Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.12.2010
102
34
28
IVACH samo da ti javim da sam rijesio problem s biljkom i tockicam tj. pocela se oporavljati nakon hesi-a :) Ful mi je drago jer mi je ona najpotentnija od svih, doduse imam 7 razlicitih vrsta pa neznam kako koja pocinje cvjetati i koliko uroda dava.
Hvala svima na savjetima.
 
20.09.2011
3
0
0
36
Evo ljudi poceo i ja svoj uzgoj i to cini se uspjesno...nakon nekih 5 dana iz vaza u kojima sam posadio sjemenke izrasla je jedna mala biljcica duzine nekih 2-3 cm i ima 2 dlakava listica...drzim je pod 60 w obicnom kucnom sijalicom na udaljenosti 35 cm od lampe...zalijevam po potrebi odnosno u prosjeku svakih 30h...prosjecno svijetlosti po danu ima 12 h...ventilacije nema ...e sad par pitanja:

1.Dali mi se isplati ovo i probavat ??
2.Nakon koliko se biljka klonira?
3.Jeli stvarno istina da u kupovnoj hrani za papige postoje sjemenke marihuane?? ( ako da jel to sta kvalitetno?, i dali se moze naletititna neki skankic ili tako nesto ?)

to bi bilo sve

Unaprijed hvala
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
1.Ne
2.Kad je biljka dovoljno velika, odnosno klon mora imat 4-5 internoda kad se skida
3.Da postoje, ne nije kvalitetno i nemoze se nac nikakav skankic jer je to sjeme industriske konoplje koja skoro pa i nema thc, ima al jedan jako mali postotak
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
sa obicnom sijalicom samo trosis struju bezveze. uzmi si 2 cfl plavog spektra i 2 crvenog spektra i trebalo bi sve bit u redu :D
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
meaning of life je napisao(la):
Jedna dobronamerna informacija da se ne zezne neko ko ja. Kulu Seeds - klijavost 0%. Izbegavajte ih.
Poz

Pozz

Neverujem.

Opisi citav postupak, bas da ni jedna da nije krenula?

Nit nam opisao kako nit koliko samo nemojte jer nevalja i sad mi da verujemo. Ovaj post me podseca na postove ljudi koji zaradjuju od nekog brenda pa samo pljuju po drugima. Daj neke detalje opis slike kao dokaz il klip pa da poverujemo. Bez uvrede ovo je napisano za nove generacije sa manje iskustva da neveruju svemu sto pise.
 

Boro

Banned
Banovan
26.09.2011
2
0
0
30
Koliko grama ciste trave mogu da imam po kvadratnom metru uz pravilan uzgoj? (Znam da sve zavisi od slucaja do slucaja,sve znam,ali odprilike me samo interesuje)
Drugar mi nudi neki growbox,pa mi treba taj podatak da bih znao da mi nije mozda premalo ili mozda i previse.

Mogu isto tako da predpostavim da ovaj podatak ima ispisan preko 500 puta u 200 razlicitih tema,ali jbg pretrazujem forum vec 20 min i nikoako da nadjem,tako da plz samo odgovorite umesto da napusavate.

Hvala unapred.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
Boro je napisao(la):
Koliko grama ciste trave mogu da imam uz pravilan uzgoj? (Znam da sve zavisi od slucaja do slucaja,sve znam,ali odprilike me samo interesuje)
Drugar mi nudi neki growbox,pa mi treba taj podatak da bih znao da mi nije mozda premalo ili mozda i previse.

Mogu isto tako da predpostavim da ovaj podatak ima ispisan preko 500 puta u 200 razlicitih tema,ali jbg pretrazujem forum vec 20 min i nikoako da nadjem,tako da plz samo odgovorite umesto da napusavate.

Hvala unapred.
...pretrazujes forum vec 20min a zapravo ni neznas sta trazis,nije ni cudo
 
18.05.2010
3
0
0
36
pa zavisi od straina a i od uslova,i od tebe.....uglavnom ti pise na svakom seedbanku,pored ostalih podataka za odredjeni strain.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Koliko se potrudiš:) Idealni uvjeti 1gram od 1 wata(tako kažu). Sa 400w koliko je dosta za 100x100x200cm š/d/visina možeš navuči 400g. Kao početnik...potrudiš se da dobiješ bar 200g. A to nečeš dobiti nakon 20 minuta čitanja foruma, da si rekao 20 dana po sat vremena aj aj...
Ne spamaj;)
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Ovako, ja imam jedno malo kompliciranije pitanje, al kad vec pise da pitamo sve sto nas interesuje....:D
Naime, poceo sam ovo ljeto growati sa hps400 i sve bi bilo ok da nisam uzeo sjeme nekih bzvz domacica, koje mi sad rade probleme, jedna raste u visinu i to jebeno, druga je nesto rijetka, ostale dvije su tako tako, al sto je njagore imam samo te 4 i ko zna dal ce biti koja zenka, ssto vjerojatno znaci da sam sjebo...e sadmoje pitanje je dal mi vi koji se vec duze bavite s tim mozete reci koja bi bila najoptimalnija sorta, pod time mislim da joj dam sve sto treba, znaci najbolje uvijete, znaci tezina growanja mi nije bitna, al je bitno da dugo ne cvijeta i da ima cim vise uroda, naravno ako su uvijeti dobri...evo ako moze neko podijeliti svoje savjete, inace imam dovoljno prostora i u sirinu i u visinu , tako da to nije problem...naravno sad bi kupio feminizirano sjeme ...
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
Pomoc od iskusnih ?

sta najbolje uzet s obzirom na tezinu uzgoja kvalitetu i yeld ?

super lemon haze
white widow
big bud
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Mislim da je rekao da dugo NE cvijeta... Haze tu ne spada. :)

Moj prvi izbor bi bio Bubblegum kad bih imao i sirinu i visinu.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
nisam nasao na outdooru adekvatnu temu gdje bi mogao pitanje postavit pa cu tu ...izrasla mi je biljkica(cca 10-15cm),u dvoristu(inace kad god bi cistio za gens ostatak bi kroz prozor) i tako je danas uocio i odmah preselio u box,super izgleda,samo je jedini problem sto je par doljnih listova izgrizeno,i to vise od pola...jel ih pametnije iscupat ili da ih ostavim kakvi i jesu? hvala
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
ja mislin da bi bilo dobro da ih otkines, da biljka ne trosi previse energije na oporavljanje tih listova.

nego, zanima me jel se moze sta uzgojit u boxu 35 cm visine i 47 cm sirine? radi se o nekakvoj kanti koja mi taman stane ispod kreveta...jel moze LST ili SCRoG sredit to?
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
born_to_be_green je napisao(la):
Mislim da je rekao da dugo NE cvijeta... Haze tu ne spada. :)

Moj prvi izbor bi bio Bubblegum kad bih imao i sirinu i visinu.

Hvala bud i born, gledao sam malo sve tri, al da Haze malo predugo cvijeta...ova Bubblegum mi se svida, ima debele masne vrhove,nije los ni white widow...brijem da cu uzet onog koji ce dat vise uroda, jos cu malo prosurfat(iili ako vi znate koja bi dala veci urod?), jer mislim imat samo 2biljke na hps400 sto bi bilo odlicno osvijetljenje i mogle bi mi dat dovoljno uroda za cijelu godinu...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
mandala sadhu
satori mandala
mandala point of no return

to su meni drage sorte.. od satorija.. ti odluči sam, makar ima puno finih sorti, morat ćeš vidjet što ti najviše odgovara
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.