PC mini grow-Auto Northern Light

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pitanje jedno ako moze odgovor. Znaci recimo da zadnjih 7 dana ide samo voda. Zaljevas sa duplom dozom okrenute doze ili? znaci da li dajes dupli P+ i dupli bloom okrenut ili po uputama? Nadam se da si skontao pitanje :p :D
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ma ja svasta radim sto se gnojiva tice, puno eksperimentiram......:)

.....da zadnjih 7-10 dana ja napravim flush i nakon toga do harvesta ne dajem nista........a kroz razgovore starih clanova cuo sam puno o Hesiju i kako ga primjenjuju pa sam napravio neki svoj mix......

.....u pravilu gnojim citav period po tablici svako zaljevanje, onda otprilike 2 tjedna prije flush preokrenem dozu blooma/P+ znaci umjesto 2.5ml P+ na litru vode stavim 5ml a blooma umjesto 5ml stavim 2.5......tako zaljevam tjedan dana, odnosno 2 puta tjedno.......

.....zadnji tjedan prije flusha tu preokrenutu doze duplam, znaci 10ml P+ i 5ml Blooma, isto 2 puta zalijem u tjedan dana......nakon toga ispiranje sa 20 litara vode po biljci i do harvesta mir.....

....to je moj nacin, nikome ne savjetujem da tako gnoji, ako hoce ok ako ne opet dobro al nezelim odgovarat ako si neko spali biljke.......

....sa Wembleyem je bilo problema, pokazao znakove pregnojavanja, flushan 2 puta i tak........svaki put kad tako gnojim pred kraj biljke pokazuju male znakove viska fosfora, list pocne bljedit iznutra prema van i kao hrda se pocne na listu pojavljivat......

.....automatici su malo osjetljivi na gnojivo i s njima treba pazit i pratit, iz iskustva mogu rec da NL auto puno bolje prima hranu i vise klopa nego Wembley, svaka sorta je drugacija i sto se gnojiva tice nijedna nije ista.....recimo Skunk #1 od SS moze tolko overdoza primit i ful ga je tesko pregnojit dok mandala moze skoro cijeli grow izgurat u kvalitetnoj zemlji tako da je sve to relativno......

.....nadam se da sam pomogao.....pozz:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nezamislivi

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Jesi pomogao si. Hvala ti na detaljnom odgovoru. Ono sto ja imam trenutno je super critical auto i slicna je situacija kao kod NL. Dajem joj papati stalno i samo i dalje trazi jos. Jedina razlika koju ja radim je ta sto ju flusham u prosjeku svako trece ili cetvrto zaljevanje. Nakon flusha ju pustim da posusi zemlju na maks i onda opet full gnojivo. Vidjeti cemo sta ce se desiti u svakom slucaju ne buni se uopce. Btw koristim hesi, kao i ti primjetih :) Upravo ju zaljevam :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo jos jedan update prije harvesta.........

....cure su jos zive, danas im je 75. dan...........zadnjih 10 dana na vodi, prvi flush sa 12l vode po biljci i nakon tjedan dana jos jedan mini flush sa 6l vode po biljci i unutra ubacio zlicu meda pa da vidimo dal ce okus bit sta bolji.......

.....jos kojih 5 dana pa pod noz..........



 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Da li ja to vidim sjemenke kako vire iz kaliksa ili fantaziram? Da li si imao feminizirane ili regularne sjemenke? Tražio sam u dnevniku taj podatak, međutim nisam ga našao.
Jesi li ih pokušao stresati? Koliko očekuješ ukupno prinosa?

Sve pohvale,
pozdrav.
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Baš su nabubrile, svaka čast.
I ja svog uskoro skidam :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
GanjaPower-mozda fantaziras mozda ne:) meni djeluju samo dobrano napumpane, menke su bile femi.......al to nista nemora znacit.......kolegica the Dreamer je imala easy ryder femi, polema nigdje a opet je na kraju bilo par menki.......evo link za dnevnik ako te zanima......KLIK

......stres im nisam htio nikakav priustit,a nadam se nekih 50-tak grama......

.....tnx Matek, znam da si nestrpljiv:)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
bome lepo izgledaju...ljeto pa svi pumpaju...ma dao si im hormon rasta, priznaj ;-)

u mene isto zemkinje a opet vidio sam par sjemenki...al nekih sitnih i krzljavih...otkud tamo pojma nemam...jedino objasnjenje da sam ih dirao poslije motanja pa prenio polen?
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ups...postao sam dvaput...kak mi je to uspjelo ;-) admine...if you please?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......i ja u svom skunku isto femi od proslog growa nasao zasad 2 sjemenke isto jadne i krzljave tak da od njih nista, al molim boga da u ovim hedovima sta je ostalo nadem jos koju al da bude zrela menka pa da vidimo sta ce ispast, nebi se zalio na kojih 5 menki:)......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo curama se u podne gasi svjetlo i vise se ne pali.......48 sati mraka i pod noz......to ce bit ravno 80 dana a nema ni jedan smedi trihon, svi mljecni.......bas cudno..... prije mjesec dana pukao mi je jedan vrh i to je otislo na degustaciju i vec tad sam bio zadovoljan radom a sad je vjerujem 2 puta bolji......iako nema smedih trihona nevjerujem da ce to tolko utjecat na jacinu rada....a sad mi i treba nesto malo vise sativasto tak da ce dobro doc ako ce bit malo head high........
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Mlijecni su moj najdrazi odabir, medjutim rijetko kada ih imam takve jer uvijek dobijaju na masi ujedno sa pocimanjem smedjenja. Nema veze izgledaju fino biti ce dima :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo ga dosao je i taj dan.......harvest....:)))))

....cure su zivjele 80 dana, vec sam negdje spomenuo u dnevniku da sam znao da ce bit ovako pakleno ljeto nebi ni zapocinjao grow.......zato su i ostale malo duze od predvidenog zbog onih sokova visoke temp pa onda koji put zaboravio zalit i tako to......+ max udaljene od lampe veci dio growa.....

....tako da nemogu rec dal sam zadovoljan ili ne kad im nisam uspio pruzit uvjete kak spada.....al sam zadovoljan sto je uopce zavrsio......:)

....fino izgleda, nedefinirano mirisi, kak radi vidjet cu kad se posusi.....

.....trihomi su nakraju 80% milky, 5% prozirnih i 15% smedih al vise samo glave trihoma smede a ostalo milky........

....eto kak to izgleda......




 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Odlično druže. Još nabaciš smoke report i završena priča. Rep+ za kraj, a sad uživaj :spliff:
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Ti si jedan od nekoliko ljudi na forumu koji čine da sve izgleda jednostavno a sjajno.Rep!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....hvala ljudi na pohvalama, lajkovima i repovima.......:icon_lol:

.....smoke report i konacnu kolicinu javim kad se fino to sve posusi i scjura...........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.