Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
@hedina dobra ideja :D danas sam nasa stednu lampu thungsram 20w 1200 lumena 2700k. dali je ima ko iskustva s takvom? da je uzmem, cijena 4€?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......nemoj uzimat te jeftine i lose lampe....samo philips i osram.....eventualno tez......
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
zuz1 je napisao(la):
Ma ne moram ja odmah do mora saditi ali bi bilo jednostavnije kada bi mogao zalijevat morskom vodom jer nebi trebao donositi vodu na sajt.A dobro vjerojatno cu i saditi blizu mora pa me bas zanima koliko ce moci bez vode biljke.
ako ih mislis saditi(presaditi)dirto u zemlju, bit ce dovoljno 1 put kad ih presadis, 2 puta kad ces im davat prihranu i mesec dana prije branja.
nemoj zaboravit da je vutra korov, ne zgajas putericu ili kristalku.
jos nisam naletio da se zemlja raspucala zbog suse na kilometar od morske obale bez obzira na visoke temp.
racunaj da se min. 20% isparavanja sa mora zbog kondenzacije, na uzoj obali automatski se vrati natrag na zemlju(5,6 i djelom 7 mjeseca).
i barem jedno 4-6 puta ce padati kisa u 5,6,7 i 8 mjesecu.
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
ocu imat problema ako budem sadio u sobi gdje nema grijanja preko zime tj. na tavanu. rasvjeta: stedne sijalice :D
 
06.04.2011
35
4
0
45
Postoji mogucnost da zagrejes sajt ako direktno ne izduvavas vazduh iz K.T. napolje nego da ti taj topao vazduh ostaje a da ga izbacuje glavni ventilator za izduv.I stavi izolaciju stiroporom od 5 cm.I moras da imas sajt podeljen na 2 dela. 1 za vege a 2 za cvetanje i namestis tajmere da se vreme preklapa i da uvek 1 greje 2. Pozdrav.
family1.gif
:family1: Kako se salje P.M ?
 
12.09.2011
4
0
0
34
Cao dobri ljudi uskoro pocinjem grow pa me interesuje sta mislite o porudzbini ove lepotice poznatije kao ...
[h=2]Homegrown Fantaseeds Caramella[/h]
homegrowncaramella.jpg


interesuje me da li je pogodna za indoor ?? miris prinos i sve ostalo sto ide uz to ... Unapred Hvallaa... peace !
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Stond je napisao(la):
Cao dobri ljudi uskoro pocinjem grow pa me interesuje sta mislite o porudzbini ove lepotice poznatije kao ...
Homegrown Fantaseeds Caramella
interesuje me da li je pogodna za indoor ?? miris prinos i sve ostalo sto ide uz to ... Unapred Hvallaa... peace !

Evo neki kraci info: Homegrown Fantaseeds - Caramella
This is a variety with big fat tops, long colas and with a lovely fresh caramel smell. This variety has been bred for the last 15 years with lots of success. This Indica/Sativa hybrid is crossed back and selected on taste and a high calyx/leaf ratio. Good yield, uplifting High, easy to grow and a lot of crystals, a beatiful plant!
Flowering Time Indoor: 53 - 63 days (~58 days)
Yield / Quantity Indoor: The crop of this strain is very high.
General Impression Indoor: is all together extraordinary and quite recommendable.
Strength / Lasting Effect: The weed affects middle-high to high.
Votings of our users: Caramella gets 7.67 of 10 possible Points in the average!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
PowerSeed je napisao(la):
mozes da se kladis, sem ukoliko ti zimi gore nije +26C
Ja se nebi baš kladio;) Imao sam zimski grow, temperature su bez lampe išle na 10-12(preko dana mrak) a s lampom na 28. Možda je bilo malo stresno i manji prinos(neprimjetno) ali je grow bio uspješan i potentan. Treba paziti na ostale stvari pa temp. nebi trebala previše utjecati. Dakle može utjecati ali ako nema boljeg izbora da se izvući grow...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
biljke će izdržati temperature i do 10-15°C.... u outu čak i manje.. jer u outu ih tek mraz dokrajči, sve do mraza je prolazno...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
nemam zamerke na komentare moderatora, odrasla biljka, koja je vec u cvetu izgura 10~15C bez problema (to znam provereno, u outdooru), ali ne bih bas sadio na tim temperaturama bez konstantne temperature i vlage, ali kako nisam probao (takvu opciju u indooru) prihvatam da moze, Quix bro, samo napred (i sto pre, ne cekaj bas novu godinu), i javljaj razvoj dogadjaja
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Sablasni je imao uzgoj prosle zime u potkrovlju bez grijanja...baciti pogled na njegov dnevnik... Ako se ne varam, njemu je temp padala na 10° kad su svjetla bila ugasena...i na kraju je imao pristojan urod...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kod temperature je bitno da nije velika razlika izmedju temp kad je dan i kad je noc. Nesto okvirno za "dan" je izmedju 21 i 28 stupnjeva, a po noci se ne bi trebala spustati za vise od 5 stupnjeva u odnosu na dan.
A sablasni je mozda imao i dosta srece. Ili pak mu je po danu temp bila 15 stupnjeva, mada sumnjam.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
PowerSeed je napisao(la):
nemam zamerke na komentare moderatora, odrasla biljka, koja je vec u cvetu izgura 10~15C bez problema (to znam provereno, u outdooru), ali ne bih bas sadio na tim temperaturama bez konstantne temperature i vlage, ali kako nisam probao (takvu opciju u indooru) prihvatam da moze, Quix bro, samo napred (i sto pre, ne cekaj bas novu godinu), i javljaj razvoj dogadjaja
Pišem jer sam probao. Istina, riskantno je dok su male. Ja sam imao dobru namjeru da ih startam prvih 15-20 sa fluo cijevima ali sam ih maknuo baš zbog zime jer fluo cijevi ne isijavaju gotovo nikakvu temperaturu i pod njima bi bilo u boxu konstantno hladno. Držao fluo 2 dana i žao mi ih bilo:) Tako je moja praksa čim sjemenke posadim u zemlju odmah palim hps600, u početku se rasipa svjetlost ali bar imaju topline dok je lampa i primaju se i rastu jako brzo, tako da bi jakim svijetlom emitirao topli dan a bez svjetla nek temperatura pada...i nek im je hladnija noć. Tako bi kemijao zimi, ako me netko razumije:))
born_to_be_green je napisao(la):
Ili pak mu je po danu temp bila 15 stupnjeva, mada sumnjam.
Me ni su razlike cijelu zimu bile oko 15c i nije bilo posebnih problema. Budu nekad tužne i vidi se da im je hladno ali prežive one;)
Vručina je pogubna, e ona šteti. Znale su ljeti otiči do 40...ljeto bez klime nije baš za grow.
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Poz narode, mene zanima ako neko ima iskustva da mi pojasni sta znaci ((ODCVALA) biljka) pa dalje sluzi kao majka za klonove tj. kako to odcvala?..I jos jeli CFL moraju biti posebne za uzgoj biljki ili se moze koristiti obicne CFL sijalice...Hvala unapred...Pozdravljam sve korisnike i posjetioce ovog sajta
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
odcvala kad je spremna za kloniranje, dok jos nema vrhova. ....nemoj uzimat jeftine i lose lampe....samo philips i osram.....eventualno tez.....ali vodi racuna na temperament boja i lumene.....
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Da to znam oko lumena i oko boje temparature svijetlosti i oko philips i osram... Ali kad sam bio u shopu pitam imate li stedne sijalice ona kaze imam i pokaze a ja pitam imate li za uzgajanje biljki neke stedne ona kaze imam i pokaze neke kao posebne a ne pise koliko lumena i koliko kelvina (k) pa me zanima mogu se kupiti sasvim obicne stedne sijalice philips za odredjenim lumenima i kelvinima (k)za odredjeni period.. Ne moraju biti neke posebne samo za grow ili se koriste obicne CFL?
I brate kako da znam kad je spremna za klonove tj. sta je to tacno (ODCVALA) to me malo buni... Hvala unapred, Pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.