PC box Big tower

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Pozdrav,
Pa da lagano počnem,

PROSTOR
Big tower ŠxDxV 22x56x65 cm
aopen-big-tower-kuciste-napajanjem-slika-15164538.jpg


SORTA
Northern Light auto ili
Bing Bang auto
(bitno mi je da se miris osjeti što manje)

TRENING
Lst

SVJETLOST
HPS 150w ili CFL 5x23w CFL kroz cijeli grow
Tu mi treba savijet šta je pametnije.

VENTILACIJA
Dva ventilatora 120 mm upuh/ispuh

ZEMLJA
Terra magma u mješavini sa stiroporom i sitnim pjeskom

Mislim da je to za sada to, trenutno je sve na papirima.
Do kraja tjedna dosta toga će biti napravljeno i kupljeno pa će biti i više slika.
Mislim da na kraju sve u svemu bude jako dobro izgledalo i radilo! :)
Ima ovih par stvari oko kojih se nemogu odlučiti pa ne škodi nek mala pomoć da bude kak treba.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nadam se da ces povaditi sve iz tog kucista (bukvalno sve, samo da ostanu stranice), ajd sretno, za lampu se slazem sa weed-om, al ako moz da nadjes i ct, bas kako je napisao, eventualno 6x23 cfl
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Da da, naravno sve se vadi i oblažem sve strane sa reflektirajućom folijom..
Onda ću ići sa hps, napraviti CT i reflektor i super!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.......NL nema tolko intenzivan miris al zadnji 2 tjedna se bas osjeti.......tijekom cijelog growa bas je bilo vrlo malo mirisa, nesto nedefinirano al kad je krenulo pred kraj, uff.......pa da nebi bilo, imaj to u vidu.......moj je bio od RQS....
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
U sustini,svaka na kraju zamirise.. Carbon filter i u svakom slucaju manje mirisa.
Odlicno kuciste za pc-grow. Ovaj dnevnik i rad u njemu bi mogao da propratis slikama kad vec ides ispocetka.
Pitanje je imas li plan i materijal ili ides laganijim koracima?
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Sulundar je napisao(la):
U sustini,svaka na kraju zamirise.. Carbon filter i u svakom slucaju manje mirisa.
Odlicno kuciste za pc-grow. Ovaj dnevnik i rad u njemu bi mogao da propratis slikama kad vec ides ispocetka.
Pitanje je imas li plan i materijal ili ides laganijim koracima?

Ma imam sve, plan, ideju i volju to napraviti kako treba, par sitnica još kupiti i imat 2-3 sata u miru da to sastavim vrhunski...
Onda imam vremena za napraviti filter pa je to ok.
Posebnost ovog PC box-a je u tome šta će biti gotovo cijeli automatiziran zbog nemogućnosti konstantnog nazora..
Imam ideje za sve to, mislim da će vam se svidjeti kad sve završim :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
zvuci fino......pjesak obavezno prokuhaj,iako ja mislim da ti netreba ni pjesak a ni stiropor.terramagma je odlicna i bez tih kemijanja..pozz
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Došo sam do problema, da nemogu to kučište ugorat tamo di sam zamislio... i sa dbi to nekako sve trebao prekrojiti a ako režem kučište to će biti jako zeznuto..
EDITE:
Jedino uzet neko novo midlle tower ili normalno, ali onda mislim da je HPS 150w prejaka...
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
Po meni je previše 150w hps u kučištu, prvo ako to ohladiš svaka čast, drugo moraš udaljiti dosta od lampe i gubi se na visini, a ti imaš problema s veličinom kučišta, pa onda ti je bolje kupiti manje kučište i stavit hps 70-100, dođeš na isto s tim da ne moraš razbijati glav s ventilatorima i ogromom bukom jer se ta toplina sigurno ne može izvući ni s jačim pc ventovima.
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Nije me bilo duže tu jer sam u subotu slomio šaku pa sam cijelu noć bio u bolnici i sad nemogu ništa desnom rukom. To će malo stopirati ove radove zato jer nemogu apsolutno ništa raditi!
Želio bi nastaviti ovaj uzgoj/dnevnik kad se oporavim, ako možete ostaviti temu, da to fino dovršim kad mi se sredi šaka!