Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.10.2008
0
0
0
35
Hvala na odgovorima,ali koliko sam shvatio vi ste mi napisali koliko bih dobio u unutrasnjem gajenju,a mene zanima,posto imam kucu na periferiji i veliku bastu,ogradjenu,koliko bih dobio grama po kvadratu kada bih posadio napolju. Jer ne radi se o meni samo,nego i o 5-6 mojih ortaka koji isto redovno vole da:bong7bp::icon_biggrin:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
samo da velika bašta ne bude za čitav komšiluk pa i naselje kako si krenuo
a to da će sa tobom da duva iz te bašte 5-6 ortaka...
sto posto ti krade neko biljke ili padaš na mardelj
nema druge

al što smrdi komercijala
pih

ko hoće za sebe i ortake on pročita malo vanjsko i pobode sjeme kada treba
a ovi što bi dzep da omaste
obavezno pitaju po kvadratu
ili koliko brzo se dobija
što jače što više i te fore

što te to zanima kada je za tebe i društvo ? koliko god dobio uštedio si!

mi ti pare nećemo zaradjivati tako da ćeš morati sam da saznaš neke stvari
 
13.10.2008
0
0
0
35
1.Mozda sam pogresno formulisao pitanje pa si me pogresno razumeo...dakle zanima me da bih dobio 400-450 grama(koliko nama treba za godinu) koliko treba da posadim biljaka nista vise.
Basta mi je otprilike 35 kvadrata i neprimetna za one koji prolaze.

2.
što te to zanima kada je za tebe i društvo ? koliko god dobio uštedio si!
naravno da bi ustedeo,ali nije isto kad je potpuno besplatno ili kad je polu besplatno,zato pitam i nije u redu da me omah optuzujes za nesto,kad je nikoga nisam vredjo...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
brate ..... ajoj..... posadi 49 sjemenki od tih 49 sjemenki proklijat ce ti 30 od tih 30 crknit ce ti 10 ...ostane ti 20 biljaka e sad od tih 20 biljaka 10 ce bit jajani a oni ti netrebaju ....
Nakon sto si eliminiro jajane ostaju ti 10 cura od kojih ces dobit trazenu kolicinu trave ...ali jedini problem je sto kada bude vrijeme berbe cijelo selo ce znat da ti u basti od 35 kvadrata imas 10 biljoza

Pitanje je dal ce ti neko ukrast bilje , dali ce ga bube napast , vremenske prilike , .... i jos 100 stvari , ali bit svega je da trebas posadit 49 sjemenki da bi dobio 400-500g hedova ;)
I pazi da stavis ventilaciju u bastu....

SRETNO!!
 
13.10.2008
0
0
0
35
Hvala ti brate puno i ne brini dal ce neko u selo prepoznati biljke,pa i da ih zasadim pored policijske stanice veruje mi da niko ne bi provalio:cool44:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
pa bolje bi ti bilo da s ortacima sadis pored policijske postaje....
a za sebe vako biljka 2 u tvom dvoristu.... XD
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
007 procitaj amaterski vodic koji sam napisao...mislim da sam naglasio da za ono sto radis treba da znas ti,samo ti,eventualno ti i niko drugi.Cim cujem spominjanje 56 ortaka najezim se i od same pomisli...Tebi od volje,radi sta hoces,ali da znas da imas velike sanse da prodjes kao bos po trnju.
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
da da znam al radi se o tome da sam njih osam zasadio u jednu veliku saksiju prije mjesec dana hehehe bilo mi dosadno pa su narasle jedno otprilike 30-40 cm jedan veliki zbunic preljep . pa sad kad dodje zima neznam sta cu sa njima a zao mi da da ih unistim. u kucu nemogu jer smrdi kao vrag jer sam je izbacio iz kuce toliko je smrdila da me zena htjela ubiti.pa reko ako ima neko neki trik botanicki da je nateram da procvati
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
K'o što ti Balcan reče.... ako možeš, nekako nabaci neku plastičnu kesu (crnu) koja ne propušta svjetlo... i drži po 12,
mada... i da je ostaviš (ako ti se posreći zbog vremena) ona će sama početi cvjetati, sad je svakako dan kraći nego noć, tj. biljke (outdoor) su već odavno počele da cvjetaju....
ali, s obzirom da je vani.... oooogromna ti sreća treba, prvo zbog temp. ili je unesi unutra
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
mislis da ce to pomoci crne kese,ja sam nju u pocetku dok su bile male stavljo pod veliku kesu napravio kao staklenik dok nisu ojacale i onda sam sklonio kesu,a sad mi treba bas velika kesa posto je veliki zbunic,neznam sam sta da radim
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
zao mi da je unisti a ni govora da je unosim u kucu smrdi nemozes vjerovat ja izadjem na balkon osjetim njen miris a kamali u zatvorenom, moro sam je izbacit jedino da napravim box al bi moro da narucim sijalicu,reflektor,ventilator i box da napravim i da je stavim u spajz heehehhehe,e sad najgore mi je sto nema ovde kod nas da se kupi sijalica reflektor mi je lako naci al sijalica ima u srbiji neznam jel se moze naruciti postom da stigne i da se plati putem poste posto nisam nikako to narucivo uvjek sam gajio outdoor.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ako ti se ne cima
napravi od kutije i stiropora box
ubaci štednu,svijetla preko 12 da ti ne procvjeta
ostavi je u manju saksiju da ne ide u visinu i širinu
(da se lagano krčka:)
kada dođe mart bačiš je outdoor
i sledeće godine u ovo doba svi ljubomorni na tebe :cow_yellow:
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
da, al brate ja njih imam 8 u jednoj saksiji, ne jednu biljku vec osam komada neznam da li da ih ostavim u toj posto nije ova velika nesto taman za njih 8,iso sam vise reko ako stavim jednu biljku neznam sta cu da dobijem a ovako ako bude pola muske pola zenske opet dobro a nista me nije kostalo to da uradim,a jel mislis na ovu obicnu sijalicu stednu ili pravu za uzgoj ili ako mozes da mi malo pojasnis za unutranje uzgajanje,posto nisam vjest sa tim unutrasnjim uzgojom cito jesam al praksa je praksa ako si je imo, sta je najbolje i kako, ja sam majstor za outdoor vanjsko uzgajanje samo sam ove godine zakasnijo sa tim nisam imo vremena tu ti ja mogu pomoci oko savjeta i to da imas dobrih biljki samo ako imas prostor.
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
da razumio sam al opet mi nisi pojasni kako i sta kad napravim box stavim ih koliko da drzim svjetlo upaljeno,jel treba ventilaciju da napravim dotok svjezeg vazduha kad da palim ventilator i to ako nije problem da mi to pojasnis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.