Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.11.2006
5
0
1
Bolje mi ovako stupiti u kontakt s ljudima, podugo sam ovdje i citao nekada ranije, ali sa ljudima nikako nisam kuckao, pa eto ne ljutite se ako bas ne mora!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
bolje sadi nego da ovde pises stavi vec to u zemlju i gotova a asm ces nauciti jel moz ili nemoz
eto ja to nebi sad sadio jel bi vec bilo posadjeno ..
 
12.06.2009
10
0
0
33
Ali ako ovde pishe "pitajte SVE shto vas interesuje" neka onda ljudi pitaju sve shto ih interesuje koliko god ta pitanja nebulozna bila za njih su misterija....
bolje nego da otvaraju nove teme...
 
27.06.2009
0
0
0
35
Neznam dali sad mjenjam temu ali,ja imam pitanje šta se tiče sjemena....
Zanima me gdje mogu kupiti,nabaviti,naručiti sjeme ???
 
24.06.2009
0
0
0
33
e da jo nešto jel mi možete reći kako da okrenem klicu kad je već izašla prema unutra ili prema van jer na forumu ima i unutra i van jel mi možete reći vi
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Nisi baš dobro pročita.Kako god staviš ona če sebi nači put ali pročitaj bolje od iskusnijih članova,a ne od početničkih zaključaka.Klica je korijen i ostaje u zemlji.Valjda sad znaš di klica ide.
I stvarno ima sve na forumu,od nabavke sjemena,klijanja.....pa do pušena i smoke reporta.Sve je jednostavno sortirano,unutra,vani...
Ako ti search od foruma ne nađe ono šta tražiš imaš google,ukucaš šta te zanima npr klijanje,lst i u nastavku vutra i otvoriče ti stranice od foruma s onim šta si upisa.
Bilo bi dobro kad bi svi tako tražili i čitali jer se ja opet osječam ko spamer i nakraju i ja kršim neka pravila....
Moderatori sorry a tebi sretno u traženju.

EDIT-Radije se prvo informirajte o sađenju pa tek onda sadite,jer sad za tvoju usporedbu ako pitaš kako najobičnije sjeme ide u zemlju kakva li se sva pitanja mogu očekivati uskoro i kasnije?Neču ni da mislim....
 
27.06.2009
3
0
0
41
Veliki pozdrav celoj ekipi, evo jedan stari-novi clan ponovo nesto manufakturise. Nadamo se boljim rezultatima nego prosle godine. Evo nesto proslogodisnje, moj trud+vasa podrska=
maja0108027.th.jpg
 
25.01.2009
0
0
0
41
Molim vas može mi netko reći da li se sjemenke marihuane mogu kupiti u Hrvatskoj ili Sloveniji i točno na kojim mjestima i da li je to legalno? Ili da li ih se može kupiti preko Interneta (ima netko ko je probao?), hvala...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
bas da ima kupiti u hrvaskoj i da je dozvoljeno tesko jedino na crno mozda a to je pisi kuci propalo... bolje probaj viditi(ukucaj u google) Alien seeds bank ili Nirvana seeds i imas jos mnogo drugih ali po meni su ova 2 najbolja i najsigurnija ostale nisam probavao..posaljes im novce il na njihovu adresu u koverti pa ti oni posalju sjemenke ili ak imas kreditnu karticu sam narucis koje sjemenke oces i za jedno 1tj mos ih ocekivati kod sebe bez ikakvih problema s icime. ima dosta na ovome forumu o tome potrazi malo ako zelis znati vise!!!

Nadam se da sam pomogo ukratko :sun2:
 
25.01.2009
0
0
0
41
ej hvala Flegy pomogao si, pogledao sam stranicu od Aliena - sve mi izgleda ok i vjerodostojno, ali mi je malo bed da pošiljka ne bi zapela na carini - ak bi skužili o čemu se radi mislim da bi moglo biti problema - a mislim da bi možda carinskoj žandarmeriji bio čudan mali paketić iz Nizozemske... poznaš nekoga da je naručio i da mu je sve prošlo OK? Učinilo mi se da mi je jučer ispalo na google-u kad sam pretraživao jedan naslov sa index.hr; nešto kao počinje suđenje Osječaninu koji je naručio sjemenke marihuane preko Interneta, i mislim si pa da li smo stvarno takva policijska država?!?! :(
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
nemoras se bojat pri narucivanju vecina foruma tako nabavlja sjemenke i 99% slucajeva uspije i niko nema nikakvih problema dobro oni to zamaskiraju,opusti se i slobodno naruci cjela sadnja biljke ti je rizik... :sun2:
 
22.06.2009
2
0
0
34
pa cuj, nije bas cijela sadnja biljke rizik, ovisi gdje zivis i kakva ti je okolina...
 
15.05.2009
8
0
0
34
ovako..imam dvije biljke od cega je jedna unikat, sjemenke sam nabavio od frenda neznam koja je vrsta. i imam pitanje, sve biljke koje sam do sad vidio imaju ZELENU stabiljke..moje imaju LJUBICASTU, bas doslovno ljubicastu. Ima li to ikakve veze????
 
25.01.2009
0
0
0
41
ok, hvala, kužim - znači cijela stvar funkcionira bez problema. Inače mislim posaditi unutra - na zatvorenom balkonu tako da bude dosta svijetla, zraka a opet ne budu krivi ljudi vidjeli... thanx
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Sever je napisao(la):
ovako..imam dvije biljke od cega je jedna unikat, sjemenke sam nabavio od frenda neznam koja je vrsta. i imam pitanje, sve biljke koje sam do sad vidio imaju ZELENU stabiljke..moje imaju LJUBICASTU, bas doslovno ljubicastu. Ima li to ikakve veze????

Ma nema veze, narašće ona. Samo to je neka "shebana" genetika izgleda. Jel ti to ona sa 3 lista?
Bilo je takvih...a raspon djelovanja je bija od totalna 0 (prazna biljka) do +5 (ono 5 dimova i padaš u nesvist :icon_lol:).

Samo ti nju pusti da raste...
 

Duxkg

Aktivan Član
21.03.2009
49
1
0
36
E ovako ,narucio sam od aliena 10 semenki White Widow-a ,poslao sam im pare pre 10 dana.kada sam ih mejlom pitao da li su pare stigle ,nista mi nisu odgovorili,a ni posiljke nema ?Za koliko bi otprilike trebalo da stigne seme ?
 
29.06.2009
1
0
0
42
Puno pozdrava svima, zanima me jel ima nekog iz USA? I kakva je procedura kad bi narucivao neka semena da mi stignu ovde, da li bi imao problema, itd....
Hvala na odgovoru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.