Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
striko je napisao(la):
ima netko iskustva sa frisian dew? uzeo sam tu sortu pa me zanima kakav high da ocekujem?

To je jedna vrsta Purple Skunka, 50% Sativa, 50% Indica ... štajaznam, stvarno možeš očekivati svašta od takvog hibrida, progooglaj malo, vidi šta ljudi kažu kakvi su tripovi na PSu.
 
08.03.2009
7
0
0
33
Pozdrav svima.
Evo zanima me dali vi dajete neke vitamine ili nekaj slicno za vutru..? Ako da onda koje i koliko puta..?

Nadam se da ste me shvatili sta ocu pitat.. :D
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
luiGi je napisao(la):
Samo da pitam kako napreduje ove moje biljke i moze li se odrediti vrsta/sorta biljke ove po ovim slikama ??


brate to ti je biljka
sorte marihuana
mada je moguće da ima genetike od žirafe
ma libo te vceu prije ce stić do sijalice koja je ka sunce daleko
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
nema roka.... možeš ih posadit i u 8 mj... al onda će urod bit sramotno mali. :D pozz
 
30.01.2009
6
1
0
35
UNDERCOVER je napisao(la):
nema roka.... možeš ih posadit i u 8 mj... al onda će urod bit sramotno mali. :D pozz

pa kad onda da ih posadim???Kod nas josh uvek ima snega koji se polako topi....da sachekam da se otopiovo dan-dva pa da ih stavim polako il imash neku bolju ideju???:sun2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pa ako UNDERCOVER kaže da ih možeš i u 8mj,možeš i u 4-5,a to nije kasno.Malo pričekaj dok se to čudo vani otopi,neče još dugo,imaš lufta.
 
30.01.2009
6
1
0
35
mozel neko detaljno da mi opishe(na srpsko-bosanskom jeziku ako je moguce) kako se krasti billjka,kako da osecem grane da iz njih iraste josh....???
 
27.03.2009
25
1
0
38
Stavio sam semenke izmeddju dva tanjira pre cetiri dana, drzim konstantnu vlaznost, temperatura mi je u kuci malo ispod 20, nije mi proklijalo , ali sam primetio da su mi semenke potamnile, da li to tako treba, ili da prekinem, i sacekam da bude toplije vreme?
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
nea veze to s vanjskim vremenom ak klijaš unutra...
ima do sjemena....
ili na načinu na koji klijaš....
probaj neko drugo sjeme ili ak neas ond sacekat tjedan il manje pa kad se ove sjembe osuse opet pa ih opet bacih na klijanje mozd ce izac....
al ak te to iz nekog keta madija ond si sam nove uzmi...
gud lak. iako ti netreba za klijanje.

stavi to seme u maramicu il u vatu pomoči dokle ide, baci u neku kesu i bac oko za 3 dana treale b bit vec klice iako se meni znalo dogadjat da ovim semenu iz keta da zna izac tek za 7-8 dana pa ono nikad neznas zato stavis masu vishe neg st treas..
 
27.03.2009
25
1
0
38
Hvala... stavio sam i dve salvete izmedju (zaboravio sam da napisem) .. ali evo sad mi je sinula ideja... jutros sam polio kola i primetio da je temperatura znatno vislja nego u mojoj kuci, tako da sam odlucio da stavim kola na sunce i videcu sta ce mi doneti... :) nazvao bi ovo "KLIJANJE U KOLIMA".. :)..... Jos jedno pitanje... narucio bih ovih dana seme preko aliana.... gajio bi u dvoristu u saksijama..
naj vise bi mi odgovaralo da biljka ne bude preko 1.5 m. .... moze li neka preporuka.... Prvi put sadim
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
527
566
113
balkan
Nabavio sam organsko gnojivo od Kalifornijskih Glisti...zvani GLISTER.
Dali je to dobro,ima tko iskustava kakvih sa ovime ??
Kako god smješao sam 30% ovoga glistera za zemljom za cvijeće...

Dali netko ima iskustava za Glisterom i šta veli na ovo ? Mislim (bar ja) da se sa ovim nemoze pogriješitii...ili krivo mislim ?

A mješano je sa zemljom za cvijeće...nekom Švabskom... :)
 
27.03.2009
25
1
0
38
Evo da javim... TEMPERATURA JE BILA PROBLEM... danas sam video da su mi dva semena proklijala...malo su krenula da se otvaraju i da izlazi nesto iz njih... da jos malo sacekam ili odma da stavim u zemlju?

HVALA NA PODRSCI.......... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.