Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.09.2005
39
2
0
40
kako ne @era, samo što što nema nikakvih problema, pa nas nečuješ puno! :)
evo nekih od mojih curica:


neke su mi se već pokazale kao muške što me dosta začudilo pošto si stare mjesec i po, a još me više iznenadilo što mi jedna od curica procvjetala !(?)
Mala je kržljava i vidi se po njoj da joj nešto nepaše: klima, zemlja ili štogod! Dok se druge razvijaju zadovoljavajuće. Listovi su joj puno deblji i sjajniji i daleko nerazvijeniji od ostalih, pa si mislim da je to neka druga vrsta.
Evo i slika al neznam koliko će se vidit jer je slikano po žarkom suncu.

Eto toliko zasad od mene, pozdrav braćo!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
koliko ja vidim po fotki -su je stetočine bas dobro shrvale

jedna od pomoči je i nači prirodni preparat koji prilikom presnavljanja proizvodi aminokiseline,encime,fermente i phyto hormone....to su upravo snovi koje leče,cele-zaraščaju i pospešuju rast oštečenih biljaka.

sretno
 
13.09.2005
39
2
0
40
SLO-Era je napisao(la):
jedna od pomoči je i nači prirodni preparat koji prilikom presnavljanja proizvodi aminokiseline,encime,fermente i phyto hormone....to su upravo snovi koje leče,cele-zaraščaju i pospešuju rast oštečenih biljaka.

@Slo, sori brate,nisam te shvatio, o kakvom preparatu pričaš? Gdje da to nađem i na kojem principu rade?

koliko sam primjetio puževi su jedni od glavnih krivaca ovakvog izgleda biljke!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ako su puževi onda jih tamani inačer ima bio preprata koji stimulišu brzi opravak ostečenih bilja-ali ako smtras da nije potrebno-jos puno bolje.
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
4ops080.jpg
bila je to lijepa zenka do jucer ..... i vidi cuda ..... objesila se ....... moze li mi tko reci u cemu je problem ..... :sick: (neka neki administrator smanji ovu sliku jer ja neznam .....)
 
02.11.2006
5
0
0
44
Na jednoj biljki mi se pojavila bjela fleka jel to možda od tuče što je padala neki dan ili to je nekaj drugo.
Slike Ovu nedelju dobivate
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
[/QUOTE] može li mi netko odgovoriti zašto mi se pojavljuju ove smeđe fleke na rubu listova[/QUOTE]


tu ti je problem ili u PH ili si je rano poceo gnojiti ..... to je i meni bilo , pa kada sam provjerio PH i uravnotezio ga (6.5) sve se vratilo u normalu ....
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
bribirac je napisao(la):
s4010007kj7.jpg


može li mi netko odgovoriti zašto mi se pojavljuju ove smeđe fleke na rubu listova

Tu ti je problem ili u PH ili si je rano poceo gnojiti . to je i meni bilo , ali kada sam izmjerio PH i uravnotezio ga na najbolje (6.5) sve se vratilo normalu ....
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Bull
Toj biljki tam gore fali vode - mekani djelovi su se objesili. Ako si je naglo iznio na otvoreno (vidim tegla na livada), eto razloga jer je sunce JAAAAKO. Pa dodaj i vjetar ktomu i ode voda iz biljke u zrak.
Postupno prilagodi na druge uvjete biljku a ne odma na puno sunce. Znači tjedan dana u hlad, tjedan dana da ima dopodne sunca i tako dalje...
 
02.11.2006
5
0
0
44
Imam bjele fleke na sredini lista na jednoj biljki kaj je to?slika u ponedeljak. i koliko gnojiva treba stavljati da mi se zemlja ne prekiseli.Gnojiva:NPK,KAN,TYNCEK za vegetaciju,Nekakavo tekuče za cvjetanje,Željzo protiv propadanja listova i zadnje H2O2.Zalijevam samo za izvorskom vodom.
 
21.03.2007
23
0
0
43
Pozdrav ljudi!Slike mojih bebica cu okaciti uskoro al hteo sam vas pitati nesto u vezi semena!Da li bi pogresio ako bi sad narucio semenke za sledecu godinu?Negde sam procitao da semenke ne smeju biti starije od godinu dana.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Nije bas da ne smeju ali ti se fakat smanjuje % klijavosti, i naravno sve zavisi u kakvim su uslovima cuvane (bile sveze ili stare)... U krajnjem slucaju, ako je neka zgodna prilika i proverena seedbank, sto da ne.
 
21.03.2007
23
0
0
43
E sad da li se sme pricati na forumu o proverenim seedbankama?I ako sme koje se preporucuju naravno kod naseg sponzora Aliena?
 
30.05.2007
0
0
0
35
nije mi jasno... na stranici ovoj pise da je za jednu biljku potrebno 1 m kvadratni zemlje. to mi nije jasno zato sta imam doma hrpu jako velikih biljaka koje imaju manje od 1m kvadratni zemlje u tegle. zasto tako puno?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.