Pc middle case Afghan skunk fem Advance seeds 115/145w CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Eo mali update!! Pozz svima dobre volje,danas 17-ti dan vege afghančici. Jucer presadjena u malu zardinjericu koju sam jedva uspio naci ovdje kod nas!! Malo je bilo rezanja rubova jer je bilo na knap sa kucistem al sve u svemu stane taman!! Izglesa mi dobro mislim da je prosao stres od fima jer se donji razgranci izmedju internoda dalje razvijaju i to me veseli!! Pricekat cu dan dva i onda ide lst do jaja!! Eo slike pozz svima!!
2441l5i.jpg

32zkqv7.jpg

2coiiyb.jpg

2uswtqx.jpg
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Krenio sam sa treningom kao sto se vidi iz slika.. Nazalost slike neke i nisu najdivnije posto fotkam sa mobitelom!! Skinio sam prve male fan listove da oslobodim sljedece razgranke. Sad cemo vidjet kako ce reagirati nakon par dana savijanja!! Ukratko pozz do sljedeceg posta!! ;)
2ciiwbq.jpg

wwcduo.jpg

2a61ti0.jpg

j76pfs.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Vjerujem ti Nixa da ce bit intenzivan miris. Cak i proizvodjac napominje da je miris klasik skunk aroma!! Ali nemam problema zbog toga sam sam ne primam goste u stan tako da meni moze bit samo osvjezivac prostora hehehe.. ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
2v9ox7n.jpg

2qlbggm.jpg

2yuc0v4.jpg

Trening 2 :
Razvukao sam biljozu u dvije strane s cime sam razmaknio sjenu od fan listova i sada puno vise lumena dopire do sredisnje stapke na njoj..sad bi trebala "eksplodirat" vegu doslovce. A sljedece zalijevanje preksutra ide pola doze substrala da se navikne!! Toliko za sad zivili!! ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
21brfrn.jpg

32zki9d.jpg

Untitled.jpg

Ciao vutroljupci!! Dan 22-gi. Odradjen i treci trening za moju "afghancicu". Vdim da joj prija bas taj lst!! Heh. Danas dobila pola doze substrala(3,5mL na 1L) pa cemo vidjeti kako ce ic dalje. Gusti se ko blesava svaki dan vidim fizicku razliku!! Neznam ni sam do kad da ju jos drzim na 18/6? Savjet pokoji ne bi skodio?! Imam u planu picit jos barem 10-14 dana vegu a zatim switch na 12-12.. Peace everybody!!! ;)
 
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ok Bizzzo budem sljedeci put uploado direktno preko foruma slike,hvala na savjetu!! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Mozda pretjerujem s update-ima ali vjerujte mi ovo postaje prava ljubav i veliko iskustvo polako.. ;) Nadam se da nece nitko nece zamjerit!! IMG_1978.JPG IMG_1979.JPG IMG_1982.JPG IMG_1983.JPG Trenutno imam dosta vremena da ju mazim pa zato radim cesce upadte. Naime cini mi se da je lijepo primila pola doze gnojiva a danas 23. dan sam ju malo podsisao ali samo vrhove vecih fan listova jer su toliko siroki i veliki da ih savijam pri zatvaranju box-a... evo vise iz slika veliki pozz svima!! I usput nadam se da je Bizzzo zadovoljan!? :) :)
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz ekipo! Mali update slijedi. Danas 26-ti dan zivota odnosno vegetacije za skunkicu moju. U nedjelju sam ju polio sam litrom i jos uvijek je relativno vlazna zemlja mogu vam rec.. Ali nema zalijevanja dok se ne osusi!! Opet sam ju povezo ovaj put malo zesce ali vidim da je dosta gibljiva ojacala je svakim treningom!! Jos desetak dana pa timer na bloom!! Peace svima koliko vas ima.... ;)
image.jpg image.jpg image.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Himalayan pa gle koliko moze bit visoko srednje kuciste od racunala? I nema bas puno visine. Evo sad sam mjerio 420 mm je visina tako da imam do lampe jos svega mozda 15-ak cm kad ju spustim skroz na pod!! Sto pitas? ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pa da iskreno i ja se bojim da ce mi zafalit prostora jer moram racunat da kad ju prebacim na cvjetanje da ce se jos jedan period od tjedan dana ona jos izduzivat tj nece odmah pocet cvast!! Ha moram trefit pravi trenutak tj ne smijem predugo cekat jer cu imat djunglu unutri necu znat kud cu s njom.. Heh!! Pozz do sljedeceg update-a... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.