Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
brate i ti da si izrasta na dva metra nebi te kopali dokle im odgovaraš ? jel
malo bolje još prostudiraj samo gajenje
uspjeh ti želim
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
imas i na podforumu unutrasnje uzgajanje temu pitajte sve sto vas interesira.. pogledaj ju. iskustva nemam - prvi grow mi je sad (unutra mislim, imo sam dva vani. bijedna..). pod slabim svjetlom se mogu izduzit jako brzo, ako ti box nece bit gotov kroz koji dan, odustani
od ovih. makar na malom prostoru mos tjerat vegetaciju za par biljki, sa stednim, samo neznam kolko ih (biljki) imas niti jesi stavio stedne, niti ako jesi koje si stavio. bolje bi bilo da si se strpio. i predji na podforum unutrasnje kako bi forum ostao
pregledan i svrsishodan...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Imam biljku koja mislim nije stara ni 10 dana od klijanja(proklijala je za 1 dan a posadio sam ju nakon 3 kad je vec imala klicu 2x vecu od sjemenke a sjemenke su vece od prosjeka) a vec ima više od 5 cm.Znam da se izdužuje zbog nedostatka svjetlosti ali ovo je svejedno ultra brzi rast,od jucer 1cm.

Trava iz koje je izvadjeno to sjeme je bila odlicna bez obzira što sam u vrhu od nekoliko cm našao 5 sjemenki.Definitivno je vecim djelom Sativa tako bih rekao po djelovanju.


Zanima me za kad budem sadio van,jeli dobar znak što tako brzo raste?Imam neki feeling da ce uz solidne uvjete vani ova biljka postati prava ljepotica.


Znam da od ove biljke možda dobijem za 1-2 pljuge,al nema veze ionako sam ju posadio jer volim biljke.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ako raste samo stabljika onda i nije ultra brzi rast.
kad joj fali svjetla tako maloj moze i do 10cm
narast a da ima samo one oble listove...
 

zae-BAN

Banned
Banovan
03.02.2008
0
0
0
46
opet pitanje? majkice su u casama i seme je sacuvano od ko zna kad, malo me strah da ih satavim u box, ovako gledano izgleda da su dve iste dok treca ima malo tamniji i siri list u odnosu na ove dve koje su svetlije i imaju malo spicastiji list. dali su u pitanju raz.. vrste i jel moguce to utvrditi pre bitke da ta borba nebude uzalud(nemam lovu naruc... seme pa se molim gore da ih onako odnegujem skoliski i kako treba) hvala svaki savet je od koristi! :baby:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ako je pitanje bilo dali možeš kako razlikovati mušku od ženske odgovor je ne ukoliko biljke ne udju u fazu cvjetanja .tada se tek vidi dali su biljke muškog ili ženskog spola a postoji nešto što se zove i predcvjetanje no to se događa samo usljedom duže vegetacije kada biljka jednostavno ima već potrebu da cvjeta pa pokaže predspol. Osim ako ne radiš sa klonovima nikada nećeš biti 100% siguran dali je m ili ž .
Postoje i feminizirane sjemenke u koje ja osobno ne polažem puno povjerenja jel nose u sebi hermi genetike što si bar ja nesmijem dopustiti a i cijene su astronomske a nitko ništa ne garantira .

Čitaj malo forum sve već piše i ma skoro na sva pitanja je već po par puta odgovoreno,
 

zae-BAN

Banned
Banovan
03.02.2008
0
0
0
46
ok hvala! :crash: a dali se moze primetiti razlika sorte dok su tak male? :read:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Preko aliena,nirvana seed bank Early Misty kosta 19.5e,plus postarina...Do Srbije je 6e...
 

zae-BAN

Banned
Banovan
03.02.2008
0
0
0
46
interesuje me sad ,dali je moguce da se razaznaju vrste marihuane(sorta) dok su u casicama? dve su list svetliji i spicastiji dok je jedna list siri i tamnije boje iste su vel... otprilike,dali su u pitanju razl..sorte?nov sam u uzgoju pa nebih bas da zabrljam spocetka!plasim da ih sastavim ove sto su iste na oko da kasnije ne dodje do fuck...:hippy:pozdrav svima koliko nas ima ide zima.....
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Ne, nemozes dok su tako mlade razaznati koje su vrste. Pricekaj neka malo porastu. Ako porastu preko 6 para listova (pod dobrim i dovoljno jakim svjetlom ) vidjeces razliku, Sativa tip ce se izduziti, imati ce uze lisce. Indica tip ce ostati nizi i sa sirim liscem. Afgan ce imati ekstremno siroko lisce na duuugim peteljkama.

Pretpostavljam da si posijao tkz "bag seed" tj sjeme dok si dimio. 90posto to ce ti biti nekakav mjesanac indice al nemoj se brinit. Takve stvari su aklimatizirane za ovdasnju klinu i dace dobar dim.

Ja bi radje neku high sativu ubo, a neda mi se narucivat i isto probavan genetiku aklimatiziranu i sada imam nekoliko mutanata (cudan raspored lisca, cilj mi je napravit nesto sto uopce ne lici po izgledu na biljku koju uzivamo).

Ne , nemoj se sada zamarati sa vrstom, ako zelis vrstu, naruci iz shopa. Uzgoji sensimilu, znacu bez sjemenja i muskih i biti ces potpuno zadovoljan.

Ograz
 
02.02.2008
20
0
0
48
dali neko može da mi objasni kako slike da ubacim da vidite sta imam a totalno sam tarzan za komp.
primam i uvrede ha-ha
 
09.02.2008
1
1
0
36
ovaj posto prvi put sam poceo da uzgajam hteo sam da pitam koliko mi je dovoljno za moje potrebe mislim koliko mogu od jedne biljke da dobijem?
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Evo glupog pitanja,već dosta puta viđen.
Aj da ti odgovorim.

Od jedne biljke nemos dobit neke strasne grame ,ako si nestrpljiv i pitas to sada vec a nisi neg zasadio jednu.Neemoj ocekivati nista.Prvi put nek ti bude primarna zadaca da naucis tu biljku i procitas sto vise o njoj.

Kad dovrsis grow i zapalis sinsemiliju ,pravu curicu onda ces znati da je ovo pitanje bilo glupo jer ce tada doci tek nagrada tvog truda.Koliko puno to zavisi koliko ce ti rasti u vegetaciji ,i koliko ces dobiti u cvjetanju zavisi o njoj i genetici,svjetlu,vodi ,ma sto stvari...A jos dodaj uz to da ti sigurno sadis lokalnu sjemenku sumnjive genetike ,jako je vjerovatno da ces dobit muskog.

Nisi neg poceo a vec pitas za rezultate.

Citaj i nepitaj besmislena pitanja.
Bez uvrede,samo glavu gore i praksaj.
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
bravo delboy....jos si se i potrudio da odg na glupo pitanje :))

@hasu blossom => koliko se trudis oko biljke i koliko se potrudis da joj das najbolje uvjete sta mozes toliko ces i dobiti !

ne smijes biti nestrpljiv nego obrnuto i budi uporan ! u ovom slucaju to je jako dobra vrlina.... nemoj nikad odustat ako naletis na problem ....tu ima mnogo ljudi koji ce it pomoci kad ti zatreba .

pomalo kreni i radi...kroz praksu naucet ces sve i jos ako uz sve to budes citao i citao...brzo ces savladat sve :))

puno srece ! PeAcE !
 

THCBOY

Banned
Banovan
12.02.2008
0
0
0
35
Mene zanima kako da poboljsam vec ubranoj vutri rad?Posto imam skoro kilo i ne bi bas da je bacim a da je pusim skoro da ne vredi!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Zbog ovakvih kao što je on, ima svakakve vutre (čitaj: vanago) kod dilera.... Ali opet da raja ne uzima, ne bi ni oni imali sta prodavati....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.