PC Grow CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
malo vrhova :)

od biggiea (manje biljke :ironic:) sam poskida 4 vrha jer nisam moga rasirit dovoljno da dolazi svjetla do njih, pa je isa neki pokusaj odrezi i zabij u zemlju pa se mozda uvati, ako se uhvate isto ce bit sa jos jednim njenim vrhom i jednim vrhom od mother

i danas zalivene samo sa vodom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Koliko cesto ju prehranjujes i koliko plantele stavljas na litru vode?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
7-8ml na dvije L svakih 13-15dana je skroz ok. i dovoljno:)Plantela je dobra ali se lako zaigrati;)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
mikri mouse je napisao(la):
moja je puno bolje ispala sta ce ti toliko dana vegetacije

?!
kako to misliš "puno bolje ispala" po čemu to zaključuješ-odnosno ŠTA pod time misliš?
više dana vegetacije-bolja razvijenost biljke,i brž prelaz u cvetanje(jerbo dostigne punu polnu zrelost)
a negde sam čitao i da je manja šansa za hermija ako im dozvoliš da se razviju kako treba.
drugo,
aj pusti čoveka da gaji kako misli da treba,nemoj biti takav...
nije ti ovo takmičenje neko.
meni je baš drago što si postao zajeban grower,samo da se naučiš malo vrlini skromnosti.



EDIT
usput,ako imaš posudu od 25 litara(a da se razumemo,preko ljudi gaje i u džakovima od 70 litara)
VERUJ mi da će duža vegetacija dovesti do ZNAČAJNIJEG razvoja-samim tim i uroda.
pod uslovom da sve ostale parametre držiš na nivou.
"dite" koristi manje posude,i ne toliko "duboke" zato nije izdžikljala mnogo-ali da je lepa,razvijena biljka -JESTE.
još jednom kažem,nije ovo takmičenje da se meri ko je dobio "više"...
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Gledao sam slike jucer,i danas ponovno.gledam prve slike biggie i mother,nekak im je lisce objeseno...bar moje zapazanje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.