Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
Hvala vam doktor smok i zlo.pravi ste decki.jos da mi netko objasni kako se daje onaj famozni rep+?il se to samo napise.evo otusirao sam je i jos poslje isprao sa 10 lit vode s korigiranim PHom.peroksid nemam.sad cu je gnojit par dana sa pola doze.uglavnom to se moze dogodit(bar kolko sam ja uspio naci) od previse nitrogena,preblizu lampi ak je,i od velikih oscilacija temp,od pre malo vlage.vidjet cemo.i na jednom exodusu opadaju doljnji listovi koji su skroz zdravi.za to sam procitao da je od pre malo svjetlosti u donjem djelu,zbog lose drenaze,i ako ne puse vent po biljci.meni puse al s gornje strane.pa ako mi to netko moze potvrdit.mrzim citat engleske forume jos taj njihov sleng i neumjece slaganja recenica + moj los engleski.blazena vutra.org!
@monk zaljevam svaki drugi dan.nije over ni under water.uglavnom hvala ekipa!!
 

Pocetnik_cro

Aktivan Član
12.10.2011
80
38
0
33
Lijep pozdrav svima,
imam pitanje mozda bude glupo ali svejedno,

sjedimo ujutro frend i ja na pljugici i kavi i pricamo o biljcicama koje smo sada posadili,
uglavnom uzeli smo sjeme iz vutre koje trenutno jos imam, pa sada posto je ta vutra imala sjemenke a koliko sam upucen zenske biljke nebi trebale imati sjemenke, radi li se tu o hemafroditu ili ?
nadalje psotavlja se bitno pitanje posto smo uzeli sjeme iz te vutre koju pusimo ako nam uspije grow ocemo li dobiti vutru specifikacije hemafrodita toga ili cemo dobiti specifikacije originalne vutre koja je trebala izrasti kao zensko prvotno.

nadam se da ste shvatili pitanje.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nećete dobiti niti hermafrodita niti žensku prvotnu biljku.. JER... svaka biljka koja je oprašena, to je već novi kros.. domačica x neka druga domačica = nešto drugo.. uglavnom da ne duljim, sve o oprašivanju je objašnjeno na forumu...

a vezano za tvoje biljke... (izbjegavaj množinu kada pričaš o sadnji)... ako ukloniš sve muške biljke oko ženskih, dobit ćeš čiste ženske biljke.. plus minus koji hermić radi stresova ili ako je netko možda u blizini ostavio muške biljke na cvjetanju... (u drugom slučaju neće biti sensi, nego će bit vutra sa sjemenkama)

a di ste vi to posadili biljke.. niste valjda vani?
 

Pocetnik_cro

Aktivan Član
12.10.2011
80
38
0
33
Shvacam, znaci dobro sam ja rekao da je to nova sorta onda, hvala ti

i ne nismo ih vani posadili, ipak sam se nacitao dok sam se upustio u ovo hehe, ugl posadili smo ih u boxu i drzimo ih u kuci, ovdje imas grow report pa ako ti se da da mi pomogneš jer vec imam neka pitanja, slike su gore i sve ...

edit: kao što sam već napomenuo, izbjegavaj pričanje u množini kad se radi o growu..::SiD::..
 

El_Vato

Aktivan Član
04.02.2011
56
46
18
33
Ciao, eo mene opet, mene zanima gde se mogu kupiti rastvori za kalibraciju digitalnih ph testera u Srbiji, ali neka veca pakovanja, a ne one jednokratne... hvala
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Zbog prevelike nestrpljivosti da povadim sve iz kucista, mislim da sam ga razvalio, sav je raskliman (radi nedostatka alata), neznam oce to funkcionirat malo je sve otislo ukrivo pa kad idem stavit onaj poklopac sa strane, gore sve lijepo uhvati ali dolje ima pola centimetra razlike..... Neznam sta da napravim.....

Al da sam sve povadio iznutra, jesam hahahahhaha
 
29.10.2011
19
1
0
41
HAHAHAHAHAHAH Buraz isti sam taj fazon i ja napravio, ono gde stoji hard i citac bilo spojeno sa kucistem, jedva sam ga odvojio, samo posle uzeo kljesta i sve lepo vratio na mesto, sada kuciste sljaka kao ludo, oblozio stiroporom i keva, znaci kljesta i vracaj na mesto to sto ne stima :banana:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Da, dao bih svo zlato svijeta za klijesta sad hahahahaha



Morat cu idui put ponest malo alata sa sobom, klijesta, busilicu, izolirku, sarafciger.... Sad imam samo jedan nož za mazanje, jedan na zubiće i jedan veliki..... hhahahhah

I s tim sam sve one pinove sjebo (tj oni su mene razjeali.....)

Mislis da ga mogu "centrirat" opet?


I da, pitanje:

Dal CFL-ke smiju dirat foliju?
 
29.10.2011
19
1
0
41
Ma samo nabavis alat, sve ces da odradis kako treba veruj mi, cekic ne zaboravi :b_jump:

Posto CFL-ke ne stvaraju veliki temperaturu, kapiram da smeju dodirivati foliju i Alu i Mylar foliju :vb_wave:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kad CFL dodiruje foliju za zastitu od sunca na autostaklima, ista se pocne nakon nekog vremena raspadati - provjereno
Kad CFL dodiruje onu vrecicu za zamrznute proizvode iz Lidla ili slicnih, ista se nakon prvog dana rastopi i zalijepi za zarulje - provjereno

evo, samo malo nadovezanje na post iznad... Za ove neznam!

EDIT: DA LI MENI NETKO BRISE POSTOVE???? AKO DA; ZASTO?????
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Da to sam i ja mislio, pa ipak je to folija, može se u peć stavljat ako treba, pa bi trebala podnest i CFL-ke....

Kupio sam ona grla za plafonjere pa je na njima ona kukica za zakačit za plafonjeru, a meni ce to super doc samo cu probusit rupice s gornje strane kucista i zasarafit lampe. Mislio sam radit one navojne sipke za dizanje i spustanje ali ne sad, to cu jednog dana, mislim da ce ovaj box bit samo za sad, za prvi put, a poslje cemo dalje..... hehe....a biljke cu lampama priblizavat pomocu svakojakih knjiga, kutija za CD itd....

edit:

sad sam tek vidio ocito sam u krivu, morat cu nabavit duze sarafe za lampe da mi ne dodiruju foliju....
 
29.10.2011
19
1
0
41
Izgleda da smo obojica u krivu, mada meni CFL-ka od 85W ne cini nista Aluminijumskoj foliji, izgleda da nisam u pravu. :costumed-smiley-027
 
08.02.2010
1
0
0
30
prvo pozdrav svim vutra.org clanovima. big L : ako koristis obicnu alu foliju lampe ti se smiju dodirivati sa njom.
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
Alo ekipa zanima me nesto.ja sam bolestan,tj imam temperaturu laganu (37,5°),bi li mi vutra utjecala na to da si sad spušim frulu,dvije,dali bi mi se nedaj boze temperatura povecala?malo glupo pitanje ali eto.. :sick:
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
sve ovisi od organizma do organizma al u pravilu ti ne moze biti nista strasno,tj.samo mozda lakse prebrodis temp.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma šta ti je, još će ti se smanjit temperatura, ima da ozdraviš odma... ne brini ništa, samo zapali jednu kraljevsku topinu i uživaj!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.