Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
@ Tarki

Mislis da ce one ponovo rasti iako su izgubile podosta listova i ima dosta napuklih grana? a jedna cak i odletjela a lijepo sam reko kolegi da ju ne zalijeva s red bullom :icon_lol:
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
mali.medo je napisao(la):
španeri kako da se rešim jebbbenih
puževa golača(od 8 jednu su popanjali od vrha na dole 3 smrada ljigava;)
ponestade mi otrova za cr.pauka i sl.pzdarije a ovo kad sam delvi
verovat mogo nisam...dobili su čvegere al se jimbo za ostatak!!!
brijem da če preživit al to je an faking bolivbolll(slikoh tel. pa mora da
prebacim tj.postam...strašno!!!)
ako ima nešto zajebbbano pametno da ih oteram ako ne ču se nekako snađem...
...POZDRAFFF...



puzevi nece puzati preko drobljenih ljuski jajeta,taloga kave,ostrog pijeska ili mrvljenog kamena pa stoga pospi takve materijale oko biljke...ili postavi komade kore grejpa unutarnjom stranom prema tlu,a puzevi ce se skupljati pod korom odakle ih onda mozes skupiti i premjestiti na neko drugo mjesto daleko od svojih biljcica..nadam se da ce nesto pomoc ;))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Flegy je napisao(la):
a jedna cak i odletjela a lijepo sam reko kolegi da ju ne zalijeva s red bullom :icon_lol:


e jbg red bullerka ti se nece vratiti :D
ove ostale fajn, razbujat ce se cim dodju sebi, nemoj ih ni u ludilu posjeci
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ko bi reko vratila se hehe bice da sam bio upusen taj dan kad sam iso gledat ih :sun2: samo sam jedno capno i to onu koja je skoro pukla po pola vec smo ju probali i mogu ti reci jebeno mi se svida jacina a motali smo u bibliju pa je jos bolje :sun2:
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
A da li zna neko kada bi trebalo da pocne da cveta AMNESIA HAZE outdoor i kada bi trebao da joj dam djubrivo 10-20-30 NPK??? :bong7bp:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Trebalo bi da haze-ovi generalno cvetaju dugo,tako da si malo ssjebo stvar sto si njega uzo za nasu klimu.Moze da krene da ti cveta krajem 8. meseca a moze i tek pocetkom 10. meseca.Tako je meni durban poison prosle godine.Al sam imao srece i vreme mi je dozvolilo da bude skoro pri kraju kad sam ga ubrao.

A o djubrivu imas celu temu kako i sta.Tamo pogledaj u kojoj fazi sta da joj dajes,mada najjednostavnije i dosta delotvorno je,plantela list dok je u vegetaciji i plantela cvet kad krene da cveta.
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
ZonoM je napisao(la):
Trebalo bi da haze-ovi generalno cvetaju dugo,tako da si malo ssjebo stvar sto si njega uzo za nasu klimu.Moze da krene da ti cveta krajem 8. meseca a moze i tek pocetkom 10. meseca.Tako je meni durban poison prosle godine.Al sam imao srece i vreme mi je dozvolilo da bude skoro pri kraju kad sam ga ubrao.

A o djubrivu imas celu temu kako i sta.Tamo pogledaj u kojoj fazi sta da joj dajes,mada najjednostavnije i dosta delotvorno je,plantela list dok je u vegetaciji i plantela cvet kad krene da cveta.

PA citao sam al tamo pise da joj treba dati nedelju dana pre cvetanja djubrivo 10-20-30... a ja ne znam kada ce poceti da cveta... kontas? Jel moguce da ce tek krajem avgusta poceti da cveta?!!! :watchplant:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
to sto pise za djebrenje pre cvetanja nije uopste toliko bitno,jer ti nikad neznas kad ce procvetati.MOGUCE JE DA KRENE DA TI CVETA I U AVGUSTU A I U SEPTEMBRU,pogotovo zato sto je haze,koje su poznate po dugom i kasnom cvetanju.
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
ZonoM je napisao(la):
to sto pise za djebrenje pre cvetanja nije uopste toliko bitno,jer ti nikad neznas kad ce procvetati.MOGUCE JE DA KRENE DA TI CVETA I U AVGUSTU A I U SEPTEMBRU,pogotovo zato sto je haze,koje su poznate po dugom i kasnom cvetanju.

ok hvala matori...
 
04.01.2009
13
0
0
38
Zanima me nešto u vezi hermića. U outdooru sad kad počinje cvijetanje muški su se pokazali, i sada se pojavljuju kod jedne da je hermić!
Pitanje: Da li pokazivanje da je herm ima neko pravilo, odma po cvijetanju ili se to može i kasnije dogodit, npr ženka je i odjednom odluči bit i muško u kasnijoj fazi cvijetanj?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Greenpower1 je napisao(la):
Može i kasnije,tako je upravo meni prije par tjedana.

potpis na ovo i meni se desilo, tako ljepa zenska je pocela da cvjeta, i onda odjednom preplavile je sjemenke, znaci dogadja se ....


e i da odma iskoristim ovaj post za pitanje,

-ovako imam 5 komada zenki, vec su preko 2 metra, pocele su se vidjeti one dlake, sve stima, samo me zanima dali je potrebno gnojenje/djubrenje, jer prosle godine sam ubacio samo nekakve štapiće za rast i za cvat, i to je to bilo od mojeg gnojenja,
dali je to neophodno potrebno, jer za sada mi se biljke super drze,
ili da ipak ubacim te stapice za rast i za cvat, aj molim vas ak neko moze odg na ovo, jer bi htio da sto bolje ocvjeta, sto kvalitetnije

- imat cu jos pitanja kad stavim slike, da mi netko proba odgonetnut koja je vrsta
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
pitanje ide ovak..za hormon onaj u bocicama vidio sam da se odreze jedna grancica u vegetaciji ,:sick:i umoci u to i grancica pusti korijen bla bla...e sad kad bi ja odsijeko cijelu, il pola i sa tim hormonima ju kresno, jer bi prezivila il da ni ne probavam to ...to mi je palo na ideju al nisam siguran da pali.....il jer neko zna ,ak nemre cijela il pola kolika najveca gran(a)cica moze bit......jel ima ko iskustva s tim bocicama.......
 
25.01.2009
0
0
0
41
samo jedna pohvala... stiglo mi je prekjučer sjeme iz alien growshopa i proklijalo je u roku 2 dana i klice su 1 cm velike - stvarno sam ugodno iznenađen - ovo mi je prvi put da sadim i izgleda da je stvarno dobro počelo... totalno preporučujem alien growshop - nije jeftino ali je kvalitetno :)))
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
kad za neku sortu sjemenki piše da je kraj cvjetanja od 15-30. listopada koje je relativno kasno za naše podneblje.. dali taj datum vrjedi za Nizozemsku? pošto su različite geografske širine Hrvatska i Nizozemska dali bi kraj cvjetanja trebao biti ranije nego što piše?
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
jel ima neko savjet kako napraviti kontroliranu oplodnju outdoor?? znam kako se radi u indooru.. al pošto je outdoor muška i ženska nisu fizički odvojene nemogu čekat da ne muška jajašca otvore pa da pokupim polen... molim savjet... HITNO
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.