Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
Doktor je napisao(la):
Moze li mi prostor od 75*127cm da zameni prostor od recimo 1m2 ili 100*100???
Sa istim rezultatima!! Ili eto sa 5% manjim rezultatima koliko je u procentima gledajuci kvadraturu u cm manji moj prostor u odnosu na 1m2
U sustini HPS i jeste izduzen tako da je logicnije da osvetljava neki pravougaoni prostor nego kvadratni!
Bar ja tako mislim:icon_cool:
Ali zanima me zna li neko oce li biti dosta ovo ovako kako ja inam tj 75*127cm??



MOZE BRIJEM TAKO JE KOD MENE I OK JE !! 8kom. NA TOM OMJERU DUZ.SIR. ;-)
(poslo bi sliku al nesce me jebe a nisam vjest...):common028:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
izobličila?
nije jadna zar ne vidis da ide ka svijetlu
ti si problem a ne ona,pojacaj svetlo i presadi to odmah u vece nesto
i natrpaj je zemljom do pred prvih listova
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
po meni nije potrebno ju toliko zatrpavati nego samo malo onako da se uspravi i zabodi neki štapic i lagano ju povezes za stapić (ne stegnuti oko biljke). i malo ju priblizit svjetlu(kolko god ide)... tako je i meni bilo dok sam ih drzo u kuci kad sam ih izbacio na sunce oporavile se i išle samo u širinu par dana pa dalje normalno... priblizi ta svjetla ili nesto.. ma bit ce to sve ok...
sretno!
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
fukmondo je napisao(la):
ti si problem a ne ona

wtf?

Aha mislim da sam skužio zašto je odjednom se tako izobličila (u roku od 3 sata), svih 8 dana je bila ravna. Naime ispod (da bude blize svjetlu). sam postavio tacnu koja ima reflektirajući odsjaj, pa je očito skužila da može dobivati svjetlo i odozdo pa se pomakla na kraj čaše.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
pala je naprosto jer se to desava s mladim biljkama jer imaju slabe stabljike, padne vodoravno pa se glava okrene prema svjetlu bas kako se tebi dogodilo, nema to veze s nedostatkom svjetlosti niti s icim, samo ju ispravi s malchice zemlje oko nje i kroz 2 sata sve 5.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
Doktor je napisao(la):
Moze li mi prostor od 75*127cm da zameni prostor od recimo 1m2 ili 100*100???
Sa istim rezultatima!! Ili eto sa 5% manjim rezultatima koliko je u procentima gledajuci kvadraturu u cm manji moj prostor u odnosu na 1m2
U sustini HPS i jeste izduzen tako da je logicnije da osvetljava neki pravougaoni prostor nego kvadratni!
Bar ja tako mislim:icon_cool:
Ali zanima me zna li neko oce li biti dosta ovo ovako kako ja inam tj 75*127cm??
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
Doktor je napisao(la):
Moze li mi prostor od 75*127cm da zameni prostor od recimo 1m2 ili 100*100???
Sa istim rezultatima!! Ili eto sa 5% manjim rezultatima koliko je u procentima gledajuci kvadraturu u cm manji moj prostor u odnosu na 1m2
U sustini HPS i jeste izduzen tako da je logicnije da osvetljava neki pravougaoni prostor nego kvadratni!
Bar ja tako mislim:icon_cool:
Ali zanima me zna li neko oce li biti dosta ovo ovako kako ja inam tj 75*127cm??

ono je bilo(pre3tj.) A tako je +/- 8d. SAD i ja mislim da obzirom na jeb.prob.koje su me snasli (za koje cu postavit pi. i podpi. al...) ce bude do jajc !!! POZDRAV lol;t@all
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
šteta bi bilo da se tako nešto ne dokumentira Medovino!
Dnevnik uzgoja i redoviti report...

kad se to razbuja bit će Žvagu do jaja medoO!
pazZi se :)
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
fĿőШ∆S┬eЯ;74252 je napisao(la):
šteta bi bilo da se tako nešto ne dokumentira Medovino!
Dnevnik uzgoja i redoviti report...

kad se to razbuja bit će Žvagu do jaja medoO!
pazZi se :)


UPRAVO SAM ODJEBO 3VEOMA DOBRE "KUJE"S"JAAJIMA" (prebacio na drugi kraj kuce,stana,sajta nebitno al...?) AL MI JEBENO JASO NIJE KAKO ISPADNU hemofroditi NAKON 20DANA CVETANJA??????
pokusavAM

postat slike.......jaja se ne vide al vjerujte na rec!!!! DAL DA IH DRZIN TATRANE 2-3tj.(DOK SE NE izdrkaju) PA IH VRATIM U IGRU ILI...?? ??:violent018::bananabang::violent018:
----------------------------------------
"necu da se vezem ni za jednu ravu ocu samo da ih karam i da pusim TRAVU" prtiBG..moskri.. R.I.P.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
mobyy je napisao(la):
Ljudi ajmo jos neki komentar. Evo ponovo slike
http://mobyy.pictiger.com/images/16710041/

"9 dan u cvetanju ali se sve plasim da je mudonja. Ovo je prvi put, tako da nisam siguran da li da jos cekam ili seckam. Moze jos neko misljenje ili je jos rano.
Hvala"


AKO TI JE SOLO OSTAV JOS MALO PA CEPAJ AKO JE SA CURICAMA PROMTNA EXEKUCIJA..... BEZ ZALJENJA !!!!!! :balls::violent018:lol;@all...
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Hermići se inače pojavi zbog nekih anomalija tj. stresa, svjetlosnog šoka, brijem čak i ako ti vaza propušta svijetlo zbog korjena...

ako ih imaš kamo držat taTrane, drži ih , nisam baš upućen u to kolko im treba da svrše...
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
Da li biljkama smeta promjena tajminga svjetla? Posto nemam timer, a idem od stana na par dana, da li je ok ako im ostavim svjetlo non-stop upaljeno?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.