Pc middle case Afghan skunk fem Advance seeds 115/145w CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Fino ti to ide :)

Nego, kako ti dela Ona gel, uspiješ maskirat miris? Meni evo Ak48 nakon 4 tjedna vegetacije se baš jako osjeti, jučer sam napravio DIY bucket i nema apsolutno nikakvog mirisa, niti malo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Fino ti to ide :)

Nego, kako ti dela Ona gel, uspiješ maskirat miris? Meni evo Ak48 nakon 4 tjedna vegetacije se baš jako osjeti, jučer sam napravio DIY bucket i nema apsolutno nikakvog mirisa, niti malo.
A cuj frend ona block dobro radi za sad ne osjetim miris apsolutno!! Vjerojatno ti imas vise biljoza pa taj gel ne uspije pokrit sve to.. Ugl ne zalim sto sam dao te pare za gel.. Eto peace ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz svim clanovima vutre. Na redu je mali up date neznam koji vec po redu ali imam naviku svakih par dana pa da krenemo!
Biljoza se drzi vrlo dobro,danas joj je 47 dana od toga 19 na floweru.. Imam osjecaj da staje lagano sa izduzivanjem jer nisam primjetio neku vecu razliku sto se tice izduzivanja brancheva.. ;) napokon je to sad taj oblik kakvu sam ju zamisljao kad sam kretao sa dnevnikom.. Heh!! Pistile su krenile sve vise,pocelo se lagano bijelit i kristalizirat po vrhicima!!! Miris je neopisiv kad bi ga barem mogao uslikat da i njega dozivite al jbg.. Dobila danas full dozu crvene plantele ( 7mL na 1L vode ) s time da sam mrvicu morao izregulirar ph tj spustit sa limunskom samo mali prstohvat i ph je stelan na 6,5. Sljedece zalijevanje cista voda a onda opet full doza haha!! Prija joj vidim da je dobro podnijela pola doze dapace odlicno.. Toliko za sada,komentari i kritike uvjek dobro dosli samo se nasam da kritika nema ,jer stvarno ju pazim i mazim maksimalno bit ce ona draga i znat mi to najbolje vratit!!! ;) peace
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    533,7 KB · Pregleda: 156
  • image.jpg
    image.jpg
    318,2 KB · Pregleda: 157
  • image.jpg
    image.jpg
    303,9 KB · Pregleda: 153
  • image.jpg
    image.jpg
    393,5 KB · Pregleda: 163
  • image.jpg
    image.jpg
    336,7 KB · Pregleda: 158

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Uredu je sve, samo nemoj više, biljka sada treba energiju u cvetanju!Moglo bi se negativno odraziti narod, sečenje previše lisnate mase!:bocni:: inače stvarno lepa ova tvoja godzila:joint::wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
UP DATE :
50.- ti dan od sjemena,od toga 22.-gi dan cvjetne faze. Biljka se ponasa dobro nema nekih losih znakova za sad!! Jedino sto me zabrinilo je to da se jedan vrhic prilijepio na lampu i malo je sprzen vidjet cete iz slika.. Ali odmah sam ga zategnio tako da nema mrdanja puno hah!! ;) danas maloprije polivena s litrom ciste vode ( ph reg na 6,7 ) i prija joj takav rezim znaci svako drugo zalijevanje plantela te izmedju cista voda!! Poceli su se pumpat vrhici sad krece carolija najveca.. Hihih.. ;) sve u svemu zadovoljan sam i nadam se da bih kroz nekih 50-ak dana mogao ovo privest kraju.. Ali o tom potom!! Slike su tu da govore vise od tisucu rijeci stoga uzivajte... ;) do sljedeceg posta peace ;) :)
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    375,7 KB · Pregleda: 177
  • image.jpg
    image.jpg
    413,6 KB · Pregleda: 173
  • image.jpg
    image.jpg
    356,9 KB · Pregleda: 171
  • image.jpg
    image.jpg
    419,3 KB · Pregleda: 173
  • image.jpg
    image.jpg
    434,5 KB · Pregleda: 175
  • image.jpg
    image.jpg
    445,3 KB · Pregleda: 172
  • image.jpg
    image.jpg
    377,1 KB · Pregleda: 178
  • image.jpg
    image.jpg
    248,3 KB · Pregleda: 188
  • image.jpg
    image.jpg
    359,3 KB · Pregleda: 182
  • image.jpg
    image.jpg
    372,2 KB · Pregleda: 186
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ljubav,prava ljubav cerače!! Ne nisam frizer sigurno mislis zbog skara haha??? Ali one su za izolir traku.. ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpg UP DATE :
Pozz svima vutrašima,stigao ja i do još jednog update-a!! Dakle mojoj skunkici je danas 54 dana ( 26 na flower ). Drzi se skroz konstantno sto se tice forme i oblika nemam zamjerke.. Definitivno je stala sa rastom tako da mislim da ju necu morat vise ni vezat tj krotit uopce.. Jucer je dobila opet full dozu plantele cveta, tako da idem svako drugo zalijevanje sa vodom i svako drugo sa plantelom!! Zasad nema negativnih znakova tj bas joj prija.. Heh!! Ako je sudeći po proizvodjaču onda sam skoro na pola puta cvatnje ma da se necu racunat po tome!! Mikroskop ce mi dat tocne informacije kad dodje vrijeme za cap cap.. ;)
Sve u svemu iznimno sam zadovoljan sa ovim growom zasad a nadam se finom dimu na kraju.. Slike su od sinoc pa evo koje za ekipu,pozz svima peace ;)
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    353,6 KB · Pregleda: 93
  • image.jpg
    image.jpg
    326,8 KB · Pregleda: 85
  • image.jpg
    image.jpg
    368 KB · Pregleda: 88
  • image.jpg
    image.jpg
    326 KB · Pregleda: 90
  • image.jpg
    image.jpg
    452,2 KB · Pregleda: 95
  • image.jpg
    image.jpg
    326,6 KB · Pregleda: 87
  • image.jpg
    image.jpg
    346,8 KB · Pregleda: 86
  • image.jpg
    image.jpg
    369,7 KB · Pregleda: 89
  • image.jpg
    image.jpg
    443,5 KB · Pregleda: 87

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Tek je krenilo cvjetati. Drži se mikroskopa, lako za ono što proizvođac piše na pakungu ;) Fino, samo peglaj dalje. Crvena plantela?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Znam Bizzzo,u pravu si ima da guram jos dosta!! Crvena plantelu imam za cvjetanje,mislim provjerena a relativno jeftina varijanta!! ;) ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
56 dana ( 28 na floweru )
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    404,5 KB · Pregleda: 51
  • image.jpg
    image.jpg
    462,1 KB · Pregleda: 57
  • image.jpg
    image.jpg
    442,5 KB · Pregleda: 57
  • image.jpg
    image.jpg
    433 KB · Pregleda: 57
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
UP DATE :
Ciao svim forumašima. Stigao na red jos jedan update ali ovaj put malo drugačiji nego inače.. Naime radi se o tome da sam odlucio ipak dati malo vise slobode mojoj biljozi posto je sada u punom cvatu i vidim da se jadna pocela patiti u kucistu od pca.. Jednostavno sam pretjerao sa vegetacijom sto nisam smio al jbg!! Sta je tu je prebacio sam ju u novi box home made koji sam sklepao na brzake cisto da izguram ovo do kraja kakav je red. Visina boxa je nekih 750mm a sirina je fi 550 mm. Radi se o starom buretu koje ipak naslo svoju svrhu.. I sad tek vidim da ima odlican prostor da bi se vrhovi mogli pravilno formirat dok u pciu to ne bi bilo tako.. Ima cak dva manja vrhica koji su se priljubili na lampu,tj malim dijelom su se spekli vidjet cete iz slika i to mi je bilo vise nego dovoljno da joj omogucim novi box i oslobodim ju patnje.. ;) inace je biljoza danas stara 59 dana od toga na cvatu 31 dan.. Vise iz slika a one su od jucer!! Ko bi pomislio da je bila u kucistu od kompa do sad s obzirom na sirinu.. Pozz svima toliko za sad!! ;) ;)
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    397 KB · Pregleda: 113
  • image.jpg
    image.jpg
    430,2 KB · Pregleda: 118
  • image.jpg
    image.jpg
    210,4 KB · Pregleda: 120
  • image.jpg
    image.jpg
    407,4 KB · Pregleda: 111

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Travo sve mi je jasno sto zelis rec al jbg malo sam se preracunao s vege i nemam izbora ako zelim ovo zavrsit u najboljem redu.. I meni je zao iskreno pci-a al sta je tu je.. Bio sam prisiljen na ovo!! :(


* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.