Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.11.2008
32
16
8
37
posadio sam bobice prije 15 dana i tacno ispod nij 3,4 cm ima kamenja pa oce li smetat to korijenu i zalio sam samo kad sam posadio i sledeca 3 dana je jaka kisa padala i evo 0 dana je nisam zalivao sta mislite dal mi je ziva biljcica i kolko dana joj treba zemlju da probije od kad je posadim
 
08.03.2009
7
0
0
33
Help!
Imam problem, biljke su u redu zelene al su pri dnu stabiljke zuti listovi? Dali fali vode ili je nesto drugo u pitanju... Slike cu vam postat samo da slikam...
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
pishi kuci propalo
ošle ti bobice u vražju mater
kisha ih oprala,sadi nove u zemlji ne na kamenu
pa nije ti to drača:icon_lol:
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
@vlaka

prvi put vidim da neko sadi u kamenitom podrucju bas sam ja htio takvo nesta rpobati al uvjek me neko preduhitri da vidim jel bi biljke uspijele... care trebo si ih bar 10cm drzati da izrastu pa onda piknuti vise bi sanse bilo da uspije a i kad su ti male treba im vise njega pa si trebo pricekati bolje dane kada bi imo vise vremena ici zaljevat i to :sun2:

@Travica

vecina biljkama zuti dolje listovi otkini ih i nastavi dalje a i da si vise malo opiso stvar mozda bi vise znao rec al ovak ti sam kazem da je to po meni normalna pojava :)
 
16.06.2009
0
0
0
40
e ovako,imam jedno pitanjce,htela bi da znam dali je moguce (kao sto kruze price)napraviti nano biljku,to jet takozvanog patuljka?cula sam da kada se biljki isece vrh ona prestane da raste u visinu ali nastavi rast i cvetanje.....zanima me dali je to moguce i u kom periodu rasta se krati vrh.....hvala puno.
p.s.Nova sam na forumu :costumed-smiley-027
 
06.05.2009
0
0
0
34
evo ovako- malla 2 listica doli su mi se skroz osusili,jel to treba tako ili ja nesto krivo radim?
drugi problem mi je sto mi se biljka cila nekako oklepila,listovi su joj se spustili, i 3. dole zadnji listovi su malo pozutiti u odnosu na ostale.
ako iko ima ikakkav savjet kako da to popravim bilo bi super.
hvala!

tila sam stavit slike ali nemam pojm a kako kad dokucim postat cu
 

Duxkg

Aktivan Član
21.03.2009
49
1
0
36
Interesuje me da li se HPS sijalice mogu koristiti i za vegetaciju i za cvetanje ,?Ili se treba koristiti posebna sijalica za vegetaciju a posebna za cvetanje ?
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
@Frog

neznam za to obrezivanje ali zar nece onda biti jako slab urod i jos bez vrhova ako ih odsjeces? Zasto ne uzmes neku indicu koja je malenog rasta pa nemas problema s rezanjem i time :)

@heartbreaker

ova prva dva lista je uobicajeno sam ih otrgni i nastavi dalje...eh sada moze biti svakakav problem tu ali najcesci su nedostatak hranjivih tvari i vode s dobrim ph ovako mozemo sam napamet trebas staviti slike uploudaj ih na ImageShack i sam kopiraj link tu...

@Duxkg

HPS je odlican i za jedno i za drugo ako ju imas nemoras se vise muciti oko svijetla sam uzgajaj
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
probaj skupljati kisnicu pa zaljevati s njom ili si kupit lakmus papir u ljekarni i mjeri ph vode pa dizi i spustaj ph ovisi o potrebi,imas o ph temu na forumu pa si prelistaj malo, mislim da je u tome stvar...kad si zadnji put gnojila?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Jedno pitanjce-ako biljku u cvitanju iz indora stavin vani i vani se držim i dalje 12/12 bez obzira šta nije vani tako,na način recimo da napravin kutiju i kad prođe 12 svitla da je zatvorin vani u potpuni mrak.
Hm,po mom trebalo bi biti skroz isto kao unutra,normalno cvitanje,bolja "lampa/sunce".
Šta mislite?
 
06.05.2009
0
0
0
34
Flegy je napisao(la):
probaj skupljati kisnicu pa zaljevati s njom ili si kupit lakmus papir u ljekarni i mjeri ph vode pa dizi i spustaj ph ovisi o potrebi,imas o ph temu na forumu pa si prelistaj malo, mislim da je u tome stvar...kad si zadnji put gnojila?


ovo mi je prva biljka..
jedino sto znam o uzgoju je to da sam stavila sjeme u zemlju i ono je izraslo.ro je bilo prije nekih misec dana -niti sam ista dirala niti stavljala osim vode. no, svaki savjet je dobrodosao.sad cu vidit taj ph malo,bi li jos nesto trebala napravit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.