Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.08.2008
1
0
0
40
www.***********
cao svima kao prvo tek sam postao clan pa izvinite na svim nepravilnostima ako ih bude imalo.evo pitanja koje me muci:
imam biljku visoku oko 190cm i do skoro nije cvetala a posadjena je pocetkom maja a recimo da je krenula sa cvetovima pre oko mesecak dana ali nenapreduje nesto bas brzo ali mislim da ide lepo,pocinje da zuti odozdo i da se polako susi e sad mene zanima to do kad da je pustim da raste posto pri vrhu ima lepe kolicine i dosta su veci cvetovi nego dole na granama pa sta da radim,hvala svima unapred
 

Bong&Hrvati

Aktivan Član
22.01.2008
106
3
0
79
GALERIVS je napisao(la):
zenka je ali nije dobro prehranjivana, zalevaj to, stavi neko djubrivo vo-ono:sun2:


e da me jebeš ja vidim crvene pupoljke, zumiraj si malo ili ja neam pojma

i fala na prepoznavanju:chef2:
 
21.08.2008
5
0
0
36
micaga je napisao(la):
cao svima kao prvo tek sam postao clan pa izvinite na svim nepravilnostima ako ih bude imalo.evo pitanja koje me muci:
imam biljku visoku oko 190cm i do skoro nije cvetala a posadjena je pocetkom maja a recimo da je krenula sa cvetovima pre oko mesecak dana ali nenapreduje nesto bas brzo ali mislim da ide lepo,pocinje da zuti odozdo i da se polako susi e sad mene zanima to do kad da je pustim da raste posto pri vrhu ima lepe kolicine i dosta su veci cvetovi nego dole na granama pa sta da radim,hvala svima unapred

ej , pa okaci sliku da vidimo to pa da ti kazemo kako treba...poz:crash:
 
21.08.2008
5
0
0
36
dodajblant je napisao(la):
e da me jebeš ja vidim crvene pupoljke, zumiraj si malo ili ja neam pojma

i fala na prepoznavanju:chef2:

ma zenka je, siguran sam, ali sacekaj malo dok "ovi" iskusniji groweri vide pitanje pa ti kazu sigurno, i slikaj je sa strane, celu, da vidimo to cudo:alien555:
 
31.08.2008
1
0
0
40
www.***********
veceras stavljam sliku i jeste zenka ima vec pobelele cvetove
17072008135.jpg
 
01.09.2008
0
0
0
38
Pozdrav svima.
Evo ovako, pronašao sam divlju plantažu konoplje. Inače puno ljudi prolazi pokraj nje valjda nitko ništ nije skužio kad živim u vukojebini. Vjerojatno je to samoniknulo jer je biljaka prilično puno i gusto. Biljke su tamno zelene i visoke preko dva metra. Isprva niti ja nisam bio siguran da je to to, jer nikad nisam u živo vidio konoplju. Ubrao sam nekoliko listova i vrhova, posušil sam ih. Suhi list sam malo pripalil vatrom da budem siguran, prema mirisu to je marihuana. Pušim ja marihuanu ali nikad nisam se previše interesirao o njenom uzgoju.
Sad imam pitanje dali je te biljke moguće iskoristiti, mislim jednu dvije za osobne potrebe ili nikakva korist od toga osim za pravljenje konopa.:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@dodajblant
pa modje svasta.. neznam nista iz osobnog iskustva al to sam negd na forumu pročito
modjes:
s njim oplodit neku zenku=feminizirano sjeme
kazu ljudi da su se i od hedova hermića znali ispresavjat pošteno tako da iako je herm modje imat dobar rad. ugl radis s njom sve sta bi radio i s normalnom zenskom biljkom (barem bi ja tako).
ili malo sačekaj pa ti neko kaze nest pametnije.
pozz
 
01.09.2008
0
0
0
38
bongash je napisao(la):
Meni to liči na neku industrijalku ... ili si stvarno nekome upao na plantažu ? :D

Pošalji sliku pa ti kažemo.

Ne vjerujem da je to nečija plantaža jer nije skriveno, nego je pored poljskog puta i to malo veća površina možda oko 50m2. Odmah su pored polja kukuraza i sl.
Sljedeći put budem si uzel fotić i poslikal pa da vidimo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.