da dobijesh musku biljku sto ti ne treba u ovom slucaju ,zelim ti puno puno srece i toliko citanja foruma ,lp !
 
23.02.2012
24
0
0
33
DEDE je napisao(la):
Pa vec si odredio LST ili.

Sto je vrati u normalno stanje. Ako si jednom napravio onda ostavi tako a ne svaki dan nesto novo.
Nije joj potreban taj stres.

Sretno dalje.

Odradio sam lst , nije imala nikakav stres,bas naprotiv odma je buknula. mnogo truda ulazem u nju i ucim se na tome, pa cu onda uzeti fem seme. mnogo citam o tome i usput forum je najjaci!
 
23.02.2012
24
0
0
33
sad sam presadio biljku u saksiju od 7,5 litara, nadam se da ce sve biti u redu. (kad sam presadjivao saksiju sam isekao i presadio sam biljku sa zemljom i naknadno sam sipao jos zemlje)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Koliko cesto gnojis? Ne da mi se sad citat ispocetka.

Cini mi se da imaju lagani nedostatak magnezija, makar ne mogu tocno tvrditi jer su slike dosta lose kvalitete.


Inace, lijepe biljke. :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Brate, kupi Plantellu List bar za jednu gnojidbu, vidis da su ti se obijesile, fali im magnezija i imaju svjetlo zelenu boju.
Ne moras, nece biti stete, samo kazem kako moze biti bolje. Bar jedno gnojenje. A i ne moras :p

A ako stvarno ne zelis, mozes ih zaliti lagano s mineralnom vodom (to ti je za magnezij).
 
23.02.2012
24
0
0
33
biljka je prebacena na 12/12 pre 4-5 dana , i jos se nista ne desava. ako ne ko zna u cemu je problem neka pise ? mozda treba da pocnem sa gnojivom za cvetanje ?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
sto ljudi sto cudi ...odvolje ti ....u prvom growu su me ucili da ih isperem i zadnjih 5l da propustim sa gnojivom za cvjetanje(kao da neostanu gladne) prije nego stavim na 12/12 i njih sam gnojio svakih 4 dana otrilike ....drugi grow nisam ispirao i nisam ni gnojio skorz dok nije pocela zutiti... cca negdje 2 ili 3tjedan je bilo prvo gnojenje...u oba slucaja je dosla do kraja...pa sad odluci sam sto mislis da je bolje...ili pricekaj nekoga sa vise iskustva...

btw...jesi provjerio da im je 100% mrak dok spavaju...jel ako imaju svjetla u tih 12 sati dok spavaju ..nebudu cvjetale uskoro...inace prva tura mi je pokazala nakon 3,4 dana pistle a ova malena sto je sad u boxu je prvo 10 ak dana samo rasla i tek onda pokazala pistilice...
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Pozdrav...prvo da ti pohvalim biljke a onda da pitam nesto posto mi je prvi grow,jel moze neko da mi objasni sta je LST i TOPIRANJE....nikako da nadjem na forumu,a vise me i boli glava od gledanja u monitor.Ae budite ljubazni bacite neki link da se informisem ili mi objasnite pls.
Evo i slike cisto da se vidi o cemu se radi.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting - ima jos jedna ista takva,ali da ne stavljam 100 slika kad su iste.
Stara je 17 dana.
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Citao sam,ali ne mogu da nadjem.....kad nemam pojma da se to zove TRENIRANJE KANABISA,kucao bih odmah tako u pretrazivac.
Nego gde god citam vidim nesto tipa sad cu da odradim LST ili TOPIRANJE itd.Onda kao vidim slike,ali nista ne kontam.Prvi put sam i cuo za to ovde na forumu...tj. za 1874347638473784 stvari sam prvi put cuo ovde na forumu :)Aj hvala brate i pozdrav!!!NE radim ja nista zlonamerno.