Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
pa stavi casu, mokre krpe, pa preko noci ce to nemoze odma.... voda iz case mora da ispari negdje....
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
gle onako ugasim ili upalim ventove ista mi je vlaga da li je to moguce?:) naravno temperatura se osjetno osjeti za 5c ! eto diplomatsko pitanjce jedno :D.. da spustim hps na nekih 25 centi ? posto kada ruku stavim ne przi ali osjeti se vrlo malo toplo ,mlako bolje receno !! .. sada je na nekih 40 ..da se zagrije ta voda cista logika?..
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Kenny Dalglish je napisao(la):
Kao što vidiš, biljki to ne smeta previše - a to je najbitnije, kasnije kad dobi još lisne mase - vlaga može ići samo gore i ići će gore :)

kenny kada si slikao ovo nije valjda da si danas :D.. identicna vlaga i temperatura ali vec punih par sati kapirash :D..ali predivna biljcica svidja mi se,kaj je to?:)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
To je domaćica koja testira donji box :), slikano pred uru vremena. Prijatelju, sve ti je odgovoreno samo trebaš čitati, oprez ti je možda dao prvi ali i najbolji savjet, ne sekiraj se toliko oko toga, ima bitnijih stvari
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Mozda je dobro da spomenem da je netko vec pisao da su ovi digitalni multimetri dosta neprecizni sto se vlage tice...tako da si uzmite kao rezervu da vam mozda i oni ne pokazuju tocno... =)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Sekach je napisao(la):
Mozda je dobro da spomenem da je netko vec pisao da su ovi digitalni multimetri dosta neprecizni sto se vlage tice...tako da si uzmite kao rezervu da vam mozda i oni ne pokazuju tocno... =)

Vrlo vjerojatno, navodno temperaturu mjeri s točnošću od +-1 stupanj, bar me je tako prodavač uvjeravao. No čisto sumnjam, vjerujem da je prije +3 :) Više je to radi nekog orjentira, pogotovo što se tiče temperature, za vlagu nebrigam - dođe ona i sama :))
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nixa86 je napisao(la):
pa imam klimatiziranu sobu na klimi je nonstop 25c ... ali vlaznost zraka je u ***** bash sam hidrometar stavio na prozor i ne prelazi preko 30 ?..pa sam bio u hodniku tamo je oko 35 ..ne kuzim fakat hvala vam momci ali zelim bar na 45 50 podici da mirno spavam sve ostalo je zaista ok .. biche review uskoro etc:) stavio sam rucnik vlazan na vent da pirka ali nista 0 bodova :( ..

Kako ne kužiš? Klima pokupi vlagu. Jednostavno :) Ne možeš tu ništa, zaboravi na takvu vrstu grijanja. Ugasi klimu i stavi uljni radijator ;)
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
hvala vam momci :))) dragi ste zaista kada uspije prvi moj grow a znatizeljan sam ,uporan sam i procitao masu clanaka cijeli forum u ovih desetak dana :)) malo ljude udavio oko kupovine opreme ,oprostite :)) kupit cu sutra neki higrometar pa cu bash komparirati ali sumnjam da ne shljaka ,jer prije dva dana kada sam ga i kupio vlaga mi je bila oko 50 % cijeli dan i noch skoro :) i samo bam palo sve na 30 :) no nema veze bitno da papa zdravu hranu,da ima dobro sunce i josh bitnije da gazda obracha paznju i uziva u najboljem kushu ikada :) ! :D
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
druze probo sam sve zive kombinacije klima je ugashena zatovreni prozori cisto da mi nije hladno :) sobna temperatura je oko 23 trenutno a u boxu je oko 27..ne kuzim sta moram imati u sobi 60 da bih postigao vlagu jebenu :(
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
zlo&naopako je napisao(la):
Kako ne kužiš? Klima pokupi vlagu. Jednostavno :) Ne možeš tu ništa, zaboravi na takvu vrstu grijanja. Ugasi klimu i stavi uljni radijator ;)

a sta kazes da bolje ulozim u ovlazivac zraka i da ga puknem u box posto se krecu oko 300 kn novi zapakirani ?? da li je efikasnije nego li radijator jebeni ?:D
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Imas ti opce biljku neku u tom boxu? Ako nemas, odakle ti vlaga?!?
Svi mi imamo vlagu na pocetku oko 30-40% sto je normalno kad nema niceg da ju stvara!
Ajde stavi konacno nesto u taj box, casu dvije vode i neku mokru krpu kod upuhnog venta i ne brini toliko!
Poceo si zamarati...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nixa86 je napisao(la):
a sta kazes da bolje ulozim u ovlazivac zraka i da ga puknem u box posto se krecu oko 300 kn novi zapakirani ?? da li je efikasnije nego li radijator jebeni ?:D

Ovak...taj ovlaživać je možda ok stvar, ali ne znam kako funkcionira. Osim toga, ne znam koliko ti struje troši klima. Sad sam bacio pogled malo i za Toshibe i Mitsubishi kažu da ne troše puno (navodno je jeftinije grijanje nego na drva!? ). Jedino što 100% znam jest da isušuje zrak, jer sam se grijao na klimu i bio je odvratno suh zrak u stanu. E sad, što ćeš iskombinirati ne znam, ali kasnije ćeš sigurno bit sretan kad ti se bilje razgrana i krene pravit vlagu, a klima to eliminira :) Ajde, samo posadi i pazi na njih, a vlaga će doći i sama ;) Ako ti nije bad za 300kn, probaj i s tim ovlaživaćem.

PS:
Koristi opciju ispravi post (dugme dolje desno pored odgovori). Nemoj post za postom pisati.
 

El_Vato

Aktivan Član
04.02.2011
56
46
18
33
Parro.T.Stero! je napisao(la):
Koliko mi kalibracione tecnosti za digitalni ph metar treba(sto za kalibraciju, sto za cuvanje elektrode) za jedan autflower grow znaci otp. 60 dana growa ? Uzimajuci u obzir da je nov ph metar.
ja ne kontam zasto na moja pitanja niko nece da odgovori, pa cak ni na PM. Osecam se bzvz!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja ne razumijem sto pitas rado bi ti odgovorio.....


Morat ces nekog iskusnijeg cekat....

offtopic

opaaa, četvrta zvijezdica.... woohooooooooo

evo taman pusim, to je proslava... hahhaha
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Narode, trebam hitan odgovor.... Znam da sam ga negde davno procitao ali mi je hitno pa dok nadjem mogu iszubiti ovo... Uzeo sam 150w komplet i zuji mi upaljac ili prigusnica... Pa jeli to tako treba ili ? hvala vam
 
27.08.2010
2
0
0
30
Aj molin vas ako ima neko ko se baš dobro razumi u indoor ako bi mi se moga javit u PM da ga pitan nešto, ne snalazin se baš po ovin forumima....
 
31.10.2011
5
0
0
47
posadio sam sjeme(orange bud) direkt u casu(0.5l) nakon sto se namakalo preko noci i stavio ga pod neonku. Koliko cesto da ga prskam vodom,casu sam pokrio plasticnom folijom da zadrzi vlagu. Ne bi htio da se sjemenka osushi,a ne bi ju htio ni utopit u mulju,zemlja je terra nova. Da li je dovoljno ponovno ga poprskati kad se zemlja osushi,ili ne smijem cekati da se zemlja osushi,ili uopce vise ne zalijevam dok ne proklija? Poz!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Odrzavaj vlaznom zemlju na povrsini i ne pretjeruj da ne nastane blato. Ja sam svoju prskao jednom dnevno i to kad je trebala ici na "spavanje".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.