PC GROW BOX [ BIG TOWER ] + CFL = Dooomajaa PRVI GROW

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2017
364
1.060
143
Pa zaljevaj je polako, pokazi joj ljubav :p Ali mislim da to nebi trebao biti problem... I nezz koja ti je toplina vode kada zaljevas? Ako je previse hladna voda, to moze biti veliki stres, posebno za korijen.
Kada ti se posuši zemlja po vrhu zabodi neki tanki štapic do dna saksije i ostavi nekolko minuta i vidi kad izvuces ako je mokar pri dnu onda ti je na dnu saksije mocvara, ne suši se zemlja na dnu i onda to je razlog sto zute. To kad provjeris, ako bude suh... onda baci joj dozu plantele list jedno zaljevanje kao sto kaze Venlo pa vidi ako se oporavlja onda to je to. Ali baci pola doze isto kao za cvijet, jer ako nije problem u hrani, ako je u dubini problem ili u korijenu, onda mozes gore napraviti ako joj das ful dozu i sprzis je. GL
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VirtualH

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Pa zaljevaj je polako, pokazi joj ljubav :p Ali mislim da to nebi trebao biti problem... I nezz koja ti je toplina vode kada zaljevas? Ako je previse hladna voda, to moze biti veliki stres, posebno za korijen.
Kada ti se posuši zemlja po vrhu zabodi neki tanki štapic do dna saksije i ostavi nekolko minuta i vidi kad izvuces ako je mokar pri dnu onda ti je na dnu saksije mocvara, ne suši se zemlja na dnu i onda to je razlog sto zute. To kad provjeris, ako bude suh... onda baci joj dozu plantele list jedno zaljevanje kao sto kaze Venlo pa vidi ako se oporavlja onda to je to. Ali baci pola doze isto kao za cvijet, jer ako nije problem u hrani, ako je u dubini problem ili u korijenu, onda mozes gore napraviti ako joj das ful dozu i sprzis je. GL

Ma sobna temp....doslovno haha ... Zabado, sve 5, sve suho... Upravo zalio sa plantellom polako dok nije sve upila, al je u uzasnom stanju, prije bi je skinuo pa novi grow 70 dan joj
 
15.04.2017
364
1.060
143
Stavi sliku bez svjetla.. mozda mozes sta uciniti da je spasis. Ako nije sazrila onda ce biti labave jacine i djaba ti sav trud.
Ja je nebi rezo, prvo stavi koju sliku da vidimo kakva je, dal se mozda moze spasiti. :watch:
 

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Dan: 70

Pala mrtva glava... jbga nije mi se dalo cekati skroz do kraja, da joj dam jos tjedan dva... nije imala nekog potencijala... stresirao sam je dosta sa sjecom listova, zaljevanjem itd... Naučio za sljedeci grow.... kao što je drug Panta rekao, prestani da mucis i sebe i nju, flushaj i kidaj za koji dan...tako je i bilo...

Ipak imam novi box, zaljubio sam se u hobi, nastavljamo u nesto vecem i sirem izdanju, neki ozbiljniji grow....

Bilo je 11 vrhova, nece biti neka kolicina al nije ni bitno, više mi je bilo da isfuram ovo kako treba i da se iskušam...

Vrijeme necu tratiti bezveze moze se jos jedan indoor uraditi do outa :D pa tako da cemo testirat i probati to...uskoro dnevnik....

Popodne okacim sliku posjecenog...

Hvala ekipa
 

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Smoke report!

Lijepo se posusila, dobio sam par gramicaka, te mi je drago da sam uvidio greške i da znam za sljedeći grow...

Domaja ko domaja, ima lijep aromatican, te dosta jak miris, više mi udara u glavu nego u tijelo, al nazalost ne drzi dugo...

Sve u svemu ja sam zadovoljan jer sam isfurao svoj prvi indoor grow do kraja!

A u novom dnevniku naredni tjedan krece novi grow, sa nešto više wati i nešto više prostora!

Hvala svima koji su pratili i brinuli da mi biljcice ne uvenu!