Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.08.2006
0
15
0
45
Nikada nije kasno osim ako te zadesi neko bash sranje vreme i sjebe ti biljke ali kazhu da ce vreme biti ok do pochetka oktobra...
Na tebi je ostalo da odluchish kada cesh izvrshiti berbu...
PozZz... :talas:
 
02.07.2006
5
0
0
Znaci ponovoljeno pitanje: Da li je vrijeme za branje ili da cekam jos malo, da joj prestanem dosipati vodu, da dodajem natrijeve stapice ili da 'narani kerove i nist ne diraj'? :) hvala i pozdrav

Marija A


Marija B


Marija C
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Rastaprivrednik je napisao(la):
Znaci nije kasno ni u oktobru da se obere tj. izvadi i osusi

ne znam sta si sadio ali ako je nekakva sativa (sativa kasnije sazreva od indice)verovatno ces morati da cekas do polovine oktobra ( recimo)

Znaci ponovoljeno pitanje: Da li je vrijeme za branje ili da cekam jos malo, da joj prestanem dosipati vodu, da dodajem natrijeve stapice ili da 'narani kerove i nist ne diraj'? hvala i pozdrav

Prvo moram da ti uputim jednu kritiku...ne zelis da se potrudis i dodjes do odgovora koji ti trebaju,a kada bi se malo potrudio i prosao po forumu dosao bi do svih informacija koje ti trebaju pa cak i vise nego sto ti treba...iz tog razloga je zatvorena tema koju si ti otvorio,a odgovoricu ti samo zato sto je ovo tema koja treba da spreci lenje da otvaraju nove teme...
Slika A ,biljka nije zrela i tek je pocela da formira cvetove kao i ostale dve biljke slika,trebas joj odseci sve VELIKE listove kako joj sada ne bi oduzimali hranu (jer se vidi po razvijenosti da je u zapreminski maloj posudi)
Slika B i C,biljke su u fazi formiranja cveta i kao kod biljke na slici A treba im se odseci svi veliki listovi ( posebno kod slike C )
Bljci u toku cvetanja se ne daje Azot ( N ) vec joj se daje veca kolicina Fosfora ( P ) i nesto manja kolicina Kalijuma ( K ) znaci nadji djubrivo koje je u razmeri 1 : 3 : 2 recimo N 10 - P 30 - K 20
Samo joj jednom daj djubrivo i nemoj vise jer do branja imas jos oko 20-30 dana,naravno da joj trebas davati vode...
Mislim da su ovo odgovori na tvoja pitanja i molim te procitaj pravila foruma
 
27.08.2006
0
15
0
45
Neznalica ustvari i nije neznalica nego je profy lik i samo se pravi da nishta ne zna ali ustvari sve zna... xexexexe :rofl:
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ neznalica - Ma brate, bice to njemu gotovo mnogo kasnije nego shto je predvidjeno, ako uopshte uspeju da se formiraju headovi do kraja s' obzirom da ce od pochetka oktobra ochekuje sranje vreme... :!:
Vidim ja po slici da je to neka shiptarka divljakusha...pitanje je da li ce uopshe i imati neke koristi od nje :roll:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
uh pa nemoj tako shiptarka....znas kako chovek ume da se veze sa stvar..pogotovo za nesto za nesto na sta trosi svoje vreme...
mislim da kod njega nije problem vreme jer koliko sam video ono je gajeno unutra
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
e sada pitanje jedno kratko...

u vezi cvijetova.Dali se nekako može zaustaviti cvjetanje i vratiti biljku na listanje i grananje?
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
e onda imam problem :D

a ja sam kriv..previše je rezo...a ok..bar lekcija za rugi put.

bem ti vrijeme...sve oblaèno i nema vani tako puno sunca... :x :twisted:
 
12.09.2006
2
0
0
Isao sam da vidim biljku danas i primetio sam da one bele dlacice posstaju braonkasto-crvene a neke su vec braon i pojedini listovi su pozuteli ,a sad mene interesuje kolike te dlacice treba da budu posto su ove mozda nekoliko milimetara kontam da je za dve nedelje vadim i susim.

a sto se tice susenja vec sam i pitao nego znam da treba da bude u mracnom i da ima promaje a posto stvarno nemam gde da je osusim da'l bih mogao da je osusim u ormarukoji je prazan i niko ga nedira stoji gore na tavanu al u njemu nema promaje da li moze tako da se osusi?
 

hsrt

Aktivan Član
05.01.2006
69
3
0
Mnogo dobro predstavljen stadijum "zilica"

obiranjeht9.png
[/img]
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
prvo biljke su ti skoro zrele,po onome kako si ih opisao..znaci jos par dana i skidaj

drugo nemoj da je susis bez svezeg vazduha....ne moze u ormaru ako ne otvoris vrata...SVEZ VAZDUH

zamisli da tvoja majka susi ves u ormaru...pa sve bi joj pobudjalo o prevelike vlage,jer naravno nema svezeg vazduha...SVEZ VAZDUH

oko nermas gde, a znas da ce kod tebe biti lepo vreme ili ti je sajt veoma blizu...susi ih na licu mesta,okaci ih u nekom siblju ili u sumi da nema sunca i posle nekoliko dana bice suve...ja sam to radio samo jednom
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
@ Rastaprivrednik
Vazno je da oko 70% tih dlachica dobije smedju boju-TEK ONDA je gotovo ,znachi ako su tek pochele ,neke,da menjaju boju to jos nije to....
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
WTF?
došo mi lega danas prekontrolirati biljku i donijeti mi vutre koju sam kupio :DLOL
uglavnom vidio je biljku i reko neka u zemlju stavim mljeka malo...da sa vodom je malo zaljevam i sa mljekom...
inaèe èovjek je kemièar i zna svoj poso..ali mljeko..onako wtf?

Ste èuli uopæe za takvo nešto? :shock:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Koje bre mleko?!Hokus-pokus i jos da odigras indijanski ples i bice do jaja vutra.To sa mlekom je prazna prica.Uopste mi nije jasno odakle nekom takva ideja.Mislim sta moze da se dobije time?
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
pa to sam mu i ja reko :D

ai nemoj se prevariti..
èovjek uzgaja èudovišne biljke! i super mu leži kemija....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.