Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
47
balcan_smoke je napisao(la):
uzmi ubi pa se pištolj


haha a jbs.... znas sta sam mislio... xD

i btw :2flip: ljudi skuzio sam kako trebam... a vi mene tu svi sprdate.... :2flip:

kada sljedece god budem imao pun k trave nemojte mene pitati da vam dam... :2flip:
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
hahha..ovo je bolesno..garant..pocelo se prijeti..nevjerojatno...eco slazem se 15 god..totalka nema druge..hahaha
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
16 jer je slagao duplo a rekao je 32
ali ima perspektivu
sa svakom godinom dobije plus poen na IQ
 
13.11.2008
20
1
0
34
Treba mi mala pomoć, posto mi je ovo prvo sadjenje. Ovako imam jednu biljku u rastu 7 i pol tjedana. Nalazi se u maloj saksiji, redovito ju zalijevam i pocela je faza da baca cvijetove. Znaci vrh se poceo skupljati i izlaze one sitne bijele dlacice. Mene zanima da li ju mogu sada presadjivati ili da ju pustim neka se razvija kako se i do sada razvijala. I da li joj mogu sada dodavati neka gnojiva ili te vitamine, a ako mogu koji su to i gdje se mogu nabaviti? Hvala unaprijed.
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
u fazi cvetanja nista od gnojiva...trebo si gnojit u vegetaciji,sad nista.Ako cvjeta ostavi ju nemoj presađivat samo ces napravit jos gore,ako je dosla do cvijetanja znaci da joj je dobro i ostavi neka joj tako i bude...sretno
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Zašto nebi pognojio plantela cvetom ili nekim drugim gnojivom za cvjetanje?
Samo ne treba gnojit pred kraj dva tri tjedna
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
slobodno gnoji,a sta se presedivanja tice,svakaj se moze desit-mos hermica dobi od stresa...
 

BigBenger

Banned
Banovan
07.08.2009
7
0
0
37
Kad je najbolje ubrat nase drage biljcice?Jel najbolje kad 50% dlacica promijeni boju ili vise od spomenutog,ako da kolko? Ili je bolje ostavit da zavrsi cvijetanje do kraja? Zanima me naravno kako izvuc maximum iz nasih ljepotica! Outdoor imam 5kom hollands hope i 1 blue cheese.Ako ima neko sa iskustvom da mi pomogne oko ove dvoumice,svaki savjet dobrodosao. Please help!!! marihuana for life
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
imam u svom outdoor gradenu.. fenomen.. biljka je prirodno obrezana... kad je pao led... al ima 3 grane.. dve glavne i jedna sporedna... e sad... od te 3 grane dve imaju pun ***** jajašaca... a jedna nema niti jedno... izgleda ko da će bit ženska.. jel mi može ko reć šta je to? jel to neki posebni hemofrodit ili šta?? i šta da radim... da kidam te 2 grane i tu jednu ostavim ili da uberem cijelu biljku?? pozz
 
13.11.2008
20
1
0
34
Šaman Šandor;111200 je napisao(la):
Zašto nebi pognojio plantela cvetom ili nekim drugim gnojivom za cvjetanje?
Samo ne treba gnojit pred kraj dva tri tjedna
Koje je to gnojivo i gdje da ga nabavim. Koja je njegova funkcija, tj., kako ce mi trenutno utjecati na biljku?
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
Venenatus je napisao(la):
Koje je to gnojivo i gdje da ga nabavim. Koja je njegova funkcija, tj., kako ce mi trenutno utjecati na biljku?

plantela cvjet n-p-k 6-8-8,nece trenutno djelovat al ce hranit cvjetove(trebali bi ispast veci neg bi bili da ne gnojis),pazi sa doziranjem prvo za pol manje od preporucenog...i prestani sa gnojenjem 15-ak dana prije berbe i ispiri ju sa cistom vodom..
p.s.imas to u biljnim apotekama,vrtnim centirima (zg.pevec 100%),al mozes uzet i od nekog drugog proizvodaca sam nek gnojivo bude za cvjet!
poz...
 
27.06.2009
3
0
0
41
Imam problema sa listovima u poslednje vreme....
Za prva dva kontam da je manjak Azota, jer tek sada ulazi u cvetanje, pustila je pistile tek pri vrhovima. To su donji listovi, ne znam koliko ima veze sto ti listovi nikako nemaju direktne svetlosti. Ufffff... ova me je biljka više živaca koštala nego ceo grov prošle god.
Evo fotke....


Nego ova druga dva me posebno muče, nisam našao na forumu ništa slično, zna li neko šta je u pitanju? Da nisu kakve gljivice ili nešto sl.


Nisam prihranjivao već mesec dana jer imam problema sa veličinom biljke, da je nisam privezivao do sad bi već štrčala iz skrovišta.


A evo i sličica biljona, znam da je to uvek lepo videti....


Dajte neku dijagnozu, čime da je špricam?
Hvala na pomoći.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.