Pc middle case Afghan skunk fem Advance seeds 115/145w CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ja bi joj prvo dao 1/3 plantela cveta pa posmatrao kako će bioza reagovati, pa u drugom zalivanju eventualno pojačao dozu ako babi odgovara! Inače lepa babika:cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pusti da se do kraja full osusi i lupi full dozu. Ak te bas frka odi na pola, da ja jos nebudem kriv :D
Pozz Stipe zanima me sto se tice gnojenja trenutno dal da joj dam jos jednu dozu substrala za vege posto jos nije krenilo cvjetanje? Strah me davat jos crvenu plantelu bojim se da bi joj mogao zafalit dusik!? Pa onda da poslije maznem pola crvene ili kako? Molim te daj savjet!!? ;) zivio hvala unaprijed... ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Eo samo da se pohvalim da mi je curica jucer usla u pubertet.. Dakle pokazala prve znake cvjetanja odnosno prve pistilice.. Vau napokon da je krenilo s time da je prebacena na 12-12 prije tocno deset dana.. No dobro zadovoljan sam sa sadasnjim stanjem!! ;) na slikama izgleda malo zedno i gladno ali sad ce dobit jos jednu full dozu za vege da malo ojaca.. Sljedece zalijevanje samo voda pa poslije toga pola doze plantele cveta.. Zivjeli!! I da apple crumble neutralizator toliko mirisi cijeli stan mi se osjeti po jabuci.. Haha ludilo!! Pozz svima
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    305,6 KB · Pregleda: 61
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Nadam se da ne drzis citav ona gel otvoren u ovoj fazi biljke,dosta ti je na mali tanjuric malo rasiriti i staviti u box.
Pa iskreno nisam ga ni otvarao tj micao foliju gore.. Samo sam izbusio rupice cackalicom i to je to.. Hm vidis dobar savjet ti je to da ne stavljam sve trenutno.. Ali svjedno kaze proizvodjac da kad se otvori da djeluje efikasno nekih 6-7 mjeseci tako da ne brinem.. Peace!! ;)
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Koliko je pametno stavljat ONA gel u boks uopće? Pitam kad se već spominje, a meni je upravo došao ONA Polar Crystal od 1L/850g pa da i za sebe znam. Naime, negdje sam čitao da budovi mogu poprimit miris..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Koliko je pametno stavljat ONA gel u boks uopće? Pitam kad se već spominje, a meni je upravo došao ONA Polar Crystal od 1L/850g pa da i za sebe znam. Naime, negdje sam čitao da budovi mogu poprimit miris..
Iskreno ne znam tocno za miris budova trenutno ih nemam jos!! Ali ipak ti je to gel na biljnoj bazi i sadrzi masu tih esencijalnih ulja.. Tako da mislim da samim biljkama ne smije smetat.. E sad.. 100 ljudi,100 cudi.. Heh
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
A kako sam si sad sita i lijepa.. Jaooo.. ;)
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    336,2 KB · Pregleda: 191
  • image.jpg
    image.jpg
    341,9 KB · Pregleda: 184
  • image.jpg
    image.jpg
    357,1 KB · Pregleda: 195
  • image.jpg
    image.jpg
    326,9 KB · Pregleda: 188
  • image.jpg
    image.jpg
    287,3 KB · Pregleda: 182

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz drustvo,mali update slijedi:
Biljozi danas 42. dan od sjemena od toga 14 na flowering fazi. Drzi se vrlo dobro dapace ne fali joj nist osim mozda malo prostora jer mi se poprilicno rasirila po prostoru. Neznam dal je to normalno da nakon 14 dana od prebacivanja rezima ima relativno malo pistila svega nekih par kom po vrhu!? Ali i dalje se izduzuje moram ju savijat ko blesav.. Hm nadam se da ce mi netko odg iskusniji!! U biti znam da sve to dosta sporije ide pod cfl rasvjetom ali malo se zapitam.. Eo slike neke zivi bili svi!! Peace :)
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    316 KB · Pregleda: 136
  • image.jpg
    image.jpg
    340,1 KB · Pregleda: 132

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Izdužiće se još, naravno da ide dosta sporije pod cfl. Šta planiraš od gnojiva za cvetanje crvenu planttelu?
Hehe cerak care.. Pa da hoce jos ce se izduzit!! Ali budem ju prebio od savijanja!! :) da imam plantelu cvet u bocic od kole pola litre uzeo sam frendom po pola sam da vidis izgleda ko prava kola u boci hahaha ;) ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
da se mene pita ja bi im vec dao pola doze plantele :watch:
d@ni ne brini druze dobit ce pola crvene plantele uskoro kroz koji dan jer danas je polita s cistom vodom!! ;) kako kod tebe ide situacija sa cvjetanjem pod cflom?? ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Mali update ekipo!! 44. dan zivota od toga 16. floweringa.. Situacija je izuzetno zajebana,toliko se izduzila kroz zadnjih dva dana da je to stasno.. Skoro pa mi zafalilo prostora neznam kako vise da ju vezem mucim muku.. Tek sad vidim da ju nisam smio toliko dugo drzat na vege( 28 dana ).. Ali dobro nadam se da se nece jos dugo izduzivat a toliko ju jos mogu ukrotit!! Danas dobila pola doze plantele cveta po prvi put pa cemo vidjet kak ce odreagirat. Uvjeti u boxu sve po starom temp oko 25, vlaga se krece pod svjetlom 55 %!! Pistile su krenile na sve strane sad pocinje show.. Evo slika pa da vidite,a o mirisu ne zelim ni pricat tek sad vidim u biti sto je pravi skunk.. Hih hih ;) pozz svima
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    370,4 KB · Pregleda: 70
  • image.jpg
    image.jpg
    422 KB · Pregleda: 66
Poslednja izmena od urednika:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Da malo je zeznuto kada se preračunaš za vege,ali ide to tebi super.
Odlično izgleda biljčica :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.