Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.03.2008
1
0
0
33
Pozdrav ljudi ja sam novi imam dvije biljcice ali ne znam koja je vrsa i ja mislim da mi slabo rastu posadio sam ih u 11 mjesecu i sad su narasle mozda oko 10cm ova veca a ova manja je 6-7cm moze li mi ko pomoci i reci u cemu je problem
p.s stavio bi vam slike ali en znam kako :)
 
07.03.2008
1
0
0
33
pa....... to je u zgradi na najgurnjem katu gdje je ulaz za lift kad se pokvari imaju dva prozora i pokrajprozora je sad sta jja znam :) ???
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
@Xzamiel
Prvo ako si namjeravao u ovo doba godine dobiti ista, sada ti je manje od 12 sati svjetla sto znaci da ce biljka koja je posadjena odmah krenuti cvjetati. I dobices od nje par grama. Ako i ne krene sa cvjetanjem to je stoga sto si je stavio u ulaz zgrade gdje nema stalnoga mraka i dobices hamafrodita.
Stavi biljcicu pod stednu zarulju tipa 865 ili 860, i pricekaj oko mjesec dana kad zatopli i vani bude preko dvanaest sati dnevnog svjetla. Onda je posadis vani. I cekas i cekas i mozda ce ti se posrecit. Ali nece ti se posrecit ako ne pregledas forum od pocetka do kraja, ako nemas strpljenja i ako ne zelis uciti o biljkici...
Zelim Ti puno srece i TRUDA!!!
 
07.03.2008
1
0
0
33
Evo jos jedno pitanje valja li sad posaditi (zato jer planiram 30stabljika posaditi) imam prostor u kojem je toplo ima sunca preko cijelog dana i sta sad da napravim ocu li onom metodom da proklija sjeme stavitiu maramice ili sta???

u tom prostoru nema struje ali ima preko dana stalno svijetlosti moze li mi ko pomoci jer trebam strucno misljenje :)
 
13.02.2008
15
0
0
43
Trideset biljaka je za komercijalni uzgoj,a niko ovde ne podrzava komercijalu...Svi gajimo samo za osobne potrebe...Mogao si se potruditi da procitas nesto...
 
07.03.2008
1
0
0
33
je mozda necu toliko posaditi ali ode kod nas nije bas neko vrijeme pa zato mozda cu posadditi 15komada a od toga ce mi niknuti 5 ako i tolko nikne
 
28.02.2008
0
0
0
38
GreenMan je napisao(la):
Ukoliko ne mozete da nadjete odgovor,mada je veliki broj pitanja vec odgovoren,postavite pitanje ovde da ne bude sto istih pitanja,gubi se preglednost i kvalitet foruma.

HVALA NA RAZUMEVANJU!


Zanima me dali je netko upućen na uzgoj Marihuane u Hidrokulturi, dalije to moguće, ako je kao??Hvala unaprijed!! :cool44:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
crusty je napisao(la):
Zanima me dali je netko upućen na uzgoj Marihuane u Hidrokulturi, dalije to moguće, ako je kao??Hvala unaprijed!! :cool44:

mene zanima da nisi možda neke filmove gleda
pa se napalio :ridinghorse:
 
28.02.2008
0
0
0
38
Zanima me dali se netko bavio uzgojem u hidrokulturi ako je neka podijeli koji koristan savjet samnom.



neznalica je napisao(la):
Nadam se da ce pitanja biti u skladu sa PRAVILIMA FORUMA VUTRA.ORG i odnosi se na vnjsko uzgajanje

Znaci pitajte sve sto vas interesuje i dobicete odgovor,nema potrebe za otvaranjem novih tema
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Evo imam jedno pitanje...
Da li postoji timer za istosmjernu struju,da li sa onim na izmjeničnu mogu kontrolirati istosmjernu...
U biti treba mi za box za sušit,to bi trebalo ovako izgledat,i sve bi bilo u jednoj bazi buksi u šumi,dobro skriveno...
Eto i nekom ideja ako se ne može snaći za sušenje,timer mi treba jer bi napravio da mi se ventovi pale svakih 15 minuta,gdje bi 15 minuta radili,a 15 ostajali ugašeni...bateriju bi vjerojatno trebo punit svaki dan skoro,al nije problem.....

 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Biljke mogu držati u kuci samo par dana,tek toliko dok se ne pojave prvi listici i onda bi sadio van.....jeli za to prehladno još uvjek?Kad ih mogu poslati van?Nebi ih htio bezveze upropastiti.

I nebi u kuci imale baš previše svijetlosti ali kako je to samo par dana vijerujem da nije problem.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Stavi ih na klijanje pocetkom aprila..vidis u martu je dva puta pao snijeg pa ko god je mislio sadit pocetkom marta zajebao bi se..komotno ti njih posadi u aprilu..ja sam znao pocetkom maja saditi pa su se razvile kako treba..
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Narquila je napisao(la):
Stavi ih na klijanje pocetkom aprila..vidis u martu je dva puta pao snijeg pa ko god je mislio sadit pocetkom marta zajebao bi se..komotno ti njih posadi u aprilu..ja sam znao pocetkom maja saditi pa su se razvile kako treba..

Moje su vec 5cm , jesam li pogresio ?
Mislim hoce li biti dobro ako ih posadim 15 Aprila sa 20-30cm ?Milsim hoce li im skoditi sto ce u Maju biti 1m ?

hvala
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Narquila je napisao(la):
Dobro sve radis...
nema sanse da te tvoje biljke budu u maju 1m

mozda nema sanse ali kako su onda u junu/julu oko 4m ?
mora da negde silno gresim od pocetka ... probacu sledece godine da ih posadim u junu ... ili pocetkom avgusta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.