PC mini grow-Blueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo i moj smoke report i konacna procijena......

.....od pocetka je sve islo svojim tokom, jedino sto bi si zamjerio je to da su biljke ispale niske i da nisam max iskoristio prostor......razlog tome je najvjerojatnije uz cini mi se kratku vegetaciju i manjak gnojiva, radio sam ja po hesijevoj tablici al kolko sam saznao poslje growa ta tablica vrijedi za svako zaljevanje a ja sam gnojio svako trece i to se odrazilo i na kvaliteti i kvantiteti......

.....izgled vrhova na kraju je bio fantastican.....ljubicasto plavi sa tamno i svjetlo zelenom bojom listova i narancastih pastila a sve to kao pod mrazom puno trihona......pitam se samo kako bi izgledali da sam joj dao dovoljno hrane......

....miris je vukao totalno na nesto limunkasto sa primjesom neceg slatkog.....nisam najbolja osoba za procjenu posto je to prva kvalitetna trava sa kojom sam se susreo jer na ulici takvog neceg nema a u Amsterdamu jos nisam bio......

....okus kao da ga nema, totalno fino i lagano za pusit.....kad sam zapalio prvi joint onak pusim i rekao covjece pa kao da ne pusim travu....ne smrdi,ne grebe skoro pa se nisam mogao naviknut....:)

....rad meni mozda tezak za definirat.....kad sam odabirao sjeme za grow zelio sam neku "dizalicu" na kojoj ce me peglat smijalice i da budem pokretan i kreativan......e tocno to sam dobio i kad sam probao u pocetku se nisam mogao naviknut i nije mi to bilo to al s vremenom je i to doslo na svoje.....

....nakon popusenog jointa u celu neki pritisci kao da imam trece oko, totalna euforija, pricanje ko navijen, ako se primis neke stvari totalno se zadubis u to sto radis a vrijeme samo ide i na trenutke se osjecas napusen u cijeloj toj zurbi....kao da te tjera da nesto radis.....

....idealno za neka druzenja, kavice i za zapalit na poslu jer nema nikakvu spustalicu nego samo lagano prode i nakon toga zelis jos....=)

....slike suhog nazalost nemam jer sam bas prije pocetka pisanja ugasio zadnju pljugu Blubacha......

........to bi bilo to od mene za ovaj grow tako da modovi mogu pobrisat spam i stavit pod zavrsene.........pozz:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MarcoPolo

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Ivach je napisao(la):
.....evo i moj smoke report i konacna procijena...........od pocetka je sve islo svojim tokom, jedino sto bi si zamjerio je to da su biljke ispale niske i da nisam max iskoristio prostor......razlog tome je najvjerojatnije uz cini mi se kratku vegetaciju i manjak gnojiva, radio sam ja po hesijevoj tablici al kolko sam saznao poslje growa ta tablica vrijedi za svako zaljevanje a ja sam gnojio svako trece i to se odrazilo i na kvaliteti i kvantiteti......
Ivach...kak to mislis ta tablica vrijedi za svako zalijevanje? a obična voda ništa? po tablici gnoji se 2-3 puta tjedno zajedno sa boosterimakod mene ide svako drugo zalijevanje...jednom voda pa hesi pa voda...i tako ukrug...jedno mi nije jasno za supervit...da li njega dodajem i kad zalijevam običnom vodom ili se stavlja samo sa gnojivima?inače sve 5...izvrsno to kod tebe izgleda...valjda cu i ja dotle dogurati...rep+
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....pa na tablici samo za PowerZyne kazu 1 do 2 puta na tjedan.....sve ostalo se gnoji svako zaljevanje.....

.....ja sam koristio samo Bloom i Phospforus+ i to svako trece zaljevanje a zaljevao sam svaka 2 dana tako da ti dode da sam gnojio svakih 6 dana.......poslje 50-tak dana sam vidio da to ne izgleda kao da ima 50 dana i da tu nesto ne stima i u iduca 3 dana biljke zalio 2 puta sa duplom dozom nakon toga 3-4 zaljevanja sa cistom vodom, pustio da se isusi zemlja 3-4 dana i harvest......

.....na kraju je ispalo da su ta dupla zaljevanja izvukla biljku i od nje je uspjelo bit nesto......a na ta dupla zaljevanja je reagirala totalno normalno bez ikakvih znakova pregnojavanja......

....nakon growa sam pocastio jednog frenda i u prici kak sam zajebo sa premalo gnojiva a radio sa Hesi on mi kaze da njegov frend growa i radi sa Hesijem te zaljeva po tablici svako zaljevanje i nema nikakvih problema sjetio sam se jednog filma iz kolekcije dr. Smoka gdje lik radi s Hesijem, evo link....

MEGAVIDEO - I'm watching it

.....od 14 min je rijec o gnojenje pa pogledaj filmic, lik gnoji svako zaljevanje a trenutno ovaj Wembley koji sadim gnojim za sad svako zaljevanje, evo do sad 3 puta za redom pa cu sad jednom vodu i opet po gnojivu.....i za sad mogu rec da svaki put kad pognojim biljke podivljaju i jednostavno nzm kam vise da ih pigam a znakova pregnojavanju nema.....

.....svaka biljka drugacije prima hranu i reagira na odredenu kolicinu, kak je meni rekao Sekach "trebas im dat previse da bi znao kolko im je dosta"......

....ja cu gnojit svako zaljevanje pa javim jer ok ili cu u kojem trenu pregnojit pa ce to malicke pokazat po listovima:)........

BTW-tnx dr. Green
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
po tablici hesija pise ovak...uz powerzyme...1-2 times a week together with the nutrients and boosters...znaci ne odnosi se samo na powerzyme već ukupno sva gnojiva...a neznam sad sam tek zbunjen...ja sam gnojio tako...ustvari 2 ili 3 puta tjedno i nikakvih problema (ovo se odnosi samo na vegetaciju, sa bloomom i phosphorom sam tek krenuo)...al evo pogledat cu taj film da vidim sta lik kazehvala ivach i sorry sto ti spamam dnevnik ;-)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....to ti se samo odnosi na PowerZyme da ga stavljas sa gnojivima i busterima 1-2 puta tjedno.....pogledaj filmic pa ti mozda bude jasnije......ja sam se opekao sa manjkom gnojiva i sad gnojim dok ne pokazu da je too much......
 
23.03.2011
1
0
0
40
....idealno za neka druzenja, kavice i za zapalit na poslu jer nema nikakvu spustalicu nego samo lagano prode i nakon toga zelis jos....=)



hahahahaha odlično!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.