Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.06.2010
4
0
0
47
@toxic20 bitno ti je kolko ti vode trosi odnosno kolko ispari u sat vremena.sto vise to bolje.i kupis neki sta se da regulirat jacina.[/QUOTE]


ovaj sto sam gore postavio pari 2l na 8h i ima regulator po postocima od 0 do 100%. samo sto powerseed kaze malo je puno 400W na sat rada, bolje da onda uzmem jos jednu LED lampu i bacim se na kloniranje ionako to nisam dugo radio.. a sa ovih za sada 16 AK-47(nije fem... tako da cu sigurno odseci dosta muzijaka zbog prostora u box-u) kako im bude na toj vlagi.

i ne kontam jednu stvar jos. odakle mi seme u biljkama kada su u box-u, a muzijaci na vreme odstranjeni? i sto je jos bolje seme klija ko ludo i nisam prpimetio razliku u kvalitetu gotovog materijala...


PowerSeed moze biti da ti se provukao neki hermi


jedino ako je pustio 5-10 prasnika posto ih gledam kao lud nekada i po pola sata piljim u njih i cim primetim nesto slicno koljem bez milosti ;)


na kraju krajeva daj boze da opet bude tako. posto sam imao po seme, dva po head-u. i nisam morao bar to da kupujem...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
@toxic20 moze biti da ti se provukao neki hermi

@hazeboy druze, ne znam sta da ti kazem, ta bi zemlja trebala biti ok sa ph oko 6, a secam se da si i za himalayu rekao da bas nije ono sto si ocekivao (ako se ne varam)... neka kvaka tu postoji gde dolazi do zajeba, himalaya je inace dosta dobar strain... a ovo ti prakticno odumire... stvarno ne kontam jos uvek sta moz biti u pitanju... sretno u svakom slucaju
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
hazeboy je napisao(la):
@zlo i power composana je za balkonsko cvjece.ph 5-6.5.evo i neka slikica.al evo npr himalaya je rasla isto u tome znaci sve identicno i nakon prvog flushanja svih biljki himalaya se popravila a exodus widow i ostalo sam morao opet flushat.a sta cu...flushat cu ih opet al necu ih vise gnojit bar neko vrjeme.uglavnom hvala na odgovorima.neznam dal da se vratim na tu zemlju sta sam koristio.neka bezveze za 10 kn 10 kila.ph 6.5 do 7.evo slika od te composane.ne vidi se nesto...

international.compo.com - COMPO SANA
Prva na popisu je naj bolja zemlja koju sam ikad koristio, a Compo sana za ruže je imala pre malo N što se vrlo brzo počelo primjećivati na donjim listovima.
Moraš pratiti biljke i paziti na njih kako bi vidio i naj manje promjene, ali ne paničariti nego čitati i googlati ako nema ovdje, a ima,tako da bi shvatio što ti se događa sa biljkom.Ti si ovdje zeznuo puno toga ćini mi se,ali zemlja nebi trebala biti problem.
Jedan info o Compo sani:
The added slow release fertilizer - with all main and micro nutrients - provides balanced plant nutrition for approximately 4 - 6 weeks.
To naravno vrijedi za cvijeće. S našom biljkom je malo drugačije. Do 4 tjedna.
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
ja sam ih tocno mjesec dana zaljevao vodom prije dodavanja gnojiva.slikao bi cjelu biljku ali nebi se vidlo nista zato sam samo listove.iz aviona je ocito da je problem s gnojivima.sutra ujutro opet flush i zaljevanje s cistom vodom.ja kada sam ih flusho i zaljevao s vodom vidio se manjak dusika odnosno stari veliki listovi pozutili.znaci falilo im je dusika.ma joj ako ih opet flusham i stanje se ne popravi bacit cu ih u smece.i samo da nadodam ovaj cheese je nesto prebrutalno.neki vocni miris...kompaktan..savrsena sorta.a nista igrat cu se i valjda cu otkrit problem.hvala puno zlo i naopako i power seed!!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
samo jedno pitanje...kako OVO uzgojiti? ;-)

nlo9w2.jpg
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma problem je nesto takvo skinut,osusit,scurat ...za uzgojit,priroda odradi svoje ;))
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
MarcoPolo je napisao(la):
samo jedno pitanje...kako OVO uzgojiti? ;-)

nlo9w2.jpg

Topiranje, topiranje....
Od malena ju topiranjem oblikujes u grm.
Nakon trece internode zarezes na sredini skalperom (ili bilo cim jako ostrim) i izrast ce dvije grane.
Opet sve te tri grane topiras i dobis x2 i tako dalje.....
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
59
0
38
.....i prva dva mjeseca ih držiš recimo pod HPS 600w i u 4 mjesecu izneseš van...a cijelo vrijeme je topiraš i onda vani LST.....i imaš recimo 10 sati direktnog sunca i izvor pored....i da..da je legalno da te nitko ne jebe...onda nije bad uzgojit ovo..bar mislim :)

i da imaš par kombija COMPOSANE ZA RUŽE..
 
20.04.2011
35
8
0
43
Napokon biljke stavia pod hps 250w. nego me zanima jel možda treba hladiti prigušnicu. vidin da je dosta topla. vruća. ili to nema veze.
i recite mi jel dovoljna daljina pola metra bez cooltube-a od žarulje do biljaka. Piše od 45 cm do 60 cm. ili bi bilo bolje što bliže, koliko ti dozvoli temperatura. temperatura je 24-25c
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
naturalmystic je napisao(la):
jer mi neko moze reci gdje i kako mogu nabaviti sjemenke sinsemilla i sto znaci topirati

sin without + semilla seed, dakle ne mozes nabaviti semenke nego striktno pazi da ti zenka ne bude oprasena, nije bitno iz kog je semena, tj. radi se o bilo kojoj zenskoj biljci koja nije oprasena, samim tim takvo seme ne mozes kupiti :)

topirati = secnuti vrh ;)
http://www.flickr.com/photos/cannabisculture/sets/72157622976987839/
p.s. bas sam postavio https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/9282-brasil-kc-powerseed-2.html#post184081 ;)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
grass je napisao(la):
Napokon biljke stavia pod hps 250w. nego me zanima jel možda treba hladiti prigušnicu. vidin da je dosta topla. vruća. ili to nema veze.
i recite mi jel dovoljna daljina pola metra bez cooltube-a od žarulje do biljaka. Piše od 45 cm do 60 cm. ili bi bilo bolje što bliže, koliko ti dozvoli temperatura. temperatura je 24-25c

Udaljenost na kojoj ces drzati lampu od biljaka ovisi iskljucivo o temperaturi...tako da je to individualna stvar... Moras paziti da ti temp na vrhu biljke ne prelazi nekih 30°C...

Najlakse ti je odrediti udaljenost tako da stavis ruku iznad biljke i drzis ju 2-3 minute da vidis jel grije...ako pece, preblizu je... =)
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Power seed učinio sam onu foru s žaruljom da zagrijem box....Dakle ako neko ima problem grijanja malog boxa slijedi objašnjenje ;):
1. uzeo sam stiropor 3 cm i kompletno oblozio cijeli box i samim time se je temperatura s 20 digla na 28 stupnjeva što je jako važno....
2. kupite crni sprej za auspuhe koji podnosi čim veću temperaturu i prefarbate žarulju od kolko vam wata treba ( moj box je kopija Cheovog ;), uzeo sam 75w) i u nekoliko navrata ju kompletno prefarbajte, ali prije farbanja koristite nitro da maknete bilokakve masnoće, jer gdje je masnoća tu lak opada i probija svijetlo što će vam u režimu mraka napraviti hermića...
3. Divite se svojem dijelu i ostavite žarulju da radi u nekoj dobro prozračenoj prostoriji da sva kemija ispari koja se javlja kod zagrijavanja ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
eto, drago mi je da cujem da funkcionise i da si ustedeo neku kintu ne kupujuci onaj grejac, kad vec nemas gustera il zmiju ;) super za objasnjenje, mozda nekom zatreba, furaj dalje, peace
 
20.04.2011
35
8
0
43
hvala sekach na odgovoru. Nego niko mi nije reka jel treba hladiti prigušnicu. stvarno je vruća. nikad nisan ima posla sa prigušnicama pa neznan. Vjerovatno je to nornalno da je vruća, al ko pita taj ne skita.
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
mislim da je netrebas hladit.ja sam svojevremeno imao na nju zasarafljen vent od kompa da hladi.sada mi stoji kod ispuha pa je on hladi.inace preko ljeta mi je znala bit vruca da niti sekundu nisi mogao ruku drzat.
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Nemoras ju hladiti, al će ti životni vijek prigušnice onda biti kraći....tak da ti je sam to ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.