Outdoor izbegavanje zakona

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Ma nema potrebe ni da vodimo ovu raspravu ni da dozivamo nesrecu, uostalom svako neka radi kako hoce :) Nesto je tajna samo kad jedna osoba zna za to, vec kad dve znaju to vise nije tajna i mislim da je to sve sto treba reci na ovu temu :joint:
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
slazem se.zlu netrebalo,uostalom tu smo da pomognemo jedni drugima na bilo koji nacin,peace and love:joint:
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Najgore u cijeloj prici je da si se ti vec pripremio na pad, a jos sezona nije ni pocela. Nemoj crno misliti nece ti se crno ni dogoditi :thumb::joint2:
Kao sto citamo i pitamo za bolesti biljke dok se one i ne dese tako i za ovo, nisu crne misli lose samo treba da se gleda iz pravog ugla :)
Za sve se covek priprema tako i za ovo :)
Trcanje kod mene ne bi pilo vodu, neaktivan fizicki, eto sr*nja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lukas

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Dobijes nadljusku snagu kad se guzica spasava :-D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lukas
09.11.2014
134
80
43
Ko nije bezao od policije treba da racuna i na to da ce mu se noge bukvalno oduzeti. Tad vam je bolja ona opcija praviti se da serete, jer cete se mozda i ''usrati'' od straha. :D
Meni se jednom, kao klincu, desilo da mi se noge oduzmu, trcim-trcim pa padnem...ali samo jednom, posle sam im bezao sa smeskom. :) Doduse, nisu me jurili zbog krupnih stvari, nego sam uvek bio nekakav buntovnik bez razloga, fak d polis i te fore.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fenix94
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Verovao ili ne i ne bas, znas kako kazu kod mene, stariji se cene po odgovoru mladima :)


* * *
nema potrebe da citiras kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lukas
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.