Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.08.2008
109
83
28
E bok škvadro! Promatram vas neko vrijeme pa se odlučih priključiti.
Posadio sam par biljaka prije dva mjeseca i to mi je prvi kontakt sa uzgojem.
Mjesto je perfektno sa puno sunca. pošto sam ih malo gušče posadio u zadnje vrijeme se malo savijaju i doljni listovi ko dA se suše. Fora je to kaj još uvijek izbijaju mali ispod.Nemam pojma kaj bi moglo biti.Ima ih oko dvadesetak i još nisam siguran koje su fakat ženske a koje muške.Vidim sve one male bijele kaj izbijaju i one male grozdove ali kako su onda na svim i jedne i druge?
Sutra ću staviti fotke .Visoke su manje više 70cm
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
samo pokidaj te sa grozgovima...to su muške..... cure su te sa bijelim dlačicama!! pozz
 
08.08.2008
109
83
28
al čak mislim kod neke da ima karakteristike muške i ženske, a što se tiće žutih listova malo se pojave pa nestanu .jučer su se na mjestu starih listova pojavili novi listovi.
ps :kako da uploadam sliku?
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
36
Poz. ljudi dali šta smeta šta kod mene temperatura navečer pada pada za nekih 15 stupnjeva i vlaga zraka je pred jutro oko 90% a i ima dosta rose pa me muči da ne naškodi biljci a već joj je 5-eti tjedan cvjetanja.
Dali bi šta trebalo poduzeti ili joj ništa neće biti a i poneki list mi se ćini nekako kodaje smreškan ili tako nešto.

Svaki savjet je dobro došao
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
O tome sam ja pricao u mojoj temi.Postoji mogucnost da se javi budj u headovima zbog velike vlage.Postoji prevencija,neki fungicid koji je na bazi kalijum bikarbonata ali ja mislim da ga je jako tesko naci kod nas.

Al verovatno neces imati problema dok je preko dana sunce,dok su jos uvek lepi dani.Ali ako septembar bude kisan onda se lako moze javiti ovo sto sam naveo.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
LOL,kakva su to pitanja.Sve zavisi od sorte.Moze biti od pola metra pa do 4 metra.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
LOL,kakva su to pitanja.Sve zavisi od sorte.Moze biti od pola metra pa do 4 metra.
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
36
Biljćica je već šestu sedmicu u cvatu i visoka je oko 150 cm a djubrim ju s plantelom cvet 6-8-8 i nikako da hedovi počnu puniti, sada ja neznam dali se to meni čini zato šta je svaki dan gledam ili...
ja mislim da bi trebala bidi indica pošto je visoka oko 150 cm pa se nadam da joj još puno ne treba.
Šta vi mislite hoče li ona u tri sedmice napumpati hedove s ovim djubrivom?
Ja znam da bi bilo lakše s slikom ali na žalost nemam foto aparata.
 
21.03.2007
23
0
0
43
Najbolja biljka stradala od meni nepoznate zivotinje! Pretpostavljam da je zec ili kunic posto je na nekih 40ak centi biljka pregrizena i malo je ta kora oko biljke pogrickana.Prva je pocela da cveta i headovi su bili extra a i imala je preteran smek! Kako najbolje da resim ovo da se ne ponovi?
Dosad sam se koristio metodom mokrenja oko biljaka i s krpicama i dezodoransom al eto nije pomoglo!
 
20.08.2008
2
0
0
36
e trebao bi jedan savjet... uzgajah s frendom.. i posadili mi jedno 9 komada nekog skunka/hybrida nemogu da se sjetim sta je bilo... i lijepo to niklo sve no umedjuvremenu 7 ih jedno jare pogano pojelo ...) ove dvije je nacelo no uspjele su se oporavit... i izrast do sad jedno 80cm... jedna je razgranata (vise manje) druga je samo jedna stabljika... sada.. kako da znam koja je muska koja zenska... tjj znam odokativno ali jel bi mogao netko postat slike jajasca i dlacice u pocetku kako izgleda da se nebi zahebo kojim slucajem... tek sad su se poceli nakupljat lagani vrhici (cini mi se)...


e da inace nov sam u ovome i u vasem sajtu... rekao bih samouk :D... pa eto ubrzo stize par slika da mi pripomognete.. fala mnogo....
 
21.08.2008
5
0
0
36
Pozdrav svima, nov sam na forumu, imam 20 godina i zivim u Srbiji... Ove godine sam zasadio biljku u basti, na svu srecu zenka je :), u basti ima odlicne uslove, zemljiste djubreno konjskim djubrivom, na mestu je gde ima sunceve svetlosti od ranog jutra pa sve do 2-pola 3 popodne, polevam je svako drugo vece... trenutno je visoka 2m i 10 cm i mislim da usporava rast i pocinje da pravi hedove-cvetove... zeleo bih da mi odgovorite da li je tajmig dobar sto se tice cvetanja koje tek ocekujem, i da li sam pogresio sto sam je do pre 2 nedelje polevao svakog dana...??? hvala unapred:rasta1:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Moralni principi mi nalažu da te upozorim da samo što adresu nisi ostavio, usto, imaš svoju sliku u avataru ... to ne sluti na dobro.

Shvati ovo kao dobronamjernu primjedbu.

Živio!
 
21.08.2008
5
0
0
36
hvala braticu rastamanchicu, promenio sam... nego dal' ce neko mi da odgovori na neka od postavljenih pitanja:mrtva_banana:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.