Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.01.2008
21
0
0
45
staviš soli pepela, dođe prva kiša i sve ispere.
također možeš nasipati pijeska ili piljevine,ali to su sve kratkoročna rješenja!
fora sa bakrom je ogradica po kojoj se puž nemože penjati jer
ga smetaju galvanske struje koje se stvaraju.

EDIT :
LucidDream je napisao(la):
@rAZOR Mozes ali nema rada...Jer biljka apsorbuje THC u fazi cvetanja...

thc ne postoji u zemlji i ne apsorbira se. točno bi ti bilo sintetizira se!
kemijo draga iz srednje škole....
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
O kakvoj zemlji ti pricas bato?...Covek je pitao jel moze da osusi biljku u fazi vegetacije,u istoj fazi kao i kawasakiju...nikakva zemlja se ne pominje...Rekao sam mu da dzaba susi jer thc-a nema u BILJCI,dok je u vegetaciji...

Evo njegovog pitanja:

Da was pitam, mozda je i glupo pitanje ali...
Da li biljku mogu da osushim kada je u fazi kao na slici shto je "zelenikawasaki" stawio??
Kakaw tje biti kwalitet marihuane???
icon_question.gif


Gde ti vidis rec zemlja?
Pitanje je o kvalitetu,tj laicki da li ce ga raditi ako osusi biljku u toj fazi...kontas?
 
03.06.2008
12
1
0
37
imam jedno pitanje koje pretpostavljam da je odgovoreno ali stvarno nemam vremena traziti po forumu jer se na komp uspijem usuljat samo pod marendom i to riskiram guzicu da me sef ne ulovi , pa me zanima:
imam doma neko gnojivo UREA s 46%N (P i K ne pise, izgled: bijele, lagano prozirne granulice) znam da je za rast potrebno mnogo N-a al biljke su mi visoke 10 cm i oko 7 cm u širinu. malo sam zakasnio s outdoorom . da li da ih uopce gnojim za rast ili samo kad pocnu cvijetat (imam doma onaj HESI SUPERVIT) a ako da ,koliko da mi dam tog UREA gnojiva i za koliko dana?? pomagajte!!!
 
14.01.2008
21
0
0
45
@lucidream
nisi spomenuo riječ zemlja,nisi ni trebao jer si napisao da biljka
apsorbira THC za vrijeme cvjetanja...dobro...a odakle ga APSORBIRA (uzima iz okoline
ako neznaš što ta riječ znači) ...možda iz zraka???

Samo ti kažem da si napravio tipfeler...hranjiva se apsorbiraju...spojevi se sintetiziraju

nisam kReten i dobro znam zašto sam napisao svoj post.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Oke..Np..Necu da ovo dodje do svadje...
Upotrebio sam Apsorbuje,mislio sam na sintetizuje se..Jbg,missunderstanding...
Kontam videces sam na sta sam mislio,ocigledno je...Ali vazno da je svrha ista...Da biljka nema THC-a u fazi vege i ako je osusi nece mu dati rad...
Svejedno hvala na ispravki...peace
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
i nikako ne sipajte soli oko biljki jer ima da ih sjebete žešće
lucid jes ti probao sa solju? iz iskustva jel ?
absorbentu
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Uh...Bre,jbg moja greska...Nisam ni primetio da sam napisao soli...Namera mi je bila napisati da "posoli" okolo pepela...edit radim...
Malo bio stoned,nemojte zameriti...Izvinjenje...
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
Evo koliko ja znam o tim odnosima THC-a i njegovih ortaka...THC-Tetrahydrocannabinol-glavna supstanca od koje si haj.Bez THC-a biljka gubi svoju osnovu.CBD-Cannabidiol-pojacava i snizava dejstvo(efekat)Thc-a.Visok nivo THC-a i nizak CBD daju jak haj,cista glava i pun si energije.Visok procenat THC-a i visok CBD ti daje efekat stonda u glavi,i osecaj opustenosti.Nizak THC i visok CBD te blago receno zakucaju za krevet.(klasican afganistanska indika).CBN-Cannabinol-reaguje u biljci kako se THC procentualno snizava i smanjuje.Visok nivo CBN-a reaguje tako sto te moze vise osamutiti nego da budes haj.CBN moze da se drzi na minimumu ako je granje na hladnom mestu,bez prisustva vazduha i u mraku.Mada koliko sam shvatio,ovo nije sve i ima mnogo toga sto jos moze da se doda,ali za sada ovoliko znam...
 
03.06.2008
12
1
0
37
puno hvala!!:respect:
p.s. a ovo sto ima ova moja sorta, CBD 1,5% , je to visok posto ili ne?
gledam malo ove druge i skoro sve imaju nizi , jedva do 1%.
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
Pa poprilicno visok procenat CBD-a...koliko vidim opasna je ova vrsta granja...pise tamo da je koriste kao lek koji daju na recept....ova mora da je dobra..Dobar izbor Striko.. Mozda i ja uzmem ovaj Big Bang,pa da vidimo sta kaze.:goldmaryjane:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Uh...Pa majku mu ljudi sta bree radite sa tim slikama...Pa jel neznate da kopirate kode za forume,u thumnbail modu...da li je toliko tesko...300 puta je receno...
 
26.06.2008
2
0
0
39
pozdrav svima, nov sam na sajtu i pokusavam da se uklopim(ucim)! interesuje me,narucio sam neko seme i desilo se da baci 80% muskih!!! pa sam cuo da postoji feminizirano seme,hteo bih da mi date savet i predlog za vanjsku sadnju; koje su vrste najbolje,i koje daju najbolji prinos za jug srbije? unapred hvala i pozdrav za ekipu sa sajta!
 
20.06.2007
17
3
1
34
@striko
ja bi ti preporučio (ako je to oko biljki gnnojivo u zrnu) da to više ne stavljaš, nego si uzmeš neko tekuče gnojivo!!
Peace
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Da li je kasno za outdor sadnju(lowrider, the church, durban poison)?

Mislio sam lowridera jer imam 10 sjemenki, a i ima kratak tast 7-8 tjedana i koliko sam skuzio ne treba mu bijela svjetlost za vegetaciju.
 
30.06.2008
30
1
0
37
ljudi, zanima me dal je istina da drotovi imaju na helikopterima opremu kojom iz zraka mogu prepoznat di je nečiji sajt, priča se da imaju neke senzore kojim mogu vidit i sajtove sa manje biljaka. kad je lik iz kvarta pao sa biljkama prije tri godine, drotovi su mu rekli da mu je sajt bio snimljen iz helikoptera, e sad možda ga je neko druko, pa su ovi samo srali. zanima me imam li razloga za strah od tih senzora na helikopterima il su oni samo mit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.