Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Narquila je napisao(la):
Dobro sve radis...
nema sanse da te tvoje biljke budu u maju 1m

ovo je slika od 05.05.2008
sto znaci da ce ona rasti jos 10 dana do onoga gde kazem da su u MAJU 1m visoke ...
pored je flasa KOKA KOLE tako da koga interesuje neka uzme metar pa neka izmeri flasu kokakole i neka doda jos 15cm ...

ima li sanse da budu moje biljke 1m visoke ili menjas misljenje ?
znaci kada se klija i presadjuje ?
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
i jos nesto ... a zamolio bi !

bez ljutnje i shvatite da nekada gresite kao i da naucite kako da se ponasate kada pogresite ...
jer jos ni jednog jedinog clana nisam kudio (krivio) zato sto gresi nego zato sto se kurci!

kasnije cemo oko LST
znaci otvaram Thread >> High Stress Training >>> HTS ;)


puno pozdrava .... and please forgive me on my stupidnes + lame english
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Dobro GOSPODINE ja se izvinjavam, zaista mi je zao, ocito sam glup. Ma bit ce one do kraja maja 1m ma 100%!!!!!!
Da bog da ti dao da do kraja cvjetanja bile 16m:goldmaryjane:

Ne kurcim se neg nemam ja pojma od uzgajanja. GOSPODINE ja se izvinjavam jos jednom nadam se da mi neces zamjerit GOSPODINE
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Daj koiji vam je kur.ac šta bi se sad i još oko toga trebali svađat,jebote kako to mrzim,šta ima veze šta onda šta je to bitno,sad se svi sa svima svađaju umjesto da budemo jedna složna i lijepa vutra.organizacija *****u mater šta.:family1:
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
ccc. a lepo sam zamolio , jesam li?

dete meni je tebe zao , ti stavno nemas pojma oko uzgajanja ali tu nisam ja kriv vec ti i tvoja tolerancija da naucis nesto pa tek onda da kazes....

bice one i vece on 1m do kraja maja a ako neverujes mogu opet da pustim vreme da radi za mene pa da proverimo ... ?

nije istina sve ono sto citas na stranim forumima gde izmisljaju toplu vodu u gajenju ...
razloga na mene nemas da se ljutis jer te ja nisam vukao za jezik da pricas "da nema sanse " ... da znas o cemu pricas ne bi tako govorio i ne bi se na mene sada ljutio,sam si sebi u stomak uskocio.

opusti se i citaj forume i knjige koje nemaju veze sa cannom ali imaju sa biljkama ,genetikom,zemljom,hidrometeoroloske sajtove itd itd canna je prvenstveno jos samo jedna biljka u ovom bozijem nizu biljaka i ni pocemu se ne razlikuje od ostalih.... vreme ce raditi za tebe veruj mi ...

CheerS
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Dobro u pravu si ti egoisticni gospodine(nemoj mi zamjeriti al po tvojim postovima se previse uzdizez u uzgoju i oko toga al kao sto si rekao dete sam pa pogresno opet mislim)
ok citat cu ja i dalje i obrazovat se jbg ja kako uzgajam izgleda da u svemu grijesim.
OK izvini na svemu i u pravu si u svemu.....
Pa nisam ja ljut na tebe
p.s.zbog mog podneblja sam rekao da nebi biljka bila 1m u maju al opet se ja izvinjavam zbog dezinformacije. Nisam to trebao rec jer sam mislio po svom iskustvu a vidim da moze biti 1m u maju cak i veca eto kod tebe
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
hehe ,jós si ljut iz nekog razloga ali to nisam ja,razmisli. Nisam egocentrican ali da umem da budem naporan kad neko nije upravu to priznajem,ponekad cekam i po godinu dana da uradim quote i pokazem da to nije istina. Samo napred sa citanjem i pokusaj da ponekad pitas sta neznas,nije sramota,ja to jos uvek radim. . . aj opusti se i uzivaj,balkan je stvoren za gajenje.
 
22.04.2008
3
0
0
41
pozz


htio sam otvorit novi thread al iz nekog razloga nemogu (admin help needed), upisem ja lijepo naslov i odaberem smajlija i sve to al neda mi kursor u prozoru za glavni text (??)

ako se tema prihvati volio bi da se prebaci u novi thread


ovako...

imam frenda koji se odlucio na outdoor ove godine, sve momak lijepo pripremio, i zemlju i grane suvisne skinuo da bude vise sunca itd...

ono sta ga brine (a paranoican je da sam pita) jeste di ce to sve osusit

nekog indoor rjesenja bas i nema pa rekoh ja cu da se raspitam medju znalcima :kissassmodeon: :costumed-smiley-027


ako netko ima iskustva/ideja sa susenjem vuve na otvorenom molim da se javi i odgovori mi

ocito je da vremenske prilike najvise utjecu na ovu opciju ali ako pretpostavimo da ce bit ok...

do sad momak ima par rjesenja, prvo maxi water curing, di bi se biljcice nakon manicuringa otezale kakvim kamenom i potopile u tekucu vodu, kad bi se nakon tjedan dana izvadile mirisa vise ne bi bilo i mogle bi se osusit bilo di (po uvjetom da ih ribe ne smazu hihihi)

opcija dva je konstruiranje nekakvog kartonskog drying boxa, uz pomoc puno silica gelova i dva ventilatora spojenih na baterije (jos treba obavit pokuse koliko bi jedna baterija izdrzala...)

malo nekonvencionalna tema al vjerujem da bi efikasna rjesenja bila od velike pomoci za vise nas


a sad... brainstorming please!!!

pozz

edit: ujedno se izvinjavam sto nisam vidio (gledao) da ima thread na ovu temu, mada siromasan informacijama
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
BipiTripi.. ovako... ja bi našo nekakvu napuštenu kuču ili nešto do ćega nije lako doć a da nema direktnog sunca... npr.. tavan neke kuće koja nije useljena ili tako nešto a woter curing može napraviti i doma ispod kreveta, u ormaru... i onda kasnije ja bi npr. si napravio da sa curingom budem gotov u subotu i povješo to navećer kod sebe na tavan i ukljućio ventilator. sutra dolazi nedjelja i starci neće ništa radit tako da bi to moglo ostat na tavanu..to bi trebalo bit suho u nedjelju navećer ili u ponedjeljak u jutro tako da bi se probudio prije staraca i ošo to skinut.. e sad ak živi u stanu tu dolazi do problema..i za to nemam riješenja osim negdje vanka...nek ti kolega malo razmisli i saćekaj još... možda neko ima bolju ideju..
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
imam ja jedno malo bezvezno pitanje... ak ima neko odgovor onda super... kolko osušena trava ima rok trajanja? i gdje i kako je skladištit kako bi se on produljio?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
U staklenke, pa u mrak ti je najbolje hedove stavit. U mrak zato jer svjetlost razlaze THC..
Evo ja kraj sebe imam pola tegle vutre stare 18 godina i jos se osjeti rad..

Taman pokusavam proklijati to sjeme da vidim sta se onda duvalo.. Samo tko zna.. nakon tako dugo vremena jel jos viabilno uopce..
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
U redu je, al je potpuno nepotrebno.. osim ako ti treba duze od 3 godine da poduvas vutru. :)
 
14.03.2008
5
5
0
40
posadia sam tri biljke prije nekih par dana na jednom otoku u dalmaciji, dobia sam sjemenke od neke trave koju zovu super grass, prodaje se po cijeni skunka (100kn za 1g), vrh joj izgleda kao od obicne trave ali je jacine skunka, e sad, mene zanima da li ona moze narasti do pune zrelosti za 2 mjeseca outdoor kao sto skunk moze u indoor-u?
...a ako ne moze, je li mi sad kasno posaditi jos takvog sjemenja da dodju u punu zrelost?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da.. ovo sa 3 godine je blagi sarkazam.. neznam kome to traje i godinu dana.. kud li duze :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.